http://kariera.mk

Njihuni me skedën e pasurisë së deklaruar të Hysni Demirajt

para 6 muajve - Gazeta Tema

Kryetari i Gjykatës së Apelit të Tiranës, Hysni Demiraj do të përballet të mërkurën me procesin e vetingut në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Trupa gjykuese që po kryen hetimin administrativ për...

Drejtuesja e Apelit të Korçës, probleme të shumëfishta me pronësinë e një karburanti

para 6 muajve - Gazeta Tema

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ngriti dyshime mbi deklarime të rreme dhe mungesë burimesh të ligjshme të prokurores Irma Balli mbi pronësinë familjare mbi një karburant në Korçë, ndërkohë që ajo e...

Nesër, para Vettingut! Ja pasuria e kreut të Apelit Tiranë

para 6 muajve - Java News

Kryetari i Gjykatës së Apelit të Tiranës, Hysni Demiraj do të përballet të mërkurën me procesin e vetingut në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Trupa gjykuese që po kryen hetimin administrativ për...

Drejtuesja e Apelit të Korçës, pronësia e saj në pikëpyetje për të kaluar vetingun

para 6 muajve - Lexo

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ngriti dyshime mbi deklarime të rreme dhe mungesë burimesh të ligjshme të prokurores Irma Balli mbi pronësinë familjare mbi një karburant në Korçë, ndërkohë që ajo e...

Skeda e pasurisë së deklaruar nga Prokuroria e Apelit Korçë: Struktura e aseteve dhe si ju shtuan të ardhurat ndër vite

para 6 muajve - Gazeta Tema

Drejtuesja e Prokurorisë së Apelit të Korçës, Irma Balli do të përballet të martën me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Si ka ndryshuar pasuria e saj nga viti 2003 deri në fund të vitit 2017. Drejtuesja...

Skeda e pasurisë së deklaruar nga Prokuroria e Apelit Korçë: Struktura e aseteve dhe si ju shtuan të ardhurat ndër vite

para 6 muajve - Lexo

Drejtuesja e Prokurorisë së Apelit të Korçës, Irma Balli do të përballet të martën me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Si ka ndryshuar pasuria e saj nga viti 2003 deri në fund të vitit 2017. Drejtuesja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK