http://kariera.mk

Artistja nga Kuvajti ekspozitë me fotografi për mikpritjen e shqiptarëve

para 3 muajve - Zhurnal

Në Tiranë është hapur ekspozita me temë “Shqipëria, buzëqeshja e ndritur e mikpritjes”, e artistes nga Kuvajti, Ebtisam Al-Houti, e cila është bashkëshortja e ambasadorit të Kuvajtit në Shqipëri, Fayez...

Artistja nga Kuvajti promovon Shqipërinë përmes fotografisë

para 3 muajve - Shekulli

Bashkëshortja e ambasadorit të Kuvajtit çel në Muzeun Historik Kombëtar një ekspozitë për të promovuar vlerat e shqiptarëve. Në ekspozitën “Shqipëria, buzëqeshja e ndritur e mikpritjes” artistja Ebitsam...

Artistja nga Kuvajti ekspozitë me fotografi për mikpritjen e shqiptarëve

para 3 muajve - Koha.net

Në Tiranë është hapur ekspozita me temë “Shqipëria, buzëqeshja e ndritur e mikpritjes”, e artistes nga Kuvajti, Ebtisam Al-Houti, e cila është bashkëshortja e ambasadorit të Kuvajtit në Shqipëri, Fayez...

Artistja nga Kuvajti ekspozitë me fotografi për mikpritjen e shqiptarëve

para 3 muajve - Infokusi

Në Tiranë është hapur ekspozita me temë “Shqipëria, buzëqeshja e ndritur e mikpritjes”, e artistes nga Kuvajti, Ebtisam Al-Houti. Ajo është bashkëshortja e ambasadorit të Kuvajtit në Shqipëri, Fayez Mishari...

Artistja nga Kuvajti ekspozitë me fotografi për mikpritjen e shqiptarëve

para 3 muajve - Tetova Sot

Në Tiranë është hapur ekspozita me temë “Shqipëria, buzëqeshja e ndritur e mikpritjes”, e artistes nga Kuvajti, Ebtisam Al-Houti, e cila është bashkëshortja e ambasadorit të Kuvajtit në Shqipëri, Fayez...

Artistja nga Kuvajti ekspozitë me fotografi për mikpritjen e shqiptarëve

para 3 muajve - Ekonomia Online

Në Tiranë është hapur ekspozita me temë “Shqipëria, buzëqeshja e ndritur e mikpritjes”, e artistes nga Kuvajti, Ebtisam Al-Houti, e cila është bashkëshortja e ambasadorit të Kuvajtit në Shqipëri, Fayez...

Artistja nga Kuvajti hapë ekspozitë me fotografi për mikpritjen e shqiptarëve

para 3 muajve - Insajderi

Në ceremoninë e hapjes së ekspozitës në Muzeun Historik Kombëtar të Shqipërisë ishin të pranishëm përfaqësues të Bashkisë së Tiranës, të institucioneve të tjera të vendit, ambasadorë, artistë, si dhe artdashës,...

Artistja nga Kuvajti ekspozitë me fotografi për mikpritjen shqiptare

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ekspozita me temë “Shqipëria, buzëqeshja e ndritur e mikpritjes”, e artistes nga Kuvajti, Ebtisam Al-Houti, përmban rreth 40 fotografi që pasqyrojnë aspekte të veçanta nga tradita e mikpritjes së shqiptarëve....

Artistja nga Kuvajti ekspozitë me fotografi për mikpritjen e shqiptarëve

para 3 muajve - 24 ore

Në Tiranë është hapur ekspozita me temë “Shqipëria, buzëqeshja e ndritur e mikpritjes”, e artistes nga Kuvajti, Ebtisam Al-Houti, e cila është bashkëshortja e ambasadorit të Kuvajtit në Shqipëri, Fayez...

Artistja nga Kuvajti ekspozitë me fotografi për mikpritjen e shqiptarëve

para 3 muajve - Shenja

Në Tiranë është hapur ekspozita me temë “Shqipëria, buzëqeshja e ndritur e mikpritjes”, e artistes nga Kuvajti, Ebtisam Al-Houti, e cila është bashkëshortja e ambasadorit të Kuvajtit në Shqipëri, Fayez...

Artistja nga Kuvajti ekspozitë me fotografi për mikpritjen e shqiptarëve

para 3 muajve - Gazeta e re

Ekspozita me temë “Shqipëria, buzëqeshja e ndritur e mikpritjes”, e artistes nga Kuvajti, Ebtisam Al-Houti, përmban rreth 40 fotografi që pasqyrojnë aspekte të veçanta nga tradita e mikpritjes së shqiptarëve....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK