http://kariera.mk

Lyrical Son ‘diss’ Getit dhe Majkut? “Kanë met pa ideja, Versace, versace, po dokni si gay-a”

para 6 muajve - GazetaBlic

Më datë 17 shkurt “PINT” lansuan albumin e ri “United State of Albania” i cili përmban 23 këngë, në mesin e të cilave shumë bashkëpunime me emra të njohur nga estrada, shkruan GazetaBlic. “Leshkobar” është...

Labeli PINT po thyen rekorde, lansojnë albumin e ri!

para 6 muajve - Zhurnal

Labeli i famshëm Pint dje kanë lansuar albumin e ri të titulluar ”USA” i cili për një kohë shumë të shkurtër është duke bërë bujë të madhe. Me 23 këngë të cilat shumica janë bashkëpunime me yje të skenës...

Sukses i jashtëzakonshëm i PINT në ditët e para të lansimit të albumit “USA” – MC Kresha dhe Lyrical Son drejt rekordeve

para 6 muajve - Telegrafi

Hip hop grupi PINT mund të thuhet se po përmbush të gjitha pritjet e adhuruesve të hip hopit. MC Kresha dhe Lyrical Son publikuan më 17 shkurt për ditën e pavarësisë së Kosovës albumin “United State of...

Sukses i jashtëzakonshëm i PINT në ditët e para të lansimit të albumit “USA” – MC Kresha dhe Lyrical Son drejt rekordeve

para 6 muajve - Lajm

Hip hop grupi PINT mund të thuhet se po përmbush të gjitha pritjet e adhuruesve të hip hopit. MC Kresha dhe Lyrical Son publikuan më 17 shkurt për ditën e pavarësisë së Kosovës albumin “United State of...

Labeli PINT po thyen rekorde, lansojnë albumin e ri!

para 6 muajve - Gazeta Observer

Labeli i famshëm Pint dje kanë lansuar albumin e ri të titulluar ”USA” i cili për një kohë shumë të shkurtër është duke bërë bujë të madhe. Me 23 këngë të cilat shumica janë bashkëpunime me yje të skenës...

Labeli PINT po thyen rekorde, lansojnë albumin e ri!

para 6 muajve - Sovrani

Labeli i famshëm Pint dje kanë lansuar albumin e ri të titulluar ”USA” i cili për një kohë shumë të shkurtër është duke bërë bujë të madhe. Me 23 këngë të cilat shumica janë bashkëpunime me yje të skenës...

Lluni e ndez atmosferën në koncertin e 11-vjetorit të pavarësisë

para 6 muajve - GazetaBlic

Rep-artisti Lluni, është mirëpritur nga publiku me shumë duartrokitje, në koncertin kushtuar 11-vjetorit të pavarësisë së Kosovës, i cili po mbahet në Prishtinë. shkruan Gazeta Blic. Lluni, fillimisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK