http://kariera.mk

FMN mbështet ATK në modernizimin e procesit të kontrollit tatimor

para 3 muajve - RTV 21

Murtezaj vlerësoi lartë bashkëpunimin me FMN-në Është mbajtur takimi përmbyllës i ekspertit të Fondit Monetar Ndërkombëtar, John Buchanan i cili ka ofruar asistencë teknike dy javore në administratën tatimore...

FMN mbështet ATK në modernizimin e procesit të kontrollit tatimor

para 3 muajve - Koha.net

Është mbajtur takimi përmbyllës i ekspertit të Fondit Monetar Ndërkombëtar John Buchanan, i cili ka ofruar asistencë teknike dy javore në administratën tatimore për forcimin e programit të saj të kontrollit...

ATK zotohet për fuqizim të partneritetit me sektorin privat

para 3 muajve - RTV 21

Murtezaj  tha se do të angazhohet për raporte të mira me tatimpaguesit Administrata Tatimore e Kosovës do të vazhdojë bashkëpunimin me Odën Ekonomike Amerikane në Kosovë me qëllim të ruajtjes së partneriteti...

ATK-ja zotohet për fuqizim të partneritetit me sektorin privat

para 3 muajve - Koha.net

Administrata Tatimore e Kosovës do të vazhdojë bashkëpunimin me Odën Ekonomike Amerikane në Kosovë me qëllim të ruajtjes së partneriteti të ngushtë, derisa përveç dialogut me sektorin privat do të angazhohet...

ATK zotohet për fuqizim të partneritetit me sektorin privat

para 3 muajve - Infokusi

Administrata Tatimore e Kosovës do të vazhdojë bashkëpunimin me Odën Ekonomike Amerikane në Kosovë me qëllim të ruajtjes së partneriteti të ngushtë, derisa përveç dialogut me sektorin privat, do të angazhohet...

FMN dhe ATK bisedojnë për modernizimin e procesit të kontrollit tatimor

para 3 muajve - Telegrafi

Është mbajtur takimi përmbyllës i ekspertit të Fondit Monetar Ndërkombëtar, John Buchanan, i cili ka ofruar asistencë teknike dy javore në Administratën Tatimore lidhur me forcimin e programit të saj të...

FMN mbështet ATK në modernizimin e procesit të kontrollit tatimor

para 3 muajve - Infokusi

Është mbajtur takimi përmbyllës i ekspertit të Fondit Monetar Ndërkombëtar John Buchanan, i cili ka ofruar asistencë teknike dy javore në administratën tatimore për forcimin e programit të saj të kontrollit...

ATK zotohet për fuqizim të partneritetit me sektorin privat

para 3 muajve - KosovaPress

Kështu u tha sot gjatë një takimi që drejtori i ri i Përgjithshëm i ATK-së pati me drejtuesit dhe anëtarët e Odës Ekonomike Amerikane në Kosovë. Drejtori i përgjithshëm i ATK-së Ilir Murtezaj tha se do...

FMN mbështet ATK në modernizimin e procesit të kontrollit tatimor

para 3 muajve - KosovaLive360

Është mbajtur takimi përmbyllës i ekspertit të Fondit Monetar Ndërkombëtar John Buchanan, i cili ka ofruar asistencë teknike dy javore në administratën tatimore për forcimin e programit të saj të kontrollit...

FMN mbështet ATK në modernizimin e procesit të kontrollit tatimor

para 3 muajve - KosovaPress

Sipas deklaratës për media të ATK-së, gjatë këtij misioni është diskutuar me menaxhmentin e lartë për të mbështetur më tej progresin, dhe për t’i adresuar pengesat për përparimin e vazhdueshëm në këtë...

FMN mbështet ATK në modernizimin e procesit të kontrollit tatimor

para 3 muajve - Gazeta e re

Është mbajtur takimi përmbyllës i ekspertit të Fondit Monetar Ndërkombëtar John Buchanan, i cili ka ofruar asistencë teknike dy javore në administratën tatimore për forcimin e programit të saj të kontrollit...

Drejtori i ri i ATK-së zotohet për fuqizim të partneritetit me sektorin privat

para 3 muajve - Epoka e Re

Administrata Tatimore e Kosovës (ATK) do të vazhdojë bashkëpunimin me Odën Ekonomike Amerikane në Kosovë me qëllim të ruajtjes së partneriteti të ngushtë, derisa përveç dialogut me sektorin privat do të...

Drejtori i ri i ATK-së zotohet për fuqizim të partneritetit me sektorin privat

para 3 muajve - Ekonomia Online

Administrata Tatimore e Kosovës do të vazhdojë bashkëpunimin me Odën Ekonomike Amerikane në Kosovë me qëllim të ruajtjes së partneriteti të ngushtë, derisa përveç dialogut me sektorin privat do të angazhohet...

FMN dhe ATK bisedojnë për modernizimin e procesit të kontrollit tatimor

para 3 muajve - Sovrani

Është mbajtur takimi përmbyllës i ekspertit të Fondit Monetar Ndërkombëtar, John Buchanan, i cili ka ofruar asistencë teknike dy javore në Administratën Tatimore lidhur me forcimin e programit të saj të...

FMN-ja mbështet ATK-në në modernizimin e procesit të kontrollit tatimor

para 3 muajve - Ekonomia Online

Është mbajtur takimi përmbyllës i ekspertit të Fondit Monetar Ndërkombëtar John Buchanan, i cili ka ofruar asistencë teknike dy javore në administratën tatimore për forcimin e programit të saj të kontrollit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK