http://kariera.mk

Pensionistët falënderues për rritjen e pensioneve

para 3 muajve - Koha.net

Një delegacion i Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës është pritur sot nga kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, të cilit e ka shprehur falënderimet për vendimin e Qeverisë për rritjen e pensioneve....

Kadri Veseli pret në takim Kryesinë e Lidhjes së Pensionistëve, e falënderojnë për rritjen e pensioneve

para 3 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka pritur sot në takim përfaqësuesit e Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës, të cilët e falënderuan për vendimin për rritjen e pensioneve, ashtu siç u kishte...

Veseli takon pensionistët, diskuton mundësitë e përkrahjes për ta

para 3 muajve - Telegrafi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur në takim kryesinë e Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës. Veseli pas takimit me pensionistët ka thënë se janë diskutuar mundësitë për t’i përkrahur...

Kadri Veseli pret në takim Kryesinë e Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës, e falënderojnë për rritjen e pensioneve

para 3 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka pritur sot në takim përfaqësuesit e Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës, të cilët e falënderuan për vendimin për rritjen e pensioneve, ashtu siç u kishte...

Pensionistët falënderojnë Veselin për rritjen e pensioneve

para 3 muajve - RTV 21

Sipas Veselit, do të krijohen lehtësira në institucionet shëndetësore për pensionistët Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli so ka pritur në takim përfaqësuesit e Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës,...

Veseli takim me Kryesinë e Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës, jep lajmin e mirë

para 3 muajve - OraInfo

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli ka mbajtur sot një takim me Kryesinë e Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës. Ky takim ishte shenjë mirënjohje për angazhimin e institucioneve të Kosovës për...

Pensionistët falënderojnë Veselin për rritjen e pensioneve

para 3 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka pritur sot përfaqësuesit e Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës, të cilët e falënderuan për vendimin për rritjen e pensioneve, ashtu siç u kishte premtuar....

Pensionistët falënderojnë Veselin për rritjen e pensioneve

para 3 muajve - KosovaLive360

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka pritur sot përfaqësuesit e Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës, të cilët e falënderuan për vendimin për rritjen e pensioneve, ashtu siç u kishte premtuar....

Pensionistët falënderojnë Veseli për rritjen e pensioneve

para 3 muajve - Epoka e Re

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur sot përfaqësuesit e Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës, të cilët e falënderuan për vendimin për rritjen e pensioneve, ashtu siç u kishte premtuar....

Pensionistët falënderojnë Kryeparlamentarin Veseli për rritjen e pensioneve

para 3 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka pritur sot përfaqësuesit e Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës, të cilët e falënderuan për vendimin për rritjen e pensioneve, ashtu siç u kishte premtuar....

Premtohen lehtësira në institucionet shëndetësore për pensionistët

para 3 muajve - KosovaPress

Kryetari i Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës, Shaban Kajtazi, tha se pensionistët janë të lumtur me vendimin e Qeverisë për rritjen e pensioneve, të cilat siç tha ai, tani do ta kenë një pension më të...

Pensionistët falënderojnë Kryeparlamentarin Veseli për rritjen e pensioneve

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka pritur sot përfaqësuesit e Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës, të cilët e falënderuan për vendimin për rritjen e pensioneve, ashtu siç u kishte premtuar....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK