http://kariera.mk

Taksa, ministri serb: Malli serb e gjen rrugën për në Kosovë

para 3 muajve - BalkanWeb

Ministri i Tregtisë, Turizmit dhe Telekomunikimit në Qeverinë e Serbisë, Rasim Lajiq, ka deklaruar të mërkurën se mallrat nga Serbia mund të hasen në gjithë Kosovën dhe se ato po arrijnë përmes rrugëve...

Mallrat nga Serbia arrijnë në Kosovë përmes rrugëve alternative

para 3 muajve - Tetova Sot

Ministri i Tregtisë, Turizmit dhe Telekomunikimit në Qeverinë e Serbisë, Rasim Lajiq, ka deklaruar të mërkurën se mallrat nga Serbia mund të hasen në gjithë Kosovën dhe se ato po arrijnë përmes rrugëve...

Mallrat nga Serbia arrijnë në Kosovë përmes rrugëve alternative

para 3 muajve - Shenja

Ministri i Tregtisë, Turizmit dhe Telekomunikimit në Qeverinë e Serbisë, Rasim Lajiq, ka deklaruar të mërkurën se mallrat nga Serbia mund të hasen në gjithë Kosovën dhe se ato po arrijnë përmes rrugëve...

Taksa, Lajiç: Malli serb shkon në Kosovë përmes Maqedonisë dhe Kroacisë

para 3 muajve - Java News

Ministri i Tregtisë, Turizmit dhe Telekomunikimit në Qeverinë e Serbisë, Rasim Lajiç, ka deklaruar të mërkurën se mallrat nga Serbia mund të hasen në gjithë Kosovën dhe se ato po arrijnë përmes rrugëve...

Lajiq: Mallrat nga Serbia arrijnë në Kosovë përmes rrugëve alternative

para 3 muajve - Zhurnal

Beograd, 20 shkurt - Ministri i Tregtisë, Turizmit dhe Telekomunikimit në Qeverinë e Serbisë, Rasim Lajiq, ka deklaruar se mallrat nga Serbia mund të hasen në gjithë Kosovën dhe se ato po arrijnë përmes...

Lajiq: Mallrat nga Serbia arrijnë në Kosovë përmes rrugëve alternative

para 3 muajve - Alsat-M

Ministri i Tregtisë, Turizmit dhe Telekomunikimit në Qeverinë e Serbisë, Rasim Lajiq, ka deklaruar se mallrat nga Serbia mund të hasen në gjithë Kosovën dhe se ato po arrijnë përmes rrugëve alternative....

Lajiq: Mallrat nga Serbia arrijnë në Kosovë përmes rrugëve alternative

para 3 muajve - Evropa e Lirë

Ministri i Tregtisë, Turizmit dhe Telekomunikimit në Qeverinë e Serbisë, Rasim Lajiq, ka deklaruar të mërkurën se mallrat nga Serbia mund të hasen në gjithë Kosovën dhe se ato po arrijnë përmes rrugëve...

Lajiq: Mallrat nga Serbia arrijnë në Kosovë përmes rrugëve alternative

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Tregtisë, Turizmit dhe Telekomunikimit në Qeverinë e Serbisë, Rasim Lajiq, ka deklaruar të mërkurën se mallrat nga Serbia mund të hasen në gjithë Kosovën dhe se ato po arrijnë përmes rrugëve...

Ljajiç: Mallrat serbe hyjnë përmes tregut të zi në Kosovë

para 3 muajve - Albeu

Zëvendëskryeministri serb, Rasim Ljajiq ka zbuluar mënyrën se si përkundër taksës, mallrat serbe prapë hyjnë në Kosovë. Ljajiq ka thënë se mallra serbe ka anembanë Kosovë s dhe se atje mbërrin nëpërmjet...

Lajiq: Mallrat nga Serbia arrijnë në Kosovë përmes rrugëve alternative

para 3 muajve - Lajm

Ministri i Tregtisë, Turizmit dhe Telekomunikimit në Qeverinë e Serbisë, Rasim Lajiq, ka deklaruar se mallrat nga Serbia mund të hasen në gjithë Kosovën dhe se ato po arrijnë përmes rrugëve alternative....

Ljajiq: Pavarësisht taksës, mallrat serbe hyjnë në Kosovë përmes tregut të zi

para 3 muajve - InfoShqip

Zëvendëskryeministri serb, Rasim Ljajiq ka zbuluar mënyrën se si përkundër taksës, mallrat serbe prapë hyjnë në Kosovë. Ljajiq ka thënë se mallra serbe ka anembanë Kosovës dhe se atje mbërrin nëpërmjet...

Zëvendëskryeministri serb: Mallrat serbe hyjnë në Kosovë përmes tregut të zi

para 3 muajve - OraInfo

Zyrtari i lartë serb Rasim Ljajiq, ka thënë se pavarësisht taksës, mallrat serbe hyjnë në Kosovë përmes tregut të zi. Zëvendëskryeministri serb, Rasim Ljajiq ka zbuluar mënyrën se si përkundër taksës,...

E pranon zëvendëskryeministri: Pavarësisht taksës, mallrat serbe hyjnë në Kosovë përmes tregut të zi

para 3 muajve - GazetaBlic

Zëvendëskryeministri serb, Rasim Ljajiq ka zbuluar mënyrën se si përkundër taksës, mallrat serbe prapë hyjnë në Kosovë. Ljajiq ka thënë se mallra serbe ka anembanë Kosovës dhe se atje mbërrin nëpërmjet...

Ljajiq: Pavarësisht taksës, mallrat serbe hyjnë në Kosovë përmes tregut të zi

para 3 muajve - Gazeta Express

Zëvendëskryeministri serb, Rasim Ljajiq ka zbuluar mënyrën se si përkundër taksës, mallrat serbe prapë hyjnë në Kosovë. Ljajiq ka thënë se mallra serbe ka anembanë Kosovës dhe se atje mbërrin nëpërmjet...

Ljajiq tregon se nga hyjnë mallrat serbe në Kosovë

para 3 muajve - Lajmi.net

Zëvendëskryeministri serb, Rasim Ljajiq ka zbuluar mënyrën se si përkundër taksës, mallrat serbe prapë hyjnë në Kosovë. Zëvendëskryeministri serb, Rasim Ljajiq ka thënë se mallra serbe ka anembanë Kosovës...

Ljajiq: Mallra të Serbisë ka në gjithë Kosovën

para 3 muajve - Insajderi

Duke pretenduar se zyrtarët e Serbisë menjëherë pas futjes së taksave ndaj prodhimeve serbe kanë paralajmëruar se do të zhvillohet tregu i zi, Ljajiq për RTS ka thënë se kur i shikon shitoret në veri dhe...

Ljajiq: Pavarësisht taksës, mallrat serbe hyjnë në Kosovë përmes tregut të zi

para 3 muajve - Gazeta Observer

Zëvendëskryeministri serb, Rasim Ljajiq ka zbuluar mënyrën se si përkundër taksës, mallrat serbe prapë hyjnë në Kosovë. Ljajiq ka thënë se mallra serbe ka anembanë Kosovës dhe se atje mbërrin nëpërmjet...

Ljajiq tregon se nga hyjnë mallrat serbe në Kosovë

para 3 muajve - Arbresh

Zëvendëskryeministri serb, Rasim Ljajiq ka zbuluar mënyrën se si përkundër taksës, mallrat serbe prapë hyjnë në Kosovë. Zëvendëskryeministri serb, Rasim Ljajiq ka thënë se mallra serbe ka anembanë Kosovës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK