http://kariera.mk

Nis testimi i Windows 10 për vitin 2020

para 3 muajve - Tetova Sot

Microsoft ka filluar testimin e përditësimit të Windows 10, lansimi i të cilit është planifikuar për vitin e ardhshëm. Testimi i hershëm është i pazakontë për kompaninë, pasi Microsoft njofton dy përmirësime...

Nis testimi i Windows 10 për vitin 2020

para 3 muajve - Alsat-M

Microsoft ka filluar testimin e përditësimit të Windows 10, lansimi i të cilit është planifikuar për vitin e ardhshëm. Testimi i hershëm është i pazakontë për kompaninë, pasi Microsoft njofton dy përmirësime...

Fillon testimi i Windows 10 për vitin 2020

para 3 muajve - Koha.net

Microsofti ka filluar testimin e përditësimit të Windows 10, lansimi i të cilit është planifikuar për vitin e ardhshëm. Testimi i hershëm është i pazakontë për kompaninë, pasi Microsofti njofton dy përmirësime...

Nis testimi i Windows 10 për vitin 2020

para 3 muajve - KosovaPress

Testimi i hershëm është i pazakontë për kompaninë, pasi Microsoft njofton dy përmirësime çdo vit. Ndryshe, testimi i parë pas përmirësimit të këtij viti, me emrin e kodit 19H2, ende nuk ka filluar. Zëdhënësja...

Microsoft fillon punën për Windows 10 e 2020-ës

para 3 muajve - Gazeta Observer

Microsoft publikoi një ndërtim të ri eksperimental të Windows 10-ës, konkretisht versioni 18836 i cili në të vërtetë nuk është ai që mendoni. Programi i ndërtimeve eksperimental të Windows 10-ës ka disa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK