http://kariera.mk

Përmes protestave, punëtorët e larguar të KEDS-it kërkojnë rikthimin në punë

para 3 muajve - Klan Kosova

Punëtorët e larguar nga KEDS-i kanë protestuar prapë para gjykatës Themelore në Prishtinë pasi sipas tyre Gjykata nuk po e merr vendimin e dytë për rikthim në vendin e tyre të punës. Me pankarta si “Gjyqtarë...

Punëtorët e larguar nga KEDS-i, protestojnë para Gjykatës Themelore

para 3 muajve - Telegrafi

Me pankarta në duar, me mbishkrime “Gjyqtar pse po heshtni?”, “A wshtw KEDS-i mbi ligjet?”, “KEDS po sfidon gjyqësorin”, punëtorët e larguar nga KEDS-i, të mërkurën kanë protestua para Gjykatës Themelore...

Punëtorët e larguar të KEDS-it me protestë kërkojnë kthimin në punë

para 3 muajve - Koha.net

Me pankarta në duar, me mbishkrime “KEDS po e sfidon gjyqësorin, “Gjyqtarë pse po heshtni”, punëtorët e larguar nga KEDS-i, sot kanë protestuar para Gjykatës Themelore dhe para Gjykatës së Apelit në Prishtinë....

Punëtorët e larguar nga KEDS-i kërkojnë kthimin në punë

para 3 muajve - RTV 21

Paralajmërohen protesta deri në arritjen e qëllimeve të punëtorëve të larguar nga puna Me pankarta në duar, me mbishkrime “KEDS po e sfidon gjyqësorin”, “Gjyqtarë pse po heshtni”, punëtorët e larguar nga...

Punëtorët e larguar nga KEDS: Do të kërkojmë drejtësi në gjykatat ndërkombëtare

para 3 muajve - Infokusi

Me pankarta në duar me mbishkrimet “KEDS po e sfidon gjyqësorin”, “Gjyqtarë pse po heshtni”, punëtorët e larguar nga KEDS, sot kanë protestuar para Gjykatës Themelore dhe asaj të Apelit në Prishtinë, përcjell...

Protestojnë punëtorët e larguar nga puna nga KEDS-i

para 3 muajve - Telegrafi

Punëtorët e larguar nga puna nga KEDS-i, sot protestojnë para Gjykatës Themelore në Prishtinë që ndodhet në Pallatin e Drejtësisë. Siç njofton Këshilli Protestues ”protesta do të mbahet me qellim të vetëm:...

Protestojnë punëtorët e larguar të KEDS-it

para 3 muajve - Klan Kosova

Punëtoret e larguar nga KEDS sot do të vazhdojnë protestat e tyre. Ata nga ora 10:00 do të mblidhen para Gjykatës Themelore në Prishtinë për të protestuar në shenjë pakënaqësie ndaj gjykatës për mos veprim...

Punëtorët e larguar nga KEDS: Do të kërkojmë drejtësi në gjykatat ndërkombëtare

para 3 muajve - KosovaPress

Remzi Demaj, nga njësia e distriktit të Prishtinës, ka thënë se edhe pse qe tre muaj është vendimi i prerë i gjykatës në favor të 78 punëtorëve, KEDS nuk po reflekton ndaj punëtoreve me arsyen se lënda...

Ngjarjet e ditës së sotme

para 3 muajve - Lajmi.net

Sot gjatë ditës do të mblidhet Komisioni për Punë të Brendshme, Komuna e Prishtinës do të mbajë konferencë për media, punëtorët e larguar nga KEDS’i protestojnë para Gjykatës Themelore, etj. Ngjarjet më...

Protestojnë punëtorët e larguar nga KEDS-i

para 3 muajve - RTV 21

Protesta do të mbahet për mos implementimin e vendimit të Gjykatës Themelore në Prishtinë Punëtorët e larguar nga puna nga KEDS, sot nga ora 10:00 do të protestojnë para Gjykatës Themelore në Prishtinë...

Punëtorët e larguar të KEDS-it me protestë kërkojnë kthimin në punë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Me pankarta në duar, me mbishkrime “KEDS po e sfidon gjyqësorin, “Gjyqtarë pse po heshtni”, punëtorët e larguar nga KEDS, sot kanë protestua para Gjykatës Themelore dhe para Gjykatës së Apelit në Prishtinë....

Punëtorët e larguar të KEDS-it me protestë kërkojnë kthimin në punë

para 3 muajve - Insajderi

Remzi Demaj, nga njësia e distriktit të Prishtinës, ka thënë se edhe pse qe tre muaj është vendimi i prerë i gjykatës në favor të 78 punëtorëve, KEDS nuk po reflekton ndaj punëtoreve me arsyen se lënda...

Punëtorët e larguar të KEDS-it me protestë kërkojnë kthimin në punë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Me pankarta në duar, me mbishkrime “KEDS po e sfidon gjyqësorin, “Gjyqtarë pse po heshtni”, punëtorët e larguar nga KEDS, sot kanë protestua para Gjykatës Themelore dhe para Gjykatës së Apelit në Prishtinë....

Punëtorët e larguar të KEDS-it me protestë kërkojnë kthimin në punë

para 3 muajve - KosovaPress

Remzi Demaj, nga njësia e distriktit të Prishtinës, ka thënë se edhe pse qe tre muaj është vendimi i prerë i gjykatës në favor të 78 punëtorëve, KEDS nuk po reflekton ndaj punëtoreve me arsyen se lënda...

Sot protestojnë punëtorët e larguar të KEDS

para 3 muajve - GazetaBlic

Punëtoret e larguar nga KEDS sot do të vazhdojnë protestat e tyre . Ata nga ora 10:00 do të mblidhen para Gjykatës Themelore në Prishtinë për të protestuar në shenjë pakënaqësie ndaj gjykatës për mos veprim...

Sot protestohet në Prishtinë

para 3 muajve - Gazeta Express

Punëtoret e larguar nga KEDS sot do të vazhdojnë protestat e tyre. Ata nga ora 10:00 do të mblidhen para Gjykatës Themelore në Prishtinë për të protestuar në shenjë pakënaqësie ndaj gjykatës për mos veprim...

Kalendari ditor, ja ngjarjet që ndodhin sot

para 3 muajve - GazetaBlic

Sot gjatë ditës do të mblidhet Komisioni për Punë të Brendshme, Komuna e PrisInstituti Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit (RIDEA) mban konferencë me temën “Zëri i Popullit rreth ‘Finales...

Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

para 3 muajve - Gazeta Express

Sot gjatë ditës do të mblidhet Komisioni për Punë të Brendshme, Komuna e Prishtinës do të mbajë konferencë për media, punëtorët e larguar nga KEDS’i protestojnë para Gjykatës Themelore, etj. Gazeta Express...

Punëtorët e larguar nga KEDS-i, protestojnë para Gjykatës Themelore në Prishtinë

para 3 muajve - Arbresh

Punëtorët e larguar nga KEDS-i, protestuan sot para gjykatës themelore në Prishtinë. Me pankarta në duar “KEDS-ë,  po e sfidon gjyqësorin”, “gjyqtar pse po heshtni” punëtorë të larguar prej distrikteve...

Serish protestojnë ish-punëtorët e KEDS-it, akuzojnë Gjykatën se po vepron njëanshëm

para 3 muajve - Ekonomia Online

Punëtorët e larguar nga KEDS-i kanë protestuar prapë para gjykatës Themelore në Prishtinë pasi sipas tyre Gjykata nuk po  e merr vendimin e dytë për rikthim në vendin e tyre të punës, raporton Ekonomia...

Protestojnë punëtorët e larguar nga puna nga KEDS-i

para 3 muajve - Infokusi

Punëtorët e larguar nga puna nga KEDS, sot protestojnë para Gjykatës Themelore në Prishtinë që ndodhet në Pallatin e Drejtësisë. Siç njofton Këshilli Protestues ”protesta do te mbahet me qellim të vetëm:...

Protestojnë punëtorët e larguar nga puna e KEDS-it

para 3 muajve - Gazeta Observer

Punëtorët e larguar nga puna nga KEDS-i, sot protestojnë para Gjykatës Themelore në Prishtinë që ndodhet në Pallatin e Drejtësisë. Siç njofton Këshilli Protestues ”protesta do të mbahet me qellim të vetëm:...

Sot protestohet në Prishtinë

para 3 muajve - Bota Press

Punëtoret e larguar nga KEDS sot do të vazhdojnë protestat e tyre. Ata nga ora 10:00 do të mblidhen para Gjykatës Themelore në Prishtinë për të protestuar në shenjë pakënaqësie ndaj gjykatës për mos veprim...

Sot protestë në Prishtinë

para 3 muajve - Insajderi

Punëtorët e larguar nga puna nga KEDS, sot protestojnë para Gjykatës Themelore në Prishtinë që ndodhet në Pallatin e Drejtësisë.

Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

para 3 muajve - Sovrani

Sot gjatë ditës do të mblidhet Komisioni për Punë të Brendshme, Komuna e Prishtinës do të mbajë konferencë për media, punëtorët e larguar nga KEDS’i protestojnë para Gjykatës Themelore, etj. Instituti...

Protestojnë punëtorët e larguar nga puna nga KEDS-i

para 3 muajve - KosovaPress

Siç njofton Këshilli Protestues ”protesta do te mbahet me qellim të vetëm: Mos implementimi i vendimit të Gjykatës Themelore në Prishtinë”. Punëtorët e larguar nga KEDS-i për rreth një orë kanë...

Protestojnë punëtorët e larguar nga KEDS-i

para 3 muajve - Arbresh

Punëtoret e larguar nga KEDS sot do të vazhdojnë protestat e tyre. Ata nga ora 10:00 do të mblidhen para Gjykatës Themelore në Prishtinë për të protestuar në shenjë pakënaqësie ndaj gjykatës për mos veprim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK