http://kariera.mk

Instagram do të mundësojë dhurimin e fondeve përmes Stories

para 6 muajve - Zhurnal

Instagram është duke u përgatitur për të lansuar një funksion të fondeve në Stories, i cili do t’i lejojë përdoruesit të mbledhin para për një sërë organizatash bamirëse jofitimprurëse. Plani u zbulua...

Instagram do të mundësoj dhurimin e fondeve përmes Stories

para 6 muajve - Shenja

Instagram është duke u përgatitur për të lansuar një funksion të fondeve në Stories, i cili do t’i lejojë përdoruesit të mbledhin para për një sërë organizatash bamirëse jofitimprurëse. Plani u zbulua...

Instagram do të mundësoj dhurimin e fondeve përmes Stories

para 6 muajve - Telegrafi

Instagram është duke u përgatitur për të lansuar një funksion të fondeve në Stories, i cili do t’i lejojë përdoruesit të mbledhin para për një sërë organizatash bamirëse jofitimprurëse. Plani u zbulua...

Instagram do të mundësojë dhurimin e fondeve përmes Stories

para 6 muajve - Gazeta Observer

Instagram është duke u përgatitur për të lansuar një funksion të fondeve në Stories, i cili do t’i lejojë përdoruesit të mbledhin para për një sërë organizatash bamirëse jofitimprurëse. Plani u zbulua...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK