http://kariera.mk

Vrau shqiptarin, italiani: Çdo natë përjetoj të njëjtin makth

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Francesko Sicignano, italiani që vrau shqiptarin Gjergj Gjoni në 20 tetor të 2015 thotë se është penduar për krimin. Në një intervistë të dhënë për ‘Le Iene’, ia tha se çdo natë ngrihet nga gjumi sepse...

U tha se kërkonte lek për të ndërmjetësuar gjakun e djalit , flet babai i viktimës

para 6 muajve - Blitz

Emisioni investigativ “Le Iene”  në Itali, riktheu në një punatatë të sajën historinë e së vrasjes së shqiptarit 22 vjeçar, Gjergj Gjoni, më 20 tetor 2015. Ai u qëllua për vdekje nga italiani Francesko...

“Le Iene”/ Mark Gjoni: S’kam kërkuar para për gjakun e tim biri

para 6 muajve - BalkanWeb

Deklaratat e pajtimtarit Nikoll Shullani, i cili zotohej në emisionin investigativ italian “Le Iene” për pajtimin e gjakut dhe për dërgimin në Itali tek vrasësi i të birit, pa kontaktuar fare me familjen...

Familja i fal gjakun, vetëm nëse paguhet

para 6 muajve - Albinfo

“Nëse unë i kërkoj atij një shumë financiare dhe Francesco nuk pranon, atëherë është dy herë në gjak me mua. Unë i vras edhe një person tjetër. Nëse pranon, atëherë e fal”, tha Marku, duke mos premtuar...

“Le Iene” rikthen rastin e gjakmarrjes, kërkon të pajtojë palët por ja çfarë ka ndodhur

para 6 muajve - Blitz

Emisioni investigativ “Le Iene”  në Itali, në puntatën e mbrëmshme i është rikthyer historisë së vrasjes së shqiptarit 22 vjeçar, Gjergj Gjoni, më 20 tetor 2015. Ai u qëllua për vdekje nga italiani Francesko...

“Nëse s’e bën të ruhet mirë” Familja shqiptare ja fal gjakun italianit vetëm nëse paguan

para 6 muajve - Gazeta Express

Emisioni investigativ italian “Le Iene” i është rikthyer dhe një herë ngjarjes së vrasjes së shqiptarit 22-vjeçar, Gjergj Gjoni. I riu humbi jetën më 20 tetor 2015 pasi u qëllua për vdekje nga italiani...

“Kanuni modern”, familja i fal gjakun italianit vetëm nëse paguhet

para 6 muajve - Top Channel

Emisioni investigativ italian “Le Iene” i është rikthyer dhe një herë ngjarjes së vrasjes së shqiptarit 22-vjeçar, Gjergj Gjoni. I riu humbi jetën më 20 tetor 2015 pasi u qëllua për vdekje nga italiani...

Italianët i kërkojnë familjes Gjoni faljen e gjakut të sipërmarrësit që u vrau djalin

para 6 muajve - Albeu

Emisioni investigativ “Le iene” i Mediaset ka tentuar të realizojë pajtimin e gjakut mes familjes së një të riu shqiptar të vrarë në Itali e familjes së një italiani autori i vrasjes së tij, i cili u shpall...

Kanuni, familja i fal gjakun italianit vetëm nëse paguhet

para 6 muajve - Koha Jone

Emisioni investigativ italian “Le Iene” i është rikthyer dhe një herë ngjarjes së vrasjes së shqiptarit 22-vjeçar, Gjergj Gjoni. I riu humbi jetën më 20 tetor 2015 pasi u qëllua për vdekje nga italiani...

Kërcënoi italianin me Kanun për vrasjen e djalit, tani kërkon dëmshpërblim

para 6 muajve - Opinion

Emisioni investigativ ‘Le Iene’ i Mediaset në Itali i është rikthyer historisë së vrasjes së shqiptarit 22 vjeçar, Gjergj Gjoni, në tetor të vitit 2015. I riu u qëllua për vdekje nga shtetasi italian Francesko...

Kanuni, familja Gjoni i fal gjakun vrasësit italian vetëm nëse i jep para

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Emisioni investigativ ‘Le Iene’ i Mediaset në puntatën e transmetuar mbrëmjen e së dielës 10 shkurt i është rikthyer dhe një herë ngjarjes së vrasjes së shqiptarit 22-vjeçar, Gjergj Gjoni. I riu humbi...

Shqiptari i tregoi Kanunin italianit,”Le Iene” kërkon t’i pajtojë

para 6 muajve - BalkanWeb

Emisioni investigativ ‘Le Iene’ i Mediaset në Itali, në puntatën e transmetuar mbrëmjen e së dielës 10 shkurt i është rikthyer dhe një herë historisë së vrasjes së shqiptarit 22 vjeçar, Gjergj Gjoni, më...

Ia vret shqiptarit djalin, italiani frikësohet nga Kanuni i Lekë Dukagjinit

para 6 muajve - Lajm

Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrjeje të mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar,...

I vret shqiptarit djalin, italiani frikësohet nga Kanuni i Lekë Dukagjinit

para 6 muajve - Gazeta Express

Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrje e mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar,...

Ia vret shqiptarit djalin, italiani frikësohet nga Kanuni i Lekë Dukagjinit

para 6 muajve - Tetova Sot

Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrjeje të mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar,...

I vrau shqiptarit djalin, italiani frikësohet nga Kanuni i Lekë Dukagjinit dhe merr vendimin e rëndësishëm

para 6 muajve - Sot News

Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrje të mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar,...

“Le iene” i kërkon familjes Gjoni të falë italianin që u vrau djalin, ata kërkojnë dëmshpërblim

para 6 muajve - Shekulli

Emisioni investigativ “Le iene” i Mediaset ka tentuar të realizojë pajtimin e gjakut mes familjes së një të riu shqiptar të vrarë në Itali e familjes së një italiani autori i vrasjes së tij, i cili u shpall...

”Le Iene” kërkon të pajtojë një hasmëri, shqiptari mesazh italianit: Gjej vrimë e futu se do të të vras, te ne respektohet Kanuni i Lekë Dukagjinit dhe do marr gjakun e djalit

para 6 muajve - Gazeta Tema

Emisioni investigativ ‘Le Iene’ i Mediaset në Itali, në puntatën e transmetuar mbrëmjen e së dielës 10 shkurt i është rikthyer dhe një herë historisë së vrasjes së shqiptarit 22 vjeçar, Gjergj Gjoni, më...

Italiani ia ka frikën Kanunit të Lekë Dukagjinit, vrau një shqiptar

para 6 muajve - Periskopi

Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrjeje të mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar,...

Italiani që vrau shqiptarin frikësohet nga Kanuni i Lekë Dukagjinit

para 6 muajve - Shenja

Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrje e mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar,...

Vrau shqiptarin që po i grabiste banesën, familja Gjoni kërkon dëmshpërblim për faljen e italianit

para 6 muajve - Java News

Emisioni investigativ ‘Le iene’ i Mediaset ka tentuar të realizojë pajtimin e gjakut mes familjes së një të riu shqiptar të vrarë në Itali e familjes së një italiani autori i vrasjes së tij, i cili u shpall...

Italiani frikësohet nga Kanuni i Lekë Dukagjinit, ia vrau djalin shqiptarit

para 6 muajve - PortaliOnline

Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrjeje të mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar,...

Italiani ia ka frikën Kanunit të Lekë Dukagjinit, vrau një shqiptar

para 6 muajve - Periskopi

Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrjeje të mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar,...

I ekzekutoi djalin shqiptarit, italiani kërkon ‘Besë’ sipas Kanunit

para 6 muajve - LajmiFundit

A është Kanuni një kod sjelljeje për Shqipërinë i cili ‘garanton’ vetëm hakmarrjen apo të jep edhe mundësinë e faljes? Këtë pyetje bën në Itali programi investigativ “Le Iene” i cili është marrë gjatë...

Ia vret shqiptarit djalin, italiani frikësohet nga Kanuni i Lekë Dukagjinit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Kanuni i Lekë Dukagjinit është i njohur edhe nga italianët. Një shtetas italian po i trembet së tepërmi një gjakmarrjeje të mundshme nga një familje shqiptare. Italiani Francesco Sicignano vrau një shqiptar,...

Ia vret shqiptarit djalin, italiani frikësohet nga Kanuni i Lekë Dukagjinit

para 6 muajve - Insajderi

Francesco nuk e di se kush duhet të përballet me hakmarrjen e Kanunit. Për këtë arsye familja Sicignano takon një ndërmjetës për të folur me prindërit e djalit me shpresën se mund të marrin dhe një falje....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK