http://kariera.mk

Pamje nga festa e ditëlindjes së Almeda Abazit

para 3 muajve - RTV 21

Çifti i njohur Para pak ditësh, Almeda Abazi festoi ditëlindjen e 27-të. Në këtë ditë, ajo festoi edhe përvjetorin e dytë të martesës me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman. Pikërisht më 13 shkurt...

Publikohen foto të reja nga ditëlindja e Almedës, ja si e uroi në shqip "Çenari"

para 3 muajve - Zhurnal

Almedës i ishte organizuar një festë nga bashkëshorti i saj para pak ditëve për ditëlindjen e 27-të. Bukuroshja shqiptare e cila jeton dhe vepron në Turqi përveç ditëlindjes festoi edhe përvjetorin e dytë...

Imazhet që nuk i keni parë, Tolga e uroi në gjuhën shqipe Almedën

para 3 muajve - Lajm

Bukuroshja shqiptare e cila jeton dhe vepron në Turqi përveç ditëlindjes festoi edhe përvjetorin e dytë të martesës me aktorin e njohur, Tolgahan Sayisman, shkruan lajmi.net. Almedës i ishte organizuar...

Publikohen foto të reja nga ditëlindja e Almedës, ja si e uroi në shqip ‘Çenari’

para 3 muajve - OraInfo

Almedës i ishte organizuar një festë nga bashkëshorti i saj para pak ditëve për ditëlindjen e 27-të. Bukuroshja shqiptare e cila jeton dhe vepron në Turqi përveç ditëlindjes festoi edhe përvjetorin e dytë...

Imazhet që nuk i keni parë, Tolga e uroi në gjuhën shqipe Almedën

para 3 muajve - Lajmi.net

Almeda Abazi para pak ditëve festoi ditëlindjen e 27-të. Bukuroshja shqiptare e cila jeton dhe vepron në Turqi përveç ditëlindjes festoi edhe përvjetorin e dytë të martesës me aktorin e njohur, Tolgahan...

Me rastin e ditëlindjes Tolga e uroi në gjuhën shqipe gruan e tij

para 3 muajve - Arbresh

Modelja e famshme shqiptare, e cila po ndërton karrierë edhe në muzikë, Almeda Abazi është tejet e komentuar nga mediat rozë. Bukuroshja shqiptare e cila jeton dhe vepron në Turqi përveç ditëlindjes festoi...

Nuk po e mbajnë as këmbët, shtatëzania e ka shëndoshur shumë Almedën

para 3 muajve - OraInfo

Janë çifti më i përfolur në mediat rozë. Kohëve të fundit, Almeda e cila është martuar me aktorin turk, Tolgan “Çenar” u komentua shumë nga mediat rozë për shtatzëninë e saj. Çifti është në pritje të fëmijës...

Almeda feston ditëlindjen, 'Çënari' i shkruan urimin në shqip mbi tortë

para 3 muajve - Gazeta Express

'Të dua shumë' janë fjalët në shqip me të cilat bashkëshorti ka zgjedhur t'i urojë ditëlindjen Almedës. Almeda Abazi ka festuar më 13 shkurt ditëlindjen e njëkohësisht edhe një vjetorin e martesës me aktorin...

Nga festa e ditëlindjes së Almedës, burri i saj ia shkruan shqip ‘Të dua’ në tortë

para 3 muajve - Lajmi.net

Para disa ditësh, Almeda Abazi e ka festuar ditëlindjen, ndërsa sot e publikoj një foto nga festa. Më 13 shkurt, modelja shqiptare, Almeda Abazi e ka festuar ditëlindjen dhe njëherësh përvjetorin e martesës...

Almeda feston ditëlindjen, ‘Çënari’ i shkruan urimin në shqip mbi tortë

para 3 muajve - Gazeta Observer

‘Të dua shumë’ janë fjalët në shqip me të cilat bashkëshorti ka zgjedhur t’i urojë ditëlindjen Almedës. Almeda Abazi ka festuar më 13 shkurt ditëlindjen e njëkohësisht edhe një vjetorin e martesës me aktorin...

Almeda feston ditëlindjen, ‘Çënari’ i shkruan urimin në shqip mbi tortë

para 3 muajve - Sovrani

‘Të dua shumë’ janë fjalët në shqip me të cilat bashkëshorti ka zgjedhur t’i urojë ditëlindjen Almedës. Almeda Abazi ka festuar më 13 shkurt ditëlindjen e njëkohësisht edhe një vjetorin e martesës me aktorin...

Nga festa e ditëlindjes së Almedës, burri i saj ia shkruan shqip ‘Të dua’ në tortë[Foto]

para 3 muajve - Fakti Ditor

Më 13 shkurt, modelja shqiptare, Almeda Abazi e ka festuar ditëlindjen dhe njëherësh përvjetorin e martesës me Tolgahan Sayisman, shkruan lajmi.net. E sot e ka publikuar një foto nga festa në të cilën...

Nga festa e ditëlindjes së Almedës, burri i saj ia shkruan shqip ‘Të dua’ në tortë[Foto]

para 3 muajve - AlbPortali

Më 13 shkurt, modelja shqiptare, Almeda Abazi e ka festuar ditëlindjen dhe njëherësh përvjetorin e martesës me Tolgahan Sayisman, shkruan lajmi.net. E sot e ka publikuar një foto nga festa në të cilën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK