http://kariera.mk

Samsung Galaxy S10e vjen në variant me ngjyrë të verdhë

para 3 muajve - InfoMagazin

Një njoftues anonim ka zbuluar një poster zyrtar për Samsung Galaxy S10e, i cili do të jetë më i përballueshmi nga tre modelet e ardhshme Galaxy S10, prezantimi zyrtar i të cilit është paralajmëruar për...

Samsung Galaxy S10e vjen në variant me ngjyrë të verdhë

para 3 muajve - Tetova Sot

Një njoftues anonim ka zbuluar një poster zyrtar për Samsung Galaxy S10e, i cili do të jetë më i përballueshmi nga tre modelet e ardhshme Galaxy S10, prezantimi zyrtar i të cilit është paralajmëruar për...

Samsung Galaxy S10e shfaqet në version me ngjyrë të verdhë

para 3 muajve - Koha.net

Është zbuluar një poster zyrtar për Samsung Galaxy S10e, i cili do të jetë më i përballueshmi nga tre modelet e ardhshme Galaxy S10, prezantimi zyrtar i të cilit është paralajmëruar për datën 20 shkurt...

Samsung Galaxy S10e vjen në variant me ngjyrë të verdhë

para 3 muajve - Arbresh

Një njoftues anonim ka zbuluar një poster zyrtar për Samsung Galaxy S10e i cili do të jetë më i përballueshmi nga tre modelet e ardhshme Galaxy S10, prezantimi zyrtar i të cilit është paralajmëruar për...

Samsung Galaxy S10e vjen në variant me ngjyrë të verdhë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një njoftues anonim ka zbuluar një poster zyrtar për Samsung Galaxy S10e, i cili do të jetë më i përballueshmi nga tre modelet e ardhshme Galaxy S10, prezantimi zyrtar i të cilit është paralajmëruar për...

Samsung Galaxy S10e vjen në variant me ngjyrë të verdhë

para 3 muajve - KosovaPress

Ndërkohë që nuk ka detaje rreth specifikave të pajisjes, slogani "Premium për të gjithë" konfirmon se S10e do të jetë dukshëm më i lirë se pjesa tjetër e familjes nga linja S10, transmeton KosovaPress....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK