http://kariera.mk

Çfarë është depresioni i qeshur dhe a mund të dallohen personat që vuajnë nga ajo?

para 3 muajve - Gazeta Observer

Simptomat tipike të depresionit janë të njohura: disponimi i ulët, të qarit dhe ndjenja i izoluar. Por gjendja nuk shfaqet gjithmonë në këtë mënyrë. Në të vërtetë, dikush mund ta fshijë atë shumë mirë...

Çfarë është depresioni i qeshur dhe a mund të dallohen personat që vuajnë nga ajo?

para 3 muajve - Gazeta Observer

Simptomat tipike të depresionit janë të njohura: disponimi i ulët, të qarit dhe ndjenja i izoluar. Por gjendja nuk shfaqet gjithmonë në këtë mënyrë. Në të vërtetë, dikush mund ta fshijë atë shumë mirë...

Depresioni i qeshur – Çka duhet të dini?

para 3 muajve - Klan Kosova

Termi ‘depresioni i qeshur’ nënkupton personat që shfaqen të lumtur për të tjerët, ndërkohë që vuajnë nga brenda. Këto simptoma depresive janë bërë gjithnjë e më të shpeshta. Artikujt lidhur me këtë temë...

Depresioni i qeshur – Çka duhet të dini?

para 3 muajve - InfoMagazin

Termi ‘depresioni i qeshur’ nënkupton personat që shfaqen të lumtur për të tjerët, ndërkohë që vuajnë nga brenda. Këto simptoma depresive janë bërë gjithnjë e më të shpeshta. Artikujt lidhur me këtë temë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK