http://kariera.mk

Me këtë video, modelja ruse do ju bëjë ta harroni Kim Kardashianin

para 3 muajve - GazetaBlic

Modelja ruse e ka publikuar një video të re në Instagram dhe duket mjaft tërheqëse. Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, nëpërpjet një videoje të fundit të publikuar në Instagram e ka dëshmuar se ia ka kaluar...

Modelja ruse sfidon Kim Kardashian (Foto+Video)

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Modelja ruse pretendon se ka forma më të bëshme dhe më të rregullta trupore sesa Kim Kardashian. Ajo ka publikuar së fundmi një video të re në Instagram dhe duket mjaft tërheqëse. Dhe në fakt me këtë video,...

Modelja ruse sfidon Kim Kardashian (Foto+Video)

para 3 muajve - Infokusi

Modelja ruse pretendon se ka forma më të bëshme dhe më të rregullta trupore sesa Kim Kardashian. Ajo ka publikuar së fundmi një video të re në Instagram dhe duket mjaft tërheqëse. Dhe në fakt me këtë video,...

Me këtë video, modelja ruse do ju bëjë ta harroni Kim Kardashianin

para 3 muajve - Sovrani

Modelja ruse e ka publikuar një video të re në Instagram dhe duket mjaft tërheqëse.Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, nëpërpjet një videoje të fundit të publikuar në Instagram e ka dëshmuar se ia ka kaluar...

Me këtë video, modelja ruse do ju bëjë ta harroni Kim Kardashianin

para 3 muajve - Zhurnal

Modelja ruse e ka publikuar një video të re në Instagram dhe duket mjaft tërheqëse. Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, nëpërpjet një videoje të fundit të publikuar në Instagram e ka dëshmuar se ia ka kaluar...

Me këtë video, modelja ruse do ju bëjë ta harroni Kim Kardashianin-Video

para 3 muajve - Infokusi

Modelja ruse e ka publikuar një video të re në Instagram dhe duket mjaft tërheqëse. Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, nëpërpjet një videoje të fundit të publikuar në Instagram e ka dëshmuar se ia ka kaluar...

Me këtë video, modelja ruse do ju bëjë ta harroni Kim Kardashianin

para 3 muajve - Lajmi.net

Modelja ruse e ka publikuar një video të re në Instagram dhe duket mjaft tërheqëse. Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, nëpërpjet një videoje të fundit të publikuar në Instagram e ka dëshmuar se ia ka kaluar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK