http://kariera.mk

FaceTime është shndërruar në makth për Apple

para 3 muajve - Gazeta Observer

Në forumet e MacRumors njerëzit shpreheshin se dy njerëz në FaceTime nuk mund të shtonin një të tretë në bisedë. Njerëzit mund të dëgjonin në anën tjetër të telefonatës pa u përgjigjur vetë marrësit. Megjithatë...

FaceTime është shndërruar në makth për Apple

para 3 muajve - Zhurnal

Apple dërgoi një përditësim sigurie për iPhone në fillim të muajit Shkurt për të adresuar një problem sigurie me thirrjet në grup të FaceTime. Njerëzit mund të dëgjonin në anën tjetër të telefonatës pa...

Facetime është shndërruar në makth për Apple

para 3 muajve - Shenja

Në forumet e MacRumors njerëzit shpreheshin se dy njerëz në FaceTime nuk mund të shtonin një të tretë në bisedë. Apple dërgoi një përditësim sigurie për iPhone në fillim të muajit Shkurt për të adresuar...

FaceTime është shndërruar në makth për Apple

para 3 muajve - Insajderi

Në forumet e MacRumors njerëzit shpreheshin se dy njerëz në FaceTime nuk mund të shtonin një të tretë në bisedë. Apple dërgoi një përditësim sigurie për iPhone në fillim të muajit Shkurt për të adresuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK