http://kariera.mk

Ky është Ferrari i vetëm manual në botë

para 3 muajve - Zhurnal

Ferrari F430 është modeli i vetëm i kompanisë prodhuese luksoze të veturave që posedon opsionin e ndërrimit manual të shpejtësive. Shumica e modeleve F430 janë të pajisura me transmision gjysmë-automatik...

Ky është Ferrari i vetëm manual në botë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ferrari F430 është modeli i vetëm i kompanisë prodhuese luksoze të veturave që posedon opsionin e ndërrimit manual të shpejtësive. Shumica e modeleve F430 janë të pajisura me transmision gjysmë-automatik...

Ky është Ferrari i vetëm manual në botë

para 3 muajve - Lajmi.net

Ferrari F430 është modeli i vetëm i kompanisë prodhuese luksoze të veturave që posedon opsionin e ndërrimit manual të shpejtësive. Shumica e modeleve F430 janë të pajisura me transmision gjysmë-automatik...

Ferrari i vetëm manual në botë

para 3 muajve - Arbresh

Ferrari F430 është modeli i vetëm i kompanisë prodhuese luksoze të veturave që posedon opsionin e ndërrimit manual të shpejtësive. Shumica e modeleve F430 janë të pajisura me transmision gjysmë-automatik...

Ndërruesve manual të shpejtësive po u vije fundi

para 3 muajve - Lajm

Vetura me ndërrues manual të shpejtësive dalngadalë po u vije fundi. Kjo për shkakë, se ato tani janë më të shtrenjta. Për vite me radhë, makinat me transmetues manual kanë kushtuar më pak se homologët...

Lajme të mira për ata që pëlqejnë makinat me ndërrues manual shpejtësish

para 3 muajve - InfoMagazin

Para pak ditëve më parë, u raportua se veturat që posedojnë ndërrues manual të shpejtësive do jenë më të shtrenjta në segmente të caktuara të tyre. Megjithatë, aktualisht ekziston një model makinash, që...

Lajme të mira për ata që pëlqejnë makinat me ndërrues manual shpejtësish

para 3 muajve - Lajmi.net

Para pak ditëve më parë, u raportua se veturat që posedojnë ndërrues manual të shpejtësive do jenë më të shtrenjta në segmente të caktuara të tyre. Megjithatë, aktualisht ekziston një model makinash, që...

Lajme të mira për ata që pëlqejnë makinat me ndërrues manual shpejtësish

para 3 muajve - Tetova Sot

Para pak ditëve më parë, u raportua se veturat që posedojnë ndërrues manual të shpejtësive do jenë më të shtrenjta në segmente të caktuara të tyre. Megjithatë, aktualisht ekziston një model makinash, që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK