http://kariera.mk

Të djegësh malin për festë, tradita e çuditshme japoneze

para 3 muajve - Lajm

Si çdo muaj shkurt, në qytetin japonez Ito, është zhvilluar dita e festivalit Yamayaki, që do të thotë “Festivali i Malit në flakë”. Ky është një ritual i përvitshëm që ndodh edhe në zona të tjera të Japonisë....

Të djegësh malin për festë, tradita e çuditshme japoneze

para 3 muajve - InfoMagazin

Si çdo muaj shkurt, në qytetin japonez Ito, është zhvilluar dita e festivalit Yamayaki, që do të thotë “Festivali i Malit në flakë”. Ky është një ritual i përvitshëm që ndodh edhe në zona të tjera të Japonisë....

Të djegësh malin për festë, tradita e çuditshme japoneze

para 3 muajve - Ina

Si çdo muaj shkurt, në qytetin japonez Ito, është zhvilluar dita e festivalit Yamayaki, që do të thotë “Festivali i Malit në flakë”. Ky është një ritual i përvitshëm që ndodh edhe në zona të tjera të Japonisë....

Të djegësh malin për festë, tradita e çuditshme japoneze

para 3 muajve - Gazeta Express

Si çdo muaj shkurt, në qytetin japonez Ito, është zhvilluar dita e festivalit Yamayaki, që do të thotë “Festivali i Malit në flakë”. Ky është një ritual i përvitshëm që ndodh edhe në zona të tjera të Japonisë....

Të djegësh malin për festë, tradita e çuditshme japoneze

para 3 muajve - Arbresh

Si çdo muaj shkurt, në qytetin japonez Ito, është zhvilluar dita e festivalit Yamayaki, që do të thotë “Festivali i Malit në flakë”. Ky është një ritual i përvitshëm që ndodh edhe në zona të tjera të Japonisë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK