http://kariera.mk

Deklarata e princ Vidit, para ngjitjes në fron për popullin shqiptar

para 3 muajve - Opinion

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 20 Shkurt 2019 / “Le Radical” ka botuar, të premten e 13 marsit 1914, në faqen n°3, një shkrim në lidhje me deklaratën e Princ Vidit drejtuar shqiptarëve, para ngjitjes së tij...

Ferizajasi që u vra sot në mes të qytetit për hakmarrje

para 3 muajve - Insajderi

Mesditën e sotme një 17 vjeçar e ka vrarë një person te rrethtrrotullimi, afër stacionit të autobusëve në Ferizaj. Motivi i vrasjes mësohet se ka qenë hakmarrja. “Vëllai i Mentorit e ka vra një person...

Le Matin 1933: Vrasja e Hasan Prishtinës në Selanik për hakmarrje

para 3 muajve - Ina

Nga Aurenc Bebja*, Francë -19 Shkurt 2019 “Le Matin” ka botuar, të martën e 15 gushtit 1933, në faqen n°3, një shkrim që pasqyron vrasjen e Hasan Prishtinës në Selanik. Londër, 14 gusht. Telef. Matin....

LE MATIN (1933): Vrasja e Hasan Prishtinës për motive hakmarrjeje

para 3 muajve - Koha.mk

“Le Matin” ka botuar, të martën e 15 gushtit 1933, në faqen n°3, një shkrim që pasqyron vrasjen e Hasan Prishtinës në Selanik, të cilin Aurenc Bebja, nëpërmjet Blogut “Dars (Klos), Mat – Albania”, e ka...

Le Matin ‘33/Vrasja e Hasan Prishtinës në Selanik për hakmarrjeje

para 3 muajve - BalkanWeb

Nga Aurenc Bebja*, Francë -19 Shkurt 2019 “Le Matin” ka botuar, të martën e 15 gushtit 1933, në faqen n°3, një shkrim që pasqyron vrasjen e Hasan Prishtinës në Selanik. Londër, 14 gusht. Telef. Matin....

Le Matin (1933)/ Vrasja e Hasan Prishtinës në Selanik për hakmarrje

para 3 muajve - Opinion

“Le Matin” ka botuar, të martën e 15 gushtit 1933, në faqen n°3 , një shkrim që pasqyron vrasjen e Hasan Prishtinës në Selanik, të cilin, Aurenc Bebja, nëpërmjet Blogut “ Dars (Klos), Mat – Albania ”,...

Vrasja e ish-kryeministrit shqiptar, për motive hakmarrjeje

para 3 muajve - InfoMagazin

“Le Matin” ka botuar, të martën e 15 gushtit 1933, në faqen n°3, një shkrim që pasqyron vrasjen e Hasan Prishtinës në Selanik. Në artikull shkruhet se motivi i vrasjes ka qenë hakmarrja. Raportohet nga...

Vrasja e ish-kryeministrit shqiptar, për motive hakmarrjeje

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Nga: Aurenc Bebja “Le Matin” ka botuar, të martën e 15 gushtit 1933, në faqen n°3, një shkrim që pasqyron vrasjen e Hasan Prishtinës në Selanik. Në artikull shkruhet se motivi i vrasjes ka qenë hakmarrja....

Vrasësi i Hasan Prishtinës: E vrava për hakmarrje

para 3 muajve - PortaliOnline

“Le Matin” ka botuar, të martën e 15 gushtit 1933, në faqen n°3, një shkrim që pasqyron vrasjen e Hasan Prishtinës në Selanik. Në artikull shkruhet se motivi i vrasjes ka qenë hakmarrja Londër, 14 gusht....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK