http://kariera.mk

Vritet refugjati më i kërkuar në BeH

para 8 muajve - Koha.mk

Sarajevë, 12 shkurt – Refugjati më i kërkuar në BeH, Edin Gaçiq, i cili dyshohet për vrasjen brutale të një polici dhe një civili, sot është likuiduar nga pjesëtarët e Ministrisë së Punëve të Brendshme...

Bosnja e Hercegovina kërkon ndihmë për të kapur vrasësin serik

para 8 muajve - Ina

Gati një javë policia në Bosnje dhe Hercegovinë po kërkon për vrasësin serik i cili la të vdekur tre veta, midis të cilëve edhe një polic, sot është shpallur shpërblim nga policia kantonale për të gjithë...

Bosnje – Vritet vrasësi serik, Edin Gaçiq

para 8 muajve - Gazeta e re

Ministria e Brendshëm e Kantonit të Sarajevës përmes një komunikate për media ka njoftuar opinionin për vrasjen e vrasësit serik, Edin Gaçiq. Sot gjatë një konference për media, Kryeministri i Kantonit...

Bosnja e Hercegovina kërkon ndihmë për të kapur vrasësin serik

para 8 muajve - Alsat-M

Gati një javë policia në Bosnje dhe Hercegovinë po kërkon për vrasësin serik i cili la të vdekur tre veta, midis të cilëve edhe një polic, sot është shpallur shpërblim nga policia kantonale për të gjithë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK