http://kariera.mk

Aksidenton për vdekje kalimtarin, largohet nga vendngjarja

para 6 muajve - Top Channel

Një aksident rrugor me një viktimë është regjistruar pasditen e kësaj të marte në qendër të qytetit të Kavajës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:50, kur një automjet ende i paidentifikuar ka aksidentuar...

Shqiptari po vinte nga puna me biçikletë kur u përplas për vdekje, shoferi u zhduk menjëherë

para 6 muajve - Gazeta Express

Të tjera detaje kanë dalë në lidhje me aksidentin e rëndë të ndodhur në hyrje të qytetit të Kavajës, ku një 35 vjeçar mbeti i vdekur në vend si pasojë e impaktit me makiën që e përplasi. 35 vjeçari Çaush...

Aksidenti në Kavajë, identifikohet viktima

para 6 muajve - Shekulli

Pas ngjarjes së rëndë në Kavajë, ku një person ka humbur jetën si pasojë e një përplasje nga një automjet, ka ardhur edhe reagimi i policisë. Policia bën të ditur se aksidenti ka ndodhur rreth orës 18.50,...

Kush është 27 vjeçari që u përplas për vdekje në kavajë

para 6 muajve - Albeu

Një i ri është përplasur mbrëmjen e sotme nga makina në Kavajë. Si pasojë ai ka humbur jetën, ndërsa autori është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes. Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit pranë...

Aksident në Kavajë, identifikohet viktima/ Ja emri

para 6 muajve - Koha Jone

Dalin detaje të reja nga aksidenti i rëndë i ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë, prane prokurorise. Sipas policisë viktima e përplasjes është Çaush Ballabani, 35 vjeç i cili po kthehej në shtëpi me biçikletë...

U përplas për vdekje në mes të Kavajës, zbardhen detaje të reja

para 6 muajve - Sot News

Detaje të reja zbardhen në lidhje me aksidentin e ndodhur pak më parë në mes të qytetit të Kavajës. Sipas njoftimit të policisë viktima është një 35 vjeçar me inicialet S.B, i cili ka qenë duke u kthyer...

Aksident me vdekje në Kavajë, makina përplas këmbësorin

para 6 muajve - Zhurnal

Një aksident me vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Kavajës. Burime për ‘BalkanWeb” bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit pranë Prokurorisë, ku një mjet ka përplasur me vdekje...

Përplas për vdekje 35-vjeçarin, shoferi ikën nga vendi i ngjarjes

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident më pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë. Burime nga policia raportojnë se ngjarja është regjistruar  rreth orës 18:50, në qendër të qytetit. Bëhet me dije se mjet i paidentifikuar...

Detajet/Udhëtonte me biçikletë, makina merr përpara 27-vjeçarin

para 6 muajve - Opinion

27-vjeçari Caush Ballabani, ka humbur jetën mbrëmjen e së martës, pasi është përplasur nga një automjet, ne qender te qytetit te Kavajës.  Sipas informacioneve të bëra publike në media, 27 vjeçari ka qenë...

Aksident me vdekje në Kavajë, makina përplas këmbësorin

para 6 muajve - BalkanWeb

Një aksident me vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Kavajës. Burime për ‘BalkanWeb” bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit, ku një mjet ka përplasur me vdekje një këmbësor....

Aksident i rëndë në Kavajë, humb jetën një person

para 6 muajve - Shekulli

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë, ku një person ka humbur jetën si pasojë e një përplasje nga një automjet. Mësohet se viktima ishte duke lëvizur me një biçikletë në momentin...

E FUNDIT/ Makina përplas për vdekje këmbësorin dhe largohet me shpejtësi

para 6 muajve - Albeu

Një këmbësor është përplasur mbrëmjen e sotme nga makina në Kavajë. Si pasojë ai ka humbur jetën, ndërsa autori është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes. Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit...

Kavajë, shoferi përplas për vdekje një person

para 6 muajve - Koha Jone

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur këtë mbrëmje pranë Prokurorisë së qytetit. Një person që udhëtonte me biçikletë ëshë përplasur nga një makinë. Drejtuesi i automjetit...

Makina e lë të vdekur në vend kalimtarin shqiptar, shoferi zhduket!

para 6 muajve - Gazeta Express

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të prokurorisë së Kavajës. Si pasojë e incidentit një kalimtar ka mbetur i vdekur. Qytetari është goditur nga një makinë teksa po tentonte të kalonte...

Makina përplas për vdekje kalimtarin, largohet me shpejtësi nga vendngjarja

para 6 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Kavajë ku një makinë ka përplasur për vdekjen një këmbësor, e ndërsa më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Vijon...

Aksidenti i Kavajës, viktima po ktheje nga puna me biçikletë

para 6 muajve - Java News

Një  35-vjeçar u aksidentua për vdekje mbrëmjen e sotme në Kavajë nga një automjet. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:50, në qendër të qytetit. Një mjet i paidentifikuar ka aksidentuar...

Përplaset për vdekje kalimtari në qendër të Kavajës, autori largohet nga vendi i ngjarjes

para 6 muajve - Java News

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së martës në Kavajë. Burime nga ky qytet bëjnë të ditur se një shtetas ka mbetur i vdekur si pasojë e përplasjes nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në qendër,...

Kavajë/ Aksidenti në qendër të qytetit, identifikohet viktima

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Dalin detaje të reja nga aksidenti i rëndë i ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë. Sipas policisë viktima e përplasjes është Çaush Ballabani, 27 vjeç, i cili po kthehej në shtëpi me biçikletë kur është përplasur....

Kavajë/ Makina përplas për vdekje këmbësorin

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë. Burime nga policia thanë se një makinë ka përplasur një këmbësor, duke e lënë të vdekur në vend. Sipas të dhënave, aksidenti ka ndodhur në...

E FUNDIT/ Aksident i rëndë tek prokuroria

para 6 muajve - LajmiFundit

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë. Burime nga policia thanë se një makinë ka përplasur një këmbësor, duke e lënë të vdekur në vend. Sipas të dhënave, aksidenti ka ndodhur në...

Kavajë/ Makina përplas për vdekje këmbësorin

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë. Burime nga policia thanë se një makinë ka përplasur një këmbësor, duke e lënë të vdekur në vend. Sipas të dhënave, aksidenti ka ndodhur në...

Aksident i trefishtë në Elbasan, përplasen makinat me njëra-tjetrën

para 6 muajve - Shekulli

Mëngjesin e sotëm, ka ndodhur një aksident i trefishtë në qytetin e Elbasanit. Sakaq, bëhet me dije se tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën teksa kanë qenë në ecje. Sipas informacioneve paraprake,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK