http://kariera.mk

E dimë se është gjë e keqe, por si saktësisht ndikon duhani gjatë shtatzënisë te bebja?

para 3 muajve - Lexo

Gjinekologu Robert Welch u ka ndihmuar mijërave femrave me shtatzëni të rrezikshme t’i realizojnë ëndrrat e tyre për të lindur bebe të shëndetshme. Por, pavarësisht atyre sukseseve, ka një situatë që ende...

është gjë e keqe, por kështu saktësisht ndikon duhani gjatë shtatzënisë te bebja

para 3 muajve - Insajderi

Ai vet i ka parë komplikimet që pirja e duhanit gjatë shtatzënisë i shkakton, duke përfshirë lindjen e parakohshme, një peshë më të vogël të bebes, madje edhe rritjen e rrezikut për abort. Madje, ai thotë...

E dimë se është gjë e keqe, por si saktësisht ndikon duhani gjatë shtatzënisë te bebja?

para 3 muajve - Telegrafi

Gjinekologu Robert Welch u ka ndihmuar mijërave femrave me shtatzëni të rrezikshme t’i realizojnë ëndrrat e tyre për të lindur bebe të shëndetshme. Por, pavarësisht atyre sukseseve, ka një situatë që ende...

E dimë se është gjë e keqe, por si saktësisht ndikon duhani gjatë shtatzënisë te bebja?

para 3 muajve - Ekonomia Online

Gjinekologu Robert Welch u ka ndihmuar mijërave femrave me shtatzëni të rrezikshme t’i realizojnë ëndrrat e tyre për të lindur bebe të shëndetshme. Por, pavarësisht atyre sukseseve, ka një situatë që ende...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK