http://kariera.mk

Platformat IPTV, gjobat deri 100 mijë dollarë

para 3 muajve - Gazeta e re

Autoriteti i Mediave Audiovizive po përgatitet për të goditur rrjete të piraterisë televizive që bëhet nga platforma IPTV. AMA po koordinohet me AKEP për të ndërhyrë. Identifikimi i subjekteve pirate është...

Platformat IPTV, gjobat deri 100 mijë dollarë

para 3 muajve - Tetova Sot

Autoriteti i Mediave Audiovizive po përgatitet për të goditur rrjete të piraterisë televizive që bëhet nga platforma IPTV. AMA po koordinohet me AKEP për të ndërhyrë. Identifikimi i subjekteve pirate është...

Platformat IPTV, gjobat deri 100 mijë dollarë

para 3 muajve - InfoMagazin

Qytetarët shqiptarë brenda dhe jashtë vendit duhet të bëjnë kujdes dhe të mos bien viktimë e platformave ilegale, pasi abonimi në subjekte piratues sjell dëme financiare në radhë të parë për vetë ata....

Platformat IPTV, gjobat deri 100 mijë dollarë

para 3 muajve - KosovaPress

AMA po koordinohet me AKEP për të ndërhyrë. Identifikimi i subjekteve pirate është i thjeshtë dhe po ashtu mbyllja nga ana teknike. Enkelejd Lamaj drejtor i Drejtorisë së Mbikëqyrjes në AMA thotë se nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK