http://kariera.mk

Samsung-ut i del situata nga kontrolli, publikohet videoja prezantuese e Galaxy S10

para 3 muajve - Koha Jone

Samsung prezanton ditën e sotme zyrtarisht gjeneratën e re të Galaxy S10. Por, ndërkohë që duhen edhe disa orë nga nisja e eventit “Unpacked”, në rrjet ka “rrjedhur” një video që thuhet të jetë ‘traileri’...

Ja sesi të ndiqni live prezantimin e Galaxy S10

para 3 muajve - Ina

Ditën e Mërkure Samsung do të prezantojë produkte të reja dhe nëse spekulimet janë të vërteta dhe informacionet e publikuara që sakta, atëherë kemi çfarë të presim. Asgjë nuk është konfirmuar zyrtarisht...

Ja sesi të ndiqni live prezantimin e Galaxy S10

para 3 muajve - Insajderi

Ditën e Mërkure Samsung do të prezantojë produkte të reja dhe nëse spekulimet janë të vërteta dhe informacionet e publikuara që sakta, atëherë kemi çfarë të presim. Asgjë nuk është konfirmuar zyrtarisht...

Galaxy S10 shihet në videon promocionale që është postuar aksidentalisht

para 3 muajve - Telegrafi

Një njoftim i ri zyrtar i Samsung Galaxy S10 tani është zbuluar në televizionin norvegjez përpara ngjarjes Unpacked dhe konfirmon një numër karakteristikash për të cilat ishte spekuluar. Siç është raportuar...

Të gjithë po e shesin celularin e tyre Galaxy S9 për një arsye interesante

para 3 muajve - Bota Press

Pronarët e tanishëm të Galaxy S9 kanë filluar ta konsiderojnë shitjen e smartfonit të tyre. Dhe, arsyeja është afrimi i datës kur do të prezantohet gjenerata e re, Galaxy S10. Samsung do të zbulojë të...

Galaxy S10, 5G, ekrane me palosje: Ja sesi Samsung do të rikthejë besimin tek smartfonët

para 3 muajve - Zhurnal

Të duket sikur telefoni yt Samsung është bërë i mërzitshëm? Kjo do të ndryshojë së shpejti. Linja e telefonëve të gjigandit Korean këtë vit do të bëjë një hap të rëndësishëm përpara. Në mesin e avancimeve...

Të gjithë po e shesin celularin e tyre Galaxy S9 për një arsye interesante

para 3 muajve - Gazeta Express

Pronarët e tanishëm të Galaxy S9 kanë filluar ta konsiderojnë shitjen e smartfonit të tyre. Dhe, arsyeja është afrimi i datës kur do të prezantohet gjenerata e re, Galaxy S10. Samsung do të zbulojë të...

Të gjithë po e shesin celularin e tyre Galaxy S9 për një arsye interesante

para 3 muajve - Gazeta Observer

Pronarët e tanishëm të Galaxy S9 kanë filluar ta konsiderojnë shitjen e smartfonit të tyre. Dhe, arsyeja është afrimi i datës kur do të prezantohet gjenerata e re, Galaxy S10. Samsung do të zbulojë të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK