http://kariera.mk

Putin i drejtohet kombit, teksa popullariteti i zbehet

para 3 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti rus, Vladimir Putin ka thënë se nëse Shtetet e Bashkuara pozicionojnë raketa me rreze të mesme në Evropë, Rusia do të shënjestrojë jo vetëm shtetet ku ekzistojnë këto armë, por edhe gjithë Shtetet...

Putin kërcënon Amerikën me sulm, kjo është arsyeja

para 3 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka thënë se do të reagojnë ndaj çfarëdo zhvillimi të armëve bërthamore në Evropë Ai ka thënë se cak nuk do të jenë vetëm vendet ku këto raketa janë të stacionuara,...

Putin kërcënon Amerikën me sulm

para 3 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka thënë se do të reagojnë ndaj çfarëdo zhvillimi të armëve bërthamore në Evropë. ai ka thënë se cak nuk do të jenë vetëm vendet ku këto raketa janë të stacionuara,...

Putin kërcënon Amerikën me sulm

para 3 muajve - Infokusi

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka thënë se do të reagojnë ndaj çfarëdo zhvillimi të armëve bërthamore në Evropë. ai ka thënë se cak nuk do të jenë vetëm vendet ku këto raketa janë të stacionuara,...

Putin kërcënon hapur SHBA-të

para 3 muajve - Respublica

Kërcënime në adresë të Shteteve të Bashkuara lëshoi presidenti rus Vladimir Putin gjatë fjalimit në parlament, në kundërpërgjigje të vendimit të SHBA për t’u tërhequr nga marrëveshja bërthamore e vitit...

Putin kërcënon hapur SHBA-në

para 3 muajve - Respublica

Kërcënime në adresë të Shteteve të Bashkuara lëshoi presidenti rus Vladimir Putin gjatë fjalimit në parlament, në kundërpërgjigje të vendimit të SHBA për t’u tërhequr nga marrëveshja bërthamore e vitit...

Putin kërcënon Amerikën me sulm, kjo është arsyeja

para 3 muajve - Gazeta Observer

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka thënë se do të reagojnë ndaj çfarëdo zhvillimi të armëve bërthamore në Evropë. Ai ka thënë se cak nuk do të jenë vetëm vendet ku këto raketa janë të stacionuara,...

Putin kërcënon Amerikën me sulm, kjo është arsyeja

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka thënë se do të reagojnë ndaj çfarëdo zhvillimi të armëve bërthamore në Evropë Ai ka thënë se cak nuk do të jenë vetëm vendet ku këto raketa janë të stacionuara,...

Putin e kërcënon Amerikën me sulm

para 3 muajve - Gazeta Observer

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka thënë se do të reagojnë ndaj çfarëdo zhvillimi të armëve bërthamore në Evropë. Ai ka thënë se cak nuk do të jenë vetëm vendet ku këto raketa janë të stacionuara,...

Putin e kërcënon Amerikën me sulm

para 3 muajve - Periskopi

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka thënë se do të reagojnë ndaj çfarëdo zhvillimi të armëve bërthamore në Evropë. Ai ka thënë se cak nuk do të jenë vetëm vendet ku këto raketa janë të stacionuara,...

Fjalim vjetor i Putinit për “gjendjen e kombit”

para 3 muajve - Koha.mk

Moskë, 20 shkurt – Presidenti rus Vladimir Putin sot do ta mbajë fjalimin tradicional vjetor para Parlamentit Federal të Rusisë për “gjendjen e kombit”. Ky do të jetë do të jetë drejtimi i parë i Putinit,...

Rusia po përgatitet ta shkëpusë tërë vendin nga interneti

para 3 muajve - Koha.net

Në një test sensacional për pavarësinë teknologjike, Rusia po bën plane ta ndërpresë internetin e saj nga pjesa tjetër e botës, me një eksperiment gjigant të 'shkyçjes' i cili do t’i prekë mbi 100 milionë...

Rusia po përgatitet ta shkëpusë tërë vendin nga interneti

para 3 muajve - Ekonomia Online

Në një test sensacional për pavarësinë teknologjike, Rusia po bën plane ta ndërpresë internetin e saj nga pjesa tjetër e botës, me një eksperiment gjigant të ‘shkyçjes’ i cili do t’i prekë mbi 100 milionë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK