http://kariera.mk

Shkoi për të gjetur punë, vritet 29-vjeçari shqiptar në Brazil

para 3 muajve - GazetaBlic

Një punëtor 29-vjeçar shqiptar është vrarë në Brazil. Mësohet se viktimë ka mbetur Alban Gropcaj, i cili ndodhej në shtetin e largët për arsye pune. Ai së bashku me italianin Guido Bertola po dilnin nga...

Tentuan ta grabisnin, vritet shqiptari në Brazil

para 3 muajve - Alsat-M

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një grabitje të armatosur në Brazil. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së hënës në qytetin brazilian të Fortaleza. Viktima është Alban Gropcaj 28 vjeç, i cili ishte së bashku...

Shkoi për të gjetur punë, vritet 29-vjeçari shqiptar në Brazil

para 3 muajve - Infokusi

Një punëtor 29-vjeçar shqiptar është vrarë në Brazil. Mësohet se viktimë ka mbetur Alban Gropcaj, i cili ndodhej në shtetin e largët për arsye pune. Ai së bashku me italianin Guido Bertola po dilnin nga...

Shkoi për të gjetur punë, vritet 29-vjeçari shqiptar në Brazil

para 3 muajve - Periskopi

Një punëtor 29-vjeçar shqiptar është vrarë në Brazil. Mësohet se viktimë ka mbetur Alban Gropcaj, i cili ndodhej në shtetin e largët për arsye pune. Ai së bashku me italianin Guido Bertola po dilnin nga...

Kishte shkuar për punë, vritet me armë 29-vjeçari shqiptar në Brazil

para 3 muajve - Klan Kosova

Një punëtor 29-vjeçar shqiptar është vrarë në Brazil. Mësohet se viktimë ka mbetur Alban Gropcaj, i cili ndodhej në shtetin e largët për arsye pune. Mësohet se shqiptari, së bashku me italianin Guido Bertola...

Kishte shkuar për punë në Brazil, vritet 29-vjeçari shqiptar

para 3 muajve - Opinion

Një 29-vjeçar shqiptar është vrarë në Brazil. Viktima është Alban Gropcaj dhe kishte nënshtetësi italiane. Gropcaj kishte shkuar në Brazil për arsye pune së bashku me italianin Guido Bertola, pronar i...

Kishte shkuar për punë, vritet me armë 29-vjeçari shqiptar në Brazil

para 3 muajve - Top Channel

Një punëtor 29-vjeçar shqiptar është vrarë në Brazil. Mësohet se viktimë ka mbetur Alban Gropcaj, i cili ndodhej në shtetin e largët për arsye pune. Mësohet se shqiptari, së bashku me italianin Guido Bertola...

Vritet me armë një 29-vjeçar shqiptar në Brazil

para 3 muajve - Koha.net

Një punëtor 29-vjeçar shqiptar është vrarë në Brazil. Mësohet se viktimë ka mbetur Alban Gropcaj, i cili ndodhej në shtetin e largët për arsye pune. Mësohet se shqiptari, së bashku me italianin Guido Bertola...

Shkoi për të gjetur punë, vritet 29-vjeçari shqiptar në Brazil

para 3 muajve - Gazeta e re

Një punëtor 29-vjeçar shqiptar është vrarë në Brazil. Mësohet se viktimë ka mbetur Alban Gropcaj, i cili ndodhej në shtetin e largët për arsye pune. Ai së bashku me italianin Guido Bertola po dilnin nga...

Vritet me armë një 29-vjeçar shqiptarë në Brazil

para 3 muajve - Koha.net

Një punëtor 29-vjeçar shqiptar është vrarë në Brazil. Mësohet se viktimë ka mbetur Alban Gropcaj, i cili ndodhej në shtetin e largët për arsye pune. Mësohet se shqiptari, së bashku me italianin Guido Bertola...

Refuzoi t’i jepte lekët grabitësve, ky është shqiptari që e ekzekutuan në Brazil

para 3 muajve - Koha Jone

Një 28-vjeçar shqiptar është vrarë në mënyrë barbare nga disa persona ende të paidentifikuar në Brazil, të cilët kanë tentuar ta grabisin, por ai nuk ka pranuar t’i japë paratë. Bëhet e ditur se viktima...

Kishte shkuar për punë, vritet me armë 29-vjeçari shqiptar në Brazil (EMRI)

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Një punëtor 29-vjeçar shqiptar është vrarë në Brazil. Mësohet se viktimë ka mbetur Alban Gropcaj, i cili ndodhej në shtetin e largët për arsye pune. Mësohet se shqiptari, së bashku me italianin Guido Bertola...

Shkoi për të gjetur punë, vritet 29-vjeçari shqiptar në Brazil

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një punëtor 29-vjeçar shqiptar është vrarë në Brazil. Mësohet se viktimë ka mbetur Alban Gropcaj, i cili ndodhej në shtetin e largët për arsye pune . Ai së bashku me italianin Guido Bertola po dilnin nga...

Shqiptari u nis për të punuar në Brazil me pronarin, kjo ishte tentativa që u kthye në tragjedi (Emri)

para 3 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur me një shqiptarë që ishte nisur për në Brazil bashkë me pronarin e tij për të punuar, por kjo është kthyer në tragjedi. Alban Gropçaj, një 29-vjeçar shqiptar, rezident në...

Shkoi për të gjetur punë, vritet 29-vjeçari shqiptar në Brazil

para 3 muajve - KosovaPress

Ai së bashku me italianin Guido Bertola po dilnin nga një lokal kur atyre iu afruan grabitësit, të cilët ndodheshin në një motor. Sipas autoriteteve vendase, këta të fundit i kërcënuan me pistoletë shqiptarin...

Vritet një shqiptar në Brazil, tentuan ta grabisnin

para 3 muajve - GazetaBlic

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një grabitje të armatosur në Brazil. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së hënës në qytetin brazilian të Fortaleza. Viktima është Alban Gropcaj 28 vjeç, i cili ishte së bashku...

Emri/ Shkon për punë, vritet shqiptari në Brazil

para 3 muajve - BalkanWeb

Një shqiptar, i punësuar në një kompani italiane raportohet të jetë vrarë në qytetin e njohur si Fortaleza në Brazil. “La Stampa” raporton se ndërsa shqiptari Alban Gropcaj 28 vjeç humbi jetën, i plagosur...

Grabitja që përfundon me vrasjen e shqiptarit në Brazil

para 3 muajve - Albinfo

Mediat shqiptare raportojnë se një punëtor 29-vjeçar shqiptar është vrarë në Brazil. Mësohet se viktimë ka mbetur Alban G., i cili ndodhej në shtetin e largët për arsye pune. Mësohet se shqiptari, së bashku...

Vritet shqiptari në Brazil, u përlesh me grabitësit (Emri)

para 3 muajve - Shekulli

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një grabitje të armatosur në Brazil. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së hënës në qytetin brazilian të Fortaleza. Viktima është Alban Gropcaj 28 vjeç, i cili ishte së bashku...

Shkon për punë, vritet shqiptari në Brazil. Emri

para 3 muajve - Koha Jone

Një shqiptar, i punësuar në një kompani italiane raportohet të jetë vrarë në qytetin e njohur si Fortaleza në Brazil. “La Stampa” raporton se ndërsa shqiptari Alban Gropcaj 28 vjeç humbi jetën, i plagosur...

Tentuan ta grabisnin, vritet shqiptari në Brazil

para 3 muajve - Lajmi.net

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një grabitje të armatosur në Brazil. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së hënës në qytetin brazilian të Fortaleza. Viktima është Alban Gropcaj 28 vjeç, i cili ishte së bashku...

Tentuan ta grabisnin, vritet shqiptari në Brazil

para 3 muajve - Klan Kosova

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një grabitje të armatosur në Brazil. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së hënës në qytetin brazilian të Fortaleza. Viktima është Alban Gropcaj 28 vjeç, i cili ishte së bashku...

EMRI/ Kundërshtoi grabitësit, vritet shqiptari në Brazil

para 3 muajve - Albeu

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një grabitje të armatosur në Brazil . Ngjarja ka ndodhur pasditen e së hënës në qytetin brazilian të Fortaleza. Viktima është Alban Gropcaj 28 vjeç, i cili ishte së bashku...

Kujtoi se grabitësit po bënin blof dhe nuk u dha paratë, i riu shqiptar vritet në Brazil

para 3 muajve - Gazeta Express

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një grabitje të armatosur në Brazil. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së hënës në qytetin brazilian të Fortaleza. Viktima është Alban Gropcaj 28 vjeç, i cili ishte së bashku...

EMRI+ FOTO/ Tentuan ta grabisin, vritet shqiptari në Brazil

para 3 muajve - Java News

Alban Gropçaj, një 29-vjeçar shqiptar, rezident në Itali i cili punonte zdrukthtar, u vra në një qytet të Brazilit,gjatë një tentative grabitjeje e cila shkoi keq. Shqiptari ishte me pronarin e tij italian...

Vritet shqiptari që shkoi të punonte në Brazil

para 3 muajve - Periskopi

Një punëtor 29-vjeçar shqiptar është vrarë në Brazil. Mësohet se viktimë ka mbetur Alban Gropcaj, i cili ndodhej në shtetin e largët për arsye pune, shkruan tch. Mësohet se shqiptari, së bashku me italianin...

Vritet shqiptari në Brazil

para 3 muajve - Shenja

Një shqiptar, i punësuar në një kompani italiane raportohet të jetë vrarë në qytetin e njohur si Fortaleza në Brazil. “La Stampa” raporton se ndërsa shqiptari Alban Gropcaj 28 vjeç humbi jetën, i plagosur...

Kishte shkuar për punë, vritet 29-vjeçari shqiptar në Brazil

para 3 muajve - Arbresh

Një punëtor 29-vjeçar shqiptar është vrarë në Brazil. Mësohet se viktimë ka mbetur Alban Gropcaj, i cili ndodhej në shtetin e largët për arsye pune. Mësohet se shqiptari, së bashku me italianin Guido Bertola...

EMRI/ Shkon për punë, vritet shqiptari në Brazil

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një shqiptar, i punësuar në një kompani italiane raportohet të jetë vrarë në qytetin e njohur si Fortaleza në Brazil. “La Stampa” raporton se ndërsa shqiptari Alban Gropcaj 28 vjeç humbi jetën, i plagosur...

E rëndë! Tentuan t’a vidhnin, humb jetën shqiptari në Brazil

para 3 muajve - LajmiFundit

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një grabitje të armatosur në Brazil. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së hënës në qytetin brazilian të Fortaleza. Viktima është Alban Gropcaj 28 vjeç, i cili ishte së bashku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK