http://kariera.mk

Luana i kopjoi veshjen nga koka te këmbët, reagon Zaimina

para 3 muajve - Zhurnal

Zaimina Vasjari njihet si një ndër këngëtaret shqiptare që vishet më bukur dhe ka stil të veçantë, shpeshherë që nuk do e guxonte gjithkush. Pak ditë më parë Zaimina tërhoqi vëmendjen me fustanin e saj...

Luana i kopjoi veshjen nga koka te këmbët, reagon Zaimina

para 3 muajve - Bota Press

Zaimina Vasjari njihet si një ndër këngëtaret shqiptare që vishet më bukur dhe ka stil të veçantë, shpeshherë që nuk do e guxonte gjithkush. Pak ditë më parë Zaimina tërhoqi vëmendjen me fustanin e saj...

Luana i kopjoi veshjen nga koka te këmbët, reagon Zaimina

para 3 muajve - Lajm

Zaimina Vasjari njihet si një ndër këngëtaret shqiptare që vishet më bukur dhe ka stil të veçantë, shpeshherë që nuk do e guxonte gjithkush. Pak ditë më parë Zaimina tërhoqi vëmendjen me fustanin e saj...

Luana i kopjoi veshjen nga koka te këmbët, reagon Zaimina

para 3 muajve - Gazeta Express

Zaimina Vasjari njihet si një ndër këngëtaret shqiptare që vishet më bukur dhe ka stil të veçantë, shpeshherë që nuk do e guxonte gjithkush. Pak ditë më parë Zaimina tërhoqi vëmendjen me fustanin e saj...

Luana i kopjoi veshjen nga koka te këmbët, reagon Zaimina

para 3 muajve - Lexo

Zaimina Vasjari njihet si një ndër këngëtaret shqiptare që vishet më bukur dhe ka stil të veçantë, shpeshherë që nuk do e guxonte gjithkush. Pak ditë më parë Zaimina tërhoqi vëmendjen me fustanin e saj...

Luana i kopjoi veshjen nga koka te këmbët, reagon Zaimina

para 3 muajve - Gazeta Observer

Zaimina Vasjari njihet si një ndër këngëtaret shqiptare që vishet më bukur dhe ka stil të veçantë, shpeshherë që nuk do e guxonte gjithkush. Pak ditë më parë Zaimina tërhoqi vëmendjen me fustanin e saj...

Luana kopjon veshjen e Zaimina Vasjarit (FOTO LAJM)

para 3 muajve - Albeu

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari pak ditë më parë festoi ditëlindjen e vajzës së sajë ku publikoi fotografi të shumta, shkruan Albeu.com Pas këtyre fotove u komentua se veshja e këngëtares ishte e kopjuar...

Zaimina Vasjari thumbon Luana Vjollcën për fustan

para 3 muajve - Insajderi

Zaimina Vasjari publikoi foto nga ditëlindja e së bijës, u përfol se kishte kopjuar  në veshje Khloe Kardashian, pasi edhe vajzën e ka pagëzuar me emër të saj. Fustani në pjesën e sipërme ka shpatullat...

Vajza e Zaimina Vasjarit është “sheqer” në këto imazhe

para 3 muajve - Prive

Lëre në kushinë Khloen dhe ajo e paska gjetur veten! Këngëtarja Zaimina Vasjari po që qenka një grua me fat, edhe pak e vajza do t’ia gatuajë drekën. Pak shaka, por Khloe vogëlushja 1 vjecare e këngëtares Zaimina...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK