http://kariera.mk

Lufta teknologjike; Shefi i “Huawei” kritika SHBA

para 3 muajve - Zhurnal

“Shtetet e bashkuara, nuk na shtypin dot”, deklaroi themeluesi i gjigantit kinez të telekomit Huawei, i cili i dënoi përpjekjet e Amerikës për ta vendosur kompaninë e tij në liste të zë. Ren Zhengfei e...

Lufta teknologjike: Shefi i “Huawei” kritika SHBA

para 3 muajve - Epoka e Re

“Shtetet e bashkuara, nuk na shtypin dot”, ka deklaruar themeluesi i gjigantit kinez të telekomit “Huawei”, Ren Zhengfei, i cili  ka dënuar përpjekjet e Amerikës për ta vendosur kompaninë e tij në liste...

Lufta teknologjike; Shefi i “Huawei” kritika SHBA

para 3 muajve - Shprehja.com

Ren Zhengfei e përshkroi si të motivuar politikisht arrestimin e vajzës së tij, Weng Wanzhou, shefja e financave të firmës. Wanzhou u ndalua muajin e kaluar në Kanada me kërkesë të Amerikës për shmangie...

Themeluesi i Huaweit mohon akuzat për bashkëpunim të fshehtë me qeverinë kineze

para 3 muajve - Gazeta Express

Themeluesi i kompanisë së mirënjohur teknologjike, Ren Zhengei, ka thënë gjatë një interviste se kompania e tij asnjëherë nuk i ka dhuruar informata sekrete qeverisë kineze dhe ka mohuar që produktet e...

Themeluesi i Huawei-t: Bota nuk mund të jetojë pa ne

para 3 muajve - Aktuale

Themeluesi i gjigantit kinez të telekomit Huawei i dënoi përpjekjet e Shteteve të Bashkuara “për të futur në listën e zezë” kompaninë e tij, duke thënë se bota nuk mund të funksionojë pa të dhe teknologjinë...

Lufta teknologjike; Shefi i “Huawei” kritika SHBA

para 3 muajve - Top Channel

“Shtetet e bashkuara, nuk na shtypin dot”, deklaroi themeluesi i gjigantit kinez të telekomit Huawei, i cili i dënoi përpjekjet e Amerikës për ta vendosur kompaninë e tij në liste të zë. Ren Zhengfei e...

SHBA akuza ndaj Huawei, themeluesi i kompanisë: Bota nuk mund të jetojë pa ne

para 3 muajve - Java News

Themeluesi i gjigantit kinez të telekomit Huawei i dënoi përpjekjet e Shteteve të Bashkuara “për të futur në listën e zezë” kompaninë e tij, duke thënë se bota nuk mund të funksionojë pa të dhe teknologjinë...

Themeluesi i Huawei-t: Bota nuk mund të jetojë pa ne

para 3 muajve - Alsat-M

Themeluesi i gjigantit kinez të telekomit Huawei i dënoi përpjekjet e Shteteve të Bashkuara “për të futur në listën e zezë” kompaninë e tij, duke thënë se bota nuk mund të funksionojë pa të dhe teknologjinë...

“Bota nuk mund të jetojë pa ne”

para 3 muajve - Opinion

Themeluesi i gjigantit kinez “Huawei”dënoi përpjekjet e Shteteve të Bashkuara “për të futur në listën e zezë” kompaninë e tij, duke thënë se bota nuk mund të funksionojë pa të dhe teknologjinë e tij. “SHBA-ja...

Themeluesi i Huawei-t: Bota nuk mund të jetojë pa ne

para 3 muajve - Tetova Sot

Themeluesi i gjigantit kinez të telekomit Huawei i dënoi përpjekjet e Shteteve të Bashkuara “për të futur në listën e zezë” kompaninë e tij, duke thënë se bota nuk mund të funksionojë pa të dhe teknologjinë...

Bota nuk mund të jetojë pa ne, thotë themeluesi i Huawei-t

para 3 muajve - Gazeta Express

Themeluesi i gjigantit kinez të telekomit Huawei i dënoi përpjekjet e Shteteve të Bashkuara "për të futur në listën e zezë" kompaninë e tij, duke thënë se bota nuk mund të funksionojë pa të dhe teknologjinë...

Bota nuk mund të jetojë pa ne, thotë themeluesi i Huawei-t

para 3 muajve - GazetaBlic

Themeluesi i gjigantit kinez të telekomit Huawei i dënoi përpjekjet e Shteteve të Bashkuara “për të futur në listën e zezë” kompaninë e tij, duke thënë se bota nuk mund të funksionojë pa të dhe teknologjinë...

Bota nuk mund të jetojë pa ne, thotë themeluesi i Huawei-t

para 3 muajve - Lajmi.net

Themeluesi i gjigantit kinez të telekomit Huawei i dënoi përpjekjet e Shteteve të Bashkuara "për të futur në listën e zezë" kompaninë e tij, duke thënë se bota nuk mund të funksionojë pa të dhe teknologjinë...

Bota nuk mund të jetojë pa ne, thotë themeluesi i Huawei-t

para 3 muajve - Evropa e Lirë

Themeluesi i gjigantit kinez të telekomit Huawei i dënoi përpjekjet e Shteteve të Bashkuara "për të futur në listën e zezë" kompaninë e tij, duke thënë se bota nuk mund të funksionojë pa të dhe teknologjinë...

Themeluesi i Huawei-t: Bota nuk mund të jetojë pa ne

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Themeluesi i gjigantit kinez të telekomit Huawei i dënoi përpjekjet e Shteteve të Bashkuara “për të futur në listën e zezë” kompaninë e tij, duke thënë se bota nuk mund të funksionojë pa të dhe teknologjinë...

Bota nuk mund të jetojë pa ne, thotë themeluesi i Huawei-t

para 3 muajve - Insajderi

“SHBA-ja nuk mund të na shtypë”, tha Ren Zhengfei në një intervistë për BBC-në. “Bota nuk mund të jetojë pa ne, sepse jemi më të avancuar”, tha ai. Muajin e kaluar, Departamenti amerikan i Drejtësisë ngriti...

Bota nuk mund të jetojë pa ne, thotë themeluesi i Huawei-t

para 3 muajve - Gazeta Observer

Themeluesi i gjigantit kinez të telekomit Huawei i dënoi përpjekjet e Shteteve të Bashkuara “për të futur në listën e zezë” kompaninë e tij, duke thënë se bota nuk mund të funksionojë pa të dhe teknologjinë...

Bota nuk mund të jetojë pa ne, thotë themeluesi i Huaweit

para 3 muajve - Ekonomia Online

Themeluesi i gjigantit kinez të telekomit Huawei i dënoi përpjekjet e Shteteve të Bashkuara “për të futur në listën e zezë” kompaninë e tij, duke thënë se bota nuk mund të funksionojë pa të dhe teknologjinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK