http://kariera.mk

Rakitiç drejt Interit?! Dilema kushton vetëm 10 milionë euro

para 3 muajve - Top Channel

Ivan Rakitiç i afrohet akoma më shumë Interit. Së fundmi drejtuesit e Interit, Beppe Marotta dhe Piero Ausilio janë takuar në mënyrë sekrete me ata të Barcelones për të diskutuar çështjen e transferimit...

Inter në bisedime të fshehta me Barcelonë për Rakitiqin

para 3 muajve - Klan Kosova

Inter kanë hyrë në negociata të fshehta me Barcelonën për Ivan Rakitiqin, sipas raporteve në Itali. Klubi nga Serie A është i vendosur që ta transferojë yllin kroat dhe janë të gatshëm që t’i ofrojnë 35...

Inter me mision sekret në Barcelonë, 35 mln euro për Rakitic

para 3 muajve - BalkanWeb

Ivan Rakitic është një emër që qarkullon prej kohësh në shtëpinë zikaltër. Në fillim dukej thjeshtë si një sondazh por “La Gazzetta dello Sport”, zbulon se Giuseppe Marotta dhe Piero Ausilio kanë udhëtuar...

Interi kërkon yllin e Barcelonës, akordi mund të arrihet për 40 mln euro

para 3 muajve - Koha Jone

Interi po mendon për merkaton e kësaj vere, teksa deri më tani ka siguruar vetëm shërbimet e Diego Godin me kosto zero. Zikaltrit po punojnë sërish në Spanjë në merkato, pasi synimi i radhës është Ivan...

Rakitiç drejt Interit?! Dilema kushton vetëm 10 milionë euro

para 3 muajve - Infokusi

Ivan Rakitiç i afrohet akoma më shumë Interit. Së fundmi drejtuesit e Interit, Beppe Marotta dhe Piero Ausilio janë takuar në mënyrë sekrete me ata të Barcelones për të diskutuar çështjen e transferimit...

Inter dhe Barcelona flasin tinëz për Rakitic

para 3 muajve - Klan Kosova

Ivan Rakitic nga vera e shkuar është në shënjestër të Interit. Skuadra italiane edhe ka negociuar me Barcelonën rreth kroatit. Këto bisedime siç raportohet janë mbajtur fshehtas, transmeton Klan Kosova....

Inter me mision sekret në Barcelonë, 35 mln euro për Rakitic

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Ivan Rakitic është një emër që qarkullon prej kohësh në shtëpinë zikaltër. Në fillim dukej thjeshtë si një sondazh por “La Gazzetta dello Sport”, zbulon se Giuseppe Marotta dhe Piero Ausilio kanë udhëtuar...

Rakitic i thotë ‘PO’ Interit

para 3 muajve - Lajmi.net

Inter është shumë afër ta transferojë Ivan Rakiticin nga Barcelona. Barcelona do ta shet në këtë verë Ivan Rakiticin, andaj Inter është shumë afër t’i rrëmbej shërbimet e tij. Skuadra italiane ka filluar...

Takim ‘sekret’, ylli i Barçës transferohet tek Interi!

para 3 muajve - GazetaBlic

Inter raportohet se është afër për të nënshkruar me mesfushorin e Barcelonës, Ivan Rakitic këtë verë. Sipas Gazzetta dello Sport, distanca midis Rakitic dhe Inter tani është  minimale, pasi u themeluan...

Inter dhe Barcelona flasin tinëz për Rakitic

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ivan Rakitic nga vera e shkuar është në shënjestër të Interit. Skuadra italiane edhe ka negociuar me Barcelonën rreth kroatit. Këto bisedime siç raportohet janë mbajtur fshehtas. Gjiganti nga Serie A është...

Barça-Inter, takime sekrete për Rakitic, palët pranë marrëveshjes

para 3 muajve - SuperSport

10 milionë euro mbajnë larg marrëveshjen mes Interit dhe Barcelonës për transferimin e Ivan Rakticit në Serinë A. Pasi arriti të bindte Diego Godinin, që në fund të sezonit do t’i japë lamtumirën Atleticos...

Përfundon gjithçka! Rakitic arrin marrëveshje me gjigantin e Seria A

para 3 muajve - OraInfo

Inter thuhet se po mbyllet në një marrëveshje për të nënshkruar mesfushorin e Barcelonës, Ivan Rakitiç këtë verë. Sipas Gazzetta dello Sport, distanca midis Rakitic dhe Inter është ‘tani minimale’ pasi...

Vetëm 10 milion euro e ndajnë Rakitic me Interin

para 3 muajve - Gazeta e re

​Janë 10 milionë euro që e mbajnë larg marrëveshjen mes Interit dhe Barcelonës për transferimin e Ivan Rakticit në Serinë A. Pasi arriti të bindte Diego Godinin, që në fund të sezonit do t’i japë lamtumirën...

Vetëm 10 milion euro e ndajnë Rakitic me Interin

para 3 muajve - KosovaPress

Pasi arriti të bindte Diego Godinin, që në fund të sezonit do t’i japë lamtumirën Atleticos së Madridit, klubi zikaltër po bën të pamundurën për të afruar në Milano një mesfushor klasi, si Rakitic, çka...

Rakitic është lojtar i Interit, publikohen çmimi dhe detajet e kontratës…

para 3 muajve - Sovrani

Interi është një hap larg nga Ivan Rakitic. Sipas asaj që raporton La Gazetta dello Sport, në fakt, ka pasur tashmë një takim mes menaxhmentit të klubit italian dhe menaxhmentit katalanas, me hendekun...

Mungon zyrtarizimi, Inter arrinë akordin me yllin e Barçës

para 3 muajve - Newsport

Pasi siguroi firmën e Diego Godin, Inter pronoton një tjetër goditje në merkaton e janarit. Bëhet fjalë për Ivan Rakitic, me mesfushorin që duket se ka gjetur akordin me skuadrën zikaltër. Sipas “Gazzetta...

Inter dëshiron t’i transferojë Modriçin dhe Rakitiçin këtë verë

para 3 muajve - Klan Kosova

Inter pritet të jetë protagonisti i transfereve të kësaj vere. Sipas Gazzetta dello Sport, klubi ka një të ardhme më të mirë falë financave, njofton Klan Kosova. Inter tanimë ka në fokus Luka Modriçin...

‘Bomba e ditës’: Modriç dhe Rakitiç në Inter

para 3 muajve - OraInfo

Interi pritet të jetë protagonistë kryesor në tregun e transferimeve të verës. Sipas Gazzetta dello Sport, klubi ka një të ardhme falë rezultateve të mira financiare si dhe përfundimit të marrëveshjes...

Rakitiç jep miratimin për Interin

para 3 muajve - Flaka

Nëse verën e kaluar u fol shumë gjatë për një kalim të Luka Modriç te Interi, këtë herë duket se telenovela e merkatos do të rrotullohet rreth një tjetër kroati, mesfushorit të Barcelonës, Ivan Rakitiç....

Tre faktorë të rëndësishëm që e çojnë Rakiticin te Interi

para 3 muajve - Koha.mk

Në Spanjë dhe në Itali janë të sigurt se të gjitha rrugët po përgatiten për ta çuar Ivan Rakitic në Milano, aty ku do veshë fanellën e Interit sezonin e ardhshëm. “Marca” ka bërë me dije se Barcelona nuk...

Rakitiç jep miratimin për Interin, tani duhet të punojë Marotta

para 3 muajve - SuperSport

Nëse verën e kaluar u fol shumë gjatë për një kalim të Luka Modriç te Interi, këtë herë duket se telenovela e merkatos do të rrotullohet rreth një tjetër kroati, mesfushorit të Barcelonës, Ivan Rakitiç....

Interi dorëzohet në luftën për Modric, kërkon bashkëkombasin e tij

para 3 muajve - GazetaBlic

Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për skuadrën italiane, Inter, e cila po mendon seriozisht për merkaton e verës, shkruan GazetaBlic . Edhe pse tash e një kohë...

Lajm i DITËS! Rakitic te Inter !

para 3 muajve - OraInfo

Ivan Rakitiç i ka dhënë tashmë të gjitha të qarta bashkimin në Inter verën e ardhshme , pasi Barcelona nuk do të ofrojë një kontratë të re. Sipas gazetës spanjolle Marca, e ardhmja e tij është gjithnjë...

Inter e do me ngulm yllin e Barcelonës

para 3 muajve - Lajmi.net

Inter po përgatitet që të bëjë një transferim të madh në afatin e verës. Inter po e kërkon transferimin e Ivan Rakitic nga Barcelona. Skuadra katalonase po refuzon që t’i vazhdojë kontratën mesfushori...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK