http://kariera.mk

Çelaj: Fuqizimi i bashkëpunimit me Shoqërinë Civile për procesin integrues i domosdoshëm

para 3 muajve - Klan Kosova

Në punëtorinë “Dialogu me shoqërinë civile në procesin e Integrimit Evropian”, në kuadër të projektit të bashkëpunimit të GIZ-MIE me OSHC (Organizatat e Shoqërisë Civile), me temën “Procesi i Integrimit...

Çelaj: Fuqizimi i bashkëpunimit me shoqërinë civile i domosdoshëm për procesin integrues

para 3 muajve - Telegrafi

Në punëtorinë “Dialogu me shoqërinë civile në procesin e Integrimit Evropian”, në kuadër të projektit të bashkëpunimit të GIZ-MIE me OSHC (Organizatat e Shoqërisë Civile), me temën “Procesi i Integrimit...

Çelaj: I domosdoshëm fuqizimi i bashkëpunimit me shoqërinë civile për procesin integrues

para 3 muajve - Koha.net

Në punëtorinë “Dialogu me shoqërinë civile në procesin e Integrimit Evropian”, në kuadër të projektit të bashkëpunimit të GIZ-MIE me OSHC (Organizatat e Shoqërisë Civile), me temën “Procesi i Integrimit...

Çelaj: Fuqizimi i bashkëpunimit me shoqërinë civile i domosdoshëm për procesin integrues

para 3 muajve - Infokusi

Në punëtorinë “Dialogu me shoqërinë civile në procesin e Integrimit Evropian”, në kuadër të projektit të bashkëpunimit të GIZ-MIE me OSHC (Organizatat e Shoqërisë Civile), me temën “Procesi i Integrimit...

Fuqizimi i bashkëpunimit me shoqërinë civile për procesin integrues, i domosdoshëm

para 3 muajve - Epoka e Re

Në punëtorinë “Dialogu me shoqërinë civile në procesin e Integrimit Evropian”, në kuadër të projektit të bashkëpunimit të GIZ-MIE me OSHC (Organizatat e Shoqërisë Civile), me temën “Procesi i Integrimit...

Çelaj: Fuqizimi i bashkëpunimit me Shoqërinë Civile për procesin integrues i domosdoshëm

para 3 muajve - Ekonomia Online

Në punëtorinë “Dialogu me shoqërinë civile në procesin e Integrimit Evropian”, në kuadër të projektit të bashkëpunimit të GIZ-MIE me OSHC (Organizatat e Shoqërisë Civile), me temën “Procesi i Integrimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK