http://kariera.mk

Amerikani Malcolm Armstead i bashkohet përfaqësueses së Kosovës

para 3 muajve - Telegrafi

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll gjatë ditës së djeshme ka filluar përgatitjet për Eurobasket 2021. Seancës stërvitore i është bashkuar edhe basketbollisti amerikan, Malcolm Armstead, i cili u paraqit...

Basketbollisti amerikan i bashkohet Kosovës

para 3 muajve - Gazeta Observer

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll gjatë ditës së djeshme ka filluar përgatitjet për Eurobasket 2021. Seancës stërvitore i është bashkuar edhe basketbollisti amerikan, Malcolm Armstead, i cili u paraqit...

Amerikani Malcolm Armstead i bashkohet përfaqësueses së Kosovës

para 3 muajve - Ekonomia Online

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll gjatë ditës së djeshme ka filluar përgatitjet për Eurobasket 2021. Seancës stërvitore i është bashkuar edhe basketbollisti amerikan, Malcolm Armstead, i cili u paraqit...

ZYRTARE: Malcolm Armstead është i Kosovës

para 3 muajve - Lajmi.net

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll ka bërë një përforcim të madh. Përfaqësuesja e Kosovës e ka natyralizuar plejmejkerin amerikan, Malcolm Armstead. Basketbollisti amerikan që pritej të vinte te Përfaqësuesja...

Malcolm Armstead më në fund është i Kosovës

para 3 muajve - Koha.net

Plejmejkeri amerikan, Malcolm Armstead, mbante veshur fanellën e Kosovës në stërvitjen e mbrëmjes të së martës. E peshën e kësaj fanelle do ta ndiejë më së miri të dielën, kur pritet të debutojë me Kosovën...

Amerikani Malcolm Armstead i bashkohet përfaqësueses së Kosovës

para 3 muajve - Arbresh

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll gjatë ditës së djeshme ka filluar përgatitjet për Eurobasket 2021. Seancës stërvitore i është bashkuar edhe basketbollisti amerikan, Malcolm Armstead, i cili u paraqit...

Malcolm Armstead më në fund është i Kosovës

para 3 muajve - Ekonomia Online

Plejmejkeri amerikan, Malcolm Armstead, mbante veshur fanellën e Kosovës në stërvitjen e mbrëmjes të së martës. E peshën e kësaj fanelle do ta ndiejë më së miri të dielën, kur pritet të debutojë me Kosovën...

Kosova nis përgatitjet për Rumaninë, sot kompletohet

para 3 muajve - Koha.net

Qendra Lis Shoshi dhe plejmejkeri amerikan Malcolm Armstead ishin mungesat e vetme në ditën e parë të grumbullimit të Përfaqësueses së Kosovës në prag të duelit me Rumaninë në kuadër të parakualifikimeve...

Kosova nis përgatitjet për Rumaninë, sot kompletohet

para 3 muajve - Ekonomia Online

Qendra Lis Shoshi dhe plejmejkeri amerikan Malcolm Armstead ishin mungesat e vetme në ditën e parë të grumbullimit të Përfaqësueses së Kosovës në prag të duelit me Rumaninë në kuadër të parakualifikimeve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK