http://kariera.mk

Mazda zbulon adutët e ‘treshes’ së re në Evropë

para 3 muajve - Tetova Sot

Prodhuesi japonez ka publikuar fotot dhe specifikat e Mazdës3 të re në tregun evropian. Prezantimi i limuzinës dhe hatchback me pesë dyer është bërë në Lisbonë. Po ashtu është bërë prezantimi edhe i gamës...

Mazda zbulon tri motorët e ‘treshes’ së re për Evropë

para 3 muajve - Koha.net

Prodhuesi japonez ka publikuar fotot dhe specifikat e Mazdës3 të re në tregun evropian. Prezantimi i versionit Sedan dhe Hatchback me pesë dyer është bërë në Lisbonë. Po ashtu, është bërë prezantimi edhe...

Volkswagen Touareg bëhet me motor të ri V6

para 3 muajve - Zhurnal

Kompania gjermane prestigjioze e veturave, Volkswagen, ka mesi i këtij viti konsumatorëve do t’iu ofrojë motor të ri benzinë V6 për Touareg. Përveç dy motorëve dizelë, konsumatorët e Volkswagen Touareg...

Mazda zbulon adutët e ‘treshes’ së re në Evropë

para 3 muajve - KosovaPress

Prezantimi i limuzinës dhe hatchback me pesë dyer është bërë në Lisbonë. Po ashtu është bërë prezantimi edhe i gamës së motorëve për Evropë, e cila përbëhet nga një dizel dhe dy motorë. Skyactiv-D me 1.8...

Volkswagen Touareg bëhet me motor të ri V6

para 3 muajve - Ina

Kompania gjermane prestigjioze e veturave, Volkswagen, ka mesi i këtij viti konsumatorëve do t’iu ofrojë motor të ri benzinë V6 për Touareg. Përveç dy motorëve dizelë, konsumatorët e Volkswagen Touareg...

Volkswagen Touareg bëhet me motor të ri V6

para 3 muajve - Koha.net

Kompania gjermane prestigjioze e veturave, Volkswagen, ka mesi i këtij viti konsumatorëve do t’iu ofrojë motor të ri benzinë V6 për Touareg. Përveç dy motorëve dizelë, konsumatorët e Volkswagen Touareg...

Volkswagen Touareg bëhet me motor të ri V6

para 3 muajve - Ekonomia Online

Kompania gjermane prestigjioze e veturave, Volkswagen, ka mesi i këtij viti konsumatorëve do t’iu ofrojë motor të ri benzinë V6 për Touareg. Përveç dy motorëve dizelë, konsumatorët e Volkswagen Touareg...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK