http://kariera.mk

Gabimet që nuk duhet t’i bëni kurrë në mëngjes

para 3 muajve - Koha Jone

Zgjimet në mëngjes janë gjithmonë të vështira, sidomos tani në periudhën e dimrit kur koha e keqe ju bën edhe më gjumashë në mëngjes. Por duhet të kuptoni që momenti kur zgjohemi është edhe më i rëndësishmi...

Zgjim i vështirë? Këto gabime mos i bëni kurrë në mëngjes

para 3 muajve - Albeu

Zgjimet në mëngjes janë gjithmonë të vështira, sidomos tani në periudhën e dimrit kur koha e keqe ju bën edhe më gjumashë në mëngjes . Por duhet të kuptoni që momenti kur zgjohemi është edhe më i rëndësishmi...

Këto gabime mos i bëni kurrë në mëngjes

para 3 muajve - BalkanWeb

Zgjimet në mëngjes janë gjithmonë të vështira, sidomos tani në periudhën e dimrit kur koha e keqe ju bën edhe më gjumashë në mëngjes. Por duhet të kuptoni që momenti kur zgjohemi është edhe më i rëndësishmi...

Mos i bëni këto gabime në mëngjes

para 3 muajve - Aktuale

Zgjimet në mëngjes janë gjithmonë të vështira, sidomos tani në periudhën e dimrit kur koha e keqe ju bën edhe më gjumashë në mëngjes. Por duhet të kuptoni që momenti kur zgjohemi është edhe më i rëndësishmi...

Këto gabime mos i bëni kurrë në mëngjes

para 3 muajve - Bota.al

Zgjimet në mëngjes janë gjithmonë të vështira, sidomos tani në periudhën e dimrit kur koha e keqe ju bën edhe më gjumashë në mëngjes. Por duhet të kuptoni që momenti kur zgjohemi është edhe më i rëndësishmi...

Gabimet që nuk duhet të bëni në mëngjes!

para 3 muajve - Vizion Plus

Mëngjesi është një ndër pjesët më të vështira të ditës. Të gjithë e kanë me vështirësi zgjimin sidomos në ditët e dimrit, kur koha e keqe ju bën edhe më gjumashë. Por duhet të kuptoni që momenti kur zgjohemi...

Mos i bëni këto gabime në mëngjes

para 3 muajve - Tetova Sot

Zgjimet në mëngjes janë gjithmonë të vështira, sidomos tani në periudhën e dimrit kur koha e keqe ju bën edhe më gjumashë në mëngjes. Por duhet të kuptoni që momenti kur zgjohemi është edhe më i rëndësishmi...

Mos i bëni këto gabime në mëngjes

para 3 muajve - Klan Kosova

Zgjimet në mëngjes janë gjithmonë të vështira, sidomos tani në periudhën e dimrit kur koha e keqe ju bën edhe më gjumashë në mëngjes. Por duhet të kuptoni që momenti kur zgjohemi është edhe më i rëndësishmi...

Mos i bëni këto gabime në mëngjes

para 3 muajve - Ekonomia Online

Zgjimet në mëngjes janë gjithmonë të vështira, sidomos tani në periudhën e dimrit kur koha e keqe ju bën edhe më gjumashë në mëngjes. Por duhet të kuptoni që momenti kur zgjohemi është edhe më i rëndësishmi...

Tre gabime çdo mëngjes që ju bëjnë të mos keni një ditë të mirë

para 3 muajve - Blitz

Zgjimet në mëngjes janë gjithmonë të vështira, sidomos tani në periudhën e dimrit kur koha e keqe ju bën edhe më gjumashë në mëngjes. Por duhet të kuptoni që momenti kur zgjohemi është edhe më i rëndësishmi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK