http://kariera.mk

Makina përfundon në arë, drejtuesja në gjendje të rëndë

para 6 muajve - Opinion

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Shëngjinit. Sipas informacioneve paraprake të policisë, një grua e cila po drjetonte një mjet tip “Renault”, ka...

Përplaset me furgonin, plagoset rëndë drejtuesja e mjetit

para 6 muajve - Top Channel

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Lezhës mëngjesin e së martës, në afërsi të kryqëzimit në Ishull-Shëngjin. Dy persona janë plagosur si pasojë e këtij aksidenti. Sipas informacioneve të policisë, në...

Aksident në Lezhë, drejtuesja e “Renault” në gjendje të rëndë

para 6 muajve - Koha Jone

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin. Një furgon është përplasur...

Përgjaken rrugët që në mëngjes/ Furgoni përplaset me “Renault”-in, drejtuesja e makinës në gjendje të rëndë (DETAJE)

para 6 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë raportohet që në mëngjes në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit rreth orës 06:00. Burime bëjnë me dije se një furgon është përplasur me një mjet "Renault". Nga përplasja...

Kamioni i mallrave përplaset me një automjet, dy të lënduar

para 6 muajve - RTV 21

Njëri prej të lënduarave në gjendje të rëndë Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç. Aksidenti është regjistruar pranë kryqëzimit te Ishulli i Shëngjinit....

Aksident në Lezhë, plagoset rëndë një grua

para 6 muajve - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Lezhës mëngjesin e së martës, në afërsi të kryqëzimit në Ishull-Shëngjin. Dy persona janë plagosur si pasojë e këtij aksidenti. Sipas informacioneve të policisë, në...

Aksident në Lezhë, plagoset rëndë një grua

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Foto ilustruese Një aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm, rreth orës 06:00 në aksin Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Ishull Shëngjinit. Raportohet se një furgon është përplasur me një mjet tjetër tip ‘Renault’...

Aksident në Lezhë, drejtuesja e ‘Renault’ në gjendje të rëndë

para 6 muajve - BalkanWeb

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin. Një furgon është përplasur...

Furgoni përplaset me automjetin në Lezhë, dy të plagosur

para 6 muajve - Vizion Plus

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Laç. Sipas informacioneve, aksidenti u regjistrua në kryqëzimin e Ishullit të Shëngjint. Në aksident...

U përplas me furgonin e mallrave, gruaja në gjendje kritike për jetën

para 6 muajve - Albeu

Një grua ëhstë plagosur rëendë ditën e sotme pasi është përfshirë në një aksident me një furgon mallrash. Ajo drejtonte një mjet Renault dhe aktualisht është në gjendje kritike për jetën . Ngjarja ka ndodhur...

Aksident në Lezhë, një grua e plagosur rëndë

para 6 muajve - Shekulli

Mëngjesin e sotëm, rreth orës 06:00 ka ndodhur një aksident në hyrje të qytetit të Lezhës. Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se një fugon është përplasur me një mjet “Renault”. Nga përplasja...

Lezhë, furgoni i mallrave përplaset me një tjetër automjet, dy të plagosur

para 6 muajve - Ina

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç. Aksidenti u regjistrua pranë kryqëzimit të Ishull Shëngjinit. Sipas informacioneve të policisë në aksident janë përfshirë...

Lezhë/ Aksident, përplasen 2 makina, drejtuesja e ‘Renault’ në gjendje të rëndë

para 6 muajve - Java News

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin. Një furgon është përplasur...

Aksident në Lezhë, plagoset rëndë një grua

para 6 muajve - Gazeta Observer

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Lezhës mëngjesin e së martës, në afërsi të kryqëzimit në Ishull-Shëngjin. Dy persona janë plagosur si pasojë e këtij aksidenti. Sipas informacioneve të policisë, në...

Aksident në Lezhë, drejtuesja e ‘Renault’ në gjendje të rëndë

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin. Një furgon është përplasur...

Dalin pamjet e aksidentit ku u përfshi policja shqiptare

para 6 muajve - Sot News

Një aksident ka ndodhur këtë të hënë në Vlorë, pranë rrugës së varrezave ku e plagosur ka mbetur një punonjëse e policisë së paraburgimit, zonja Elmira Binaj. Efektivja e policisë po qëndronte e ndaluar...

Aksidentohet efektivja e policisë (Foto-Emri)

para 6 muajve - Shekulli

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Vlorë, ku efektivja e paraburgimit ka mbetur e plagosur si pasojë e përplasjes. Elmira Binaj është efektivja që ka mbetur e plagosur në një aksident rrugor....

Aksident në Vlorë, plagoset efektivja e policisë

para 6 muajve - Vizion Plus

Një efektive e policisë është plagosur pasditen e kësaj të hënë ne një aksidet të ndodhur në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Babicë të Vlorës ku si pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e policisë...

U përplas në kundravajtje, aksidentohet efektivja e policisë në Vlorë

para 6 muajve - Sot News

Një efektive policie në paraburgimin e Vlorës është aksidentuar ditën e sotme, dhe është transportuar për ndihmë spitalore.Elmira Binaj u aksidentua në fshatin Babicë ku u përfshin dy automjete. “Drejtuesi...

Goditet teksa po qëndronte në makinë, dalin pamjet e aksidentit ku u përfshi policja shqiptare

para 6 muajve - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur këtë të hënë në Vlorë, pranë rrugës së varrezave ku e plagosur ka mbetur një punonjëse e policisë së paraburgimit, zonja Elmira Binaj. Efektivja e policisë po qëndronte e ndaluar...

Vlorë/ Aksident në ‘Rrugën e Varrezave, ‘Benzi’ përplas efektiven e policisë

para 6 muajve - Java News

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Babicë të Vlorës ku si pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e policisë me iniciale E.M. Ngjarja ndodhi në zonën e njohur si ‘Rruga e Varrezave’. Efektivja...

Aksident në Vlorë, efektivja e policisë me urgjencë në spital (EMRI+FOTO)

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident është shënuar këtë të hënë në rrugën e varrezave të Vlorës , ku për pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e paraburgimit Elmira Binaj. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Babicë. Menjëherë...

Java nis me aksidente, 4 të plagosur në Elbasan dhe Lushnjë

para 6 muajve - Gazeta Express

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, 4 persona janë plagosur si pasojë e dy aksidenteve në Elbasan dhe në autostradën Rrogozhinë-Lushnje. Siç njofton policia në Unazë e qytetit të Elbasanit te Kryqëzimi...

Elbasan/ Përplasen tre mjete, dy pasagjerë përfundojnë në spital

para 6 muajve - BalkanWeb

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e dy shtetasve ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit. Nga të dhënat e para raportohet se tre mjete janë përfshirë në aksident në unazën e qyteti pranë vendit të...

Aksident në Elbasan, tre persona përfundojnë në urgjencë

para 6 muajve - Albeu

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e dy shtetasve ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit. Nga të dhënat e para raportohet se tre mjete janë përfshirë në aksident në unazën e qytetit pranë vendit të...

Përplasen 3 makina në Elbasan, 2 të plagosur

para 6 muajve - Koha Jone

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan. Sipas policisë “ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 mjete dhe si pasojë...

Përplasen 3 automjete, 2 të plagosur

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, Elbasan, janë përplasur 3 mjete. Si  pasojë e aksidentit janë dëmtuar 2 pasagjer të cilët janë transportuar në Spitalin e Elbasanit, jashtë rrezikut për jetën....

Përplasen tre makina në Elbasan, të paktën dy të plagosur

para 6 muajve - Java News

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan. Mësohet se në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, janë përplasur tre mjete. Për pasojë janë dëmtuar...

Aksident, dy persona në spital

para 6 muajve - LajmiFundit

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan. Sipas njoftimit të policisë “ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 mjete...

Aksidenti, dy persona në spital

para 6 muajve - LajmiFundit

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan. Sipas njoftimit të policisë “ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 mjete...

Elbasan/ Përplasen 3 mjete, 2 të plagosur

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan. Sipas njoftimit të policisë “ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 mjete...

Makina përplas të moshuarin në Tiranë

para 6 muajve - Klan Kosova

Një burrë i moshuar rreth të 70-tave është përplasur nga një fouristradë tip “Benz” mbrëmjen e së dielës, në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur tek Liceu Artistik, në Rrugën e Elbasanit. I moshuari është dërguar...

Makina përplas të moshuarin në Tiranë

para 6 muajve - GazetaBlic

Një burrë i moshuar rreth të 70-tave është përplasur nga një fouristradë tip “Benz” mbrëmjen e së dielës, në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur tek Liceu Artistik, në Rrugën e Elbasanit. I moshuari është dërguar...

Aksident tek Liceu Artistik, makina përplas motoçikletën

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme te “Rruga e Elbasanit” në Tiranë. Sipas policisë, një automjet tip “Benz ML” ka përplasur një motoçikletë pranë kryqëzimit të Liceut Artistik. I aksidentuari...

Aksident tek Liceu Artistik, makina përplaset me motoçikletën

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme te “Rruga e Elbasanit” në Tiranë. Sipas policisë, një automjet tip “Benz ML” ka përplasur një motoçikletë pranë kryqëzimit të Liceut Artistik. I aksidentuari...

E FUNDIT/ Benzi merr përpara të moshuarin në Tiranë

para 6 muajve - Albeu

Një burrë i moshuar rreth të 70-tave është përplasur nga një fouristradë tip “Benz” mbrëmjen e së dielës, në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur tek Liceu Artistik, në Rrugën e Elbasanit. I moshuari është dërguar...

Aksident i rëndë në Tiranë, i moshuari merret përpara nga makina luksoze

para 6 muajve - Gazeta Express

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën e Elbasanit në Tiranë, ku një i moshuar është goditur nga një makinë e tipit fuoristradë. I moshuari rreth të 70-tave është marrë përpara nga...

Aksident i rëndë në Tiranë, “Benz”-i merr përpara këmbësorin

para 6 muajve - Lexo

Një burrë i moshuar rreth të 70-tave është përplasur nga një fouristradë tip “Benz” mbrëmjen e së dielës, në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur tek Liceu Artistik, në Rrugën e Elbasanit. I moshuari është dërguar...

Aksident tek Liceu Artistik, makina përplaset me motoçikletën

para 6 muajve - Arbresh

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme te “Rruga e Elbasanit” në Tiranë. Sipas policisë, një automjet tip “Benz ML” ka përplasur një motoçikletë pranë kryqëzimit të Liceut Artistik . I aksidentuari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK