http://kariera.mk

James i hapur për një rikthim te Real Madridi

para 3 muajve - Klan Kosova

James Rodriguez ka sugjeruar se do të ishte i lumtur që të rikthehej te Real Madridi këtë verë. Përfaqësuesi i Kolumbisë është i huazuar te Bayern Munchen që prej vitit 2017 dhe klubi gjerman mund ta transferojë...

​James lë të kuptohet se do të kthehet në Real Madrid

para 3 muajve - Gazeta Express

James Rodriguez ka sugjeruar se ai do të kthehej i lumtur në Real Madrid nga Bayern Munichu, sapo të përfundojë ky sezon. Huazimi dyvjeçar i kolumbianit te kampioni gjerman përfundon në qershor të këtij...

​James do të kthehet në Real Madrid?

para 3 muajve - Lexo

James Rodriguez ka sugjeruar se ai do të kthehej i lumtur në Real Madrid nga Bayern Munichu, sapo të përfundojë ky sezon. Huazimi dyvjeçar i kolumbianit te kampioni gjerman përfundon në qershor të këtij...

James duket i hapur për kthimin në Real Madrid

para 3 muajve - Klan Kosova

James Rodriguez ka pranuar se do të ishte i lumtur sikur të kthehej në Real Madrid nga Bayern Munich në fund të sezonit. Kolumbiani është në hauzim dyvjeçarë në Allianz Arena dhe marrëveshja skadon në...

E Papritur! Ja ku po transferohet Rodriguez

para 3 muajve - OraInfo

James Rodriguez ka sugjeruar që do të jetë i lumtur të kthehet në Real Madrid këtë verë. Kolumbiani ka qenë në huazim me Bayern Munchen që nga viti 2017 dhe klubi gjerman mund ta nënshkruajë atë në një...

James e do rikthimin te Real Madrid: Atje kam gjithçka

para 3 muajve - Lajmi.net

James Rodriguez ka folur më në fund rreth të ardhmes së tij. James Rodriguez po e përfundon huazimin dy vjeçar nga Real Madrid te Bayern Munich. Kolumbiani ka thënë se ai dëshiron të rikthehet në Spanjë,...

James Rodriguez-Arsenal, “një ëndërr e shuar”, ja kush po e bllokon lojtarin

para 3 muajve - GazetaBlic

‘Majtaku’ James Rodriguez nuk i jep shpresë Arsenalit që të transferohet tek ta. Skuadra e Arsenal është në kërkim të vazhdueshëm të kolumbianit, por si duket pengesë kyçe në këtë drejtim është gjiganti...

James Rodrigues-Arsenal, “një ëndërr e shuar”, ja kush po e bllokon lojtarin

para 3 muajve - GazetaBlic

‘Majtaku’ James Rodrigues nuk i jep shpresë Arsenalit që të transferohet tek ta. Skuadra e Arsenal është në kërkim të vazhdueshëm të kolumbianit, por si duket pengesë kyçe në këtë drejtim është gjiganti...

James duket i hapur për kthimin në Real Madrid

para 3 muajve - Ekonomia Online

James Rodriguez ka pranuar se do të ishte i lumtur sikur të kthehej në Real Madrid nga Bayern Munich në fund të sezonit. Kolumbiani është në hauzim dyvjeçarë në Allianz Arena dhe marrëveshja skadon në...

James Rodriguez merr lajmin e madh para ndeshjes me Liverpool

para 3 muajve - Ina

Ylli kolumbian, James Rodriguez, jave të fundit është duke shkëlqyer të Bayern Munich. Niko Kovac është i lumtur me James Rodriguezin, por thotë se ai mund të japë edhe më shumë. U largua nga Real Madridi...

James Rodriguez merr lajmin e madh para ndeshjes me Liverpool

para 3 muajve - OraInfo

Ylli kolumbian, James Rodriguez, jave të fundit është duke shkëlqyer të Bayern Munich. Niko Kovac është i lumtur me James Rodriguezin, por thotë se ai mund të japë edhe më shumë. U largua nga Real Madridi...

Mesazhi i trajnerit të Bayernit për Jamesin para ndeshjes me Liverpoolin

para 3 muajve - Gazeta Express

​Niko Kovac është i lumtur me James Rodriguezin, por thotë se ai mund të japë edhe më shumë. U largua nga Real Madridi në kërkim të minutave, por nuk po i gjen as te Bayern Munichu. James nuk është titullar...

Wenger tregon pse refuzoi Real Madridin

para 3 muajve - Albeu

Ditë më parë Arsene Wenger zbuloi se kishte refuzuar disa herë Real Madridin gjatë karrierës së tij. “Për mua, puna e trajnerit duhet të ketë ndikim në tre nivele”, ka thënë Wenger në Monaco gjatë ceremonisë...

Arsene Wenger e zbulon: Real Madridin e refuzova për 3 arsye

para 3 muajve - Newsport

Arsene Ëenger është një legjendë e klubit të Arsenalit, pasi ka qendruar aty për thuajse 2 dekada. Mirëpo gjatë menaxhimit të tij në klubin londinez, nuk i kanë munguar ofertat edhe nga skuadra të tjera...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK