http://kariera.mk

SHBA-të në kërkim të 14 mld dollarë pasuri të bosit të drogës, do financojnë murin e Meksikës

para 3 muajve - Alsat-M

Mbreti meksikan i drogës, Joaquin Guzman i njohur gjerësisht si El Chapo, u shpall fajtor nga një gjykatë në SHBA pas 12 javëve seanca dëgjimore. El Chapo u shpall fajtor për mbi 10 akuza që rëndonin mbi...

E pret burgu i përjetshëm, por mbetet mister kapitali i El Chapos: Të gjithë duan ta konfiskojnë pasurinë e tij prej 14 miliardë dollarësh

para 3 muajve - Telegrafi

Pas 12 javëve seanca dëgjimore, narko-bosi Joaquin Guzman i njohur si El Chapo është shpallur fajtor mbi 10 pikat e aktakuzës që rëndonin mbi të, përfshirë këtu kontrabandimin e drogës dhe shpëlarjen e...

E dashura në burg, gruaja jeton si një yll; fatet e grave të El Chapos

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Emma Coronel Aispuro, gruaja e Chapos hyn në gjykatë për të ndjekur procesin ku është i pandehur bashkëshorti i saj Njëra, Lucero Guadalupe Sánchez, është brenda: rrezikon të dënohet me burgim të përjetshëm....

E dashura në burg, gruaja jeton si një yll; fatet e grave të El Chapos

para 3 muajve - Sovrani

Njëra, Lucero Guadalupe Sánchez, është brenda: rrezikon të dënohet me burgim të përjetshëm. Tjetra, Emma Coronel Aispuro, është jashtë: ajo do të kthehet në një super vilë në Meksikë. Lucera është e dashuri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK