http://kariera.mk

​Grand Slami i Dyseldorfit, ndalesa e radhës në rrugën drejt Tokios për Majlinda Kelmendin

para 3 muajve - GazetaBlic

Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi, do të rikthehet të premten në gara, pas pushimit që bëri në Grand Slamin e Parisit. Heroina jonë do të garojë në Grand Slamin e Dyseldorfit, që mbahet prej të premtes...

Kelmendi i kthehet garave në Grand Slamin e Dusseldorfit

para 3 muajve - Telegrafi

Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi, do të rikthehet të premten në gara, pas pushimit që bëri në Grand Slamin e Parisit. Heroina jonë do të garojë në Grand Slamin e Dusseldorfit, që mbahet prej të premtes...

Ndalesa e radhës në rrugën drejt Tokios për Majlinda Kelmendin

para 3 muajve - RTV 21

Majlinda  është garuesja e vetme që do të përfaqësojë vendin tonë në Grand Slamin e Dyseldorfit Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi do të rikthehet të premten në gara, pas pushimit që bëri në Grand Slamin...

Kelmendi i kthehet garave në Grand Slamin e Dusseldorfit

para 3 muajve - Koha.net

Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi, do të rikthehet të premten në gara, pas pushimit që bëri në Grand Slamin e Parisit. Heroina jonë do të garojë në Grand Slamin e Dusseldorfit, që mbahet prej të premtes...

​Majlinda Kelmendi synon edhe një medalje të artë këtë javë

para 3 muajve - Gazeta Express

Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi, do të rikthehet të premten në gara, pas pushimit që bëri në Grand Slamin e Parisit. Heroina jonë do të garojë në Grand Slamin e Dyseldorfit, që mbahet prej të premtes...

Majlinda Kelmendi garon në Dyseldorf

para 3 muajve - Epoka e Re

Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi, do të rikthehet të premten në gara, pas pushimit që bëri në Grand Slamin e Parisit. Krenaria e sportit të Kosovës do të garojë në Grand Slamin e Dyseldorfit, që mbahet...

Ndalesa e radhës në rrugën drejt Tokios për Majlinda Kelmendin

para 3 muajve - Arena Ring

Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi, do të rikthehet të premten në gara, pas pushimit që bëri në Grand Slamin e Parisit. Heroina jonë do të garojë në Grand Slamin e Dyseldorfit, që mbahet prej të premtes...

​Majlinda Kelmendi synon edhe një medalje të artë këtë javë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi, do të rikthehet të premten në gara, pas pushimit që bëri në Grand Slamin e Parisit. Heroina jonë do të garojë në Grand Slamin e Dyseldorfit, që mbahet prej të premtes...

Grand Slami i Dyseldorfit, ndalesa e radhës në rrugën drejt Tokios për Majlinda Kelmendin

para 3 muajve - Gazeta e re

Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi, do të rikthehet të premten në gara, pas pushimit që bëri në Grand Slamin e Parisit. Heroina jonë do të garojë në Grand Slamin e Dyseldorfit, që mbahet prej të premtes...

Grand Slami i Dyseldorfit, ndalesa e radhës në rrugën drejt Tokios për Majlinda Kelmendin

para 3 muajve - KosovaPress

Heroina jonë do të garojë në Grand Slamin e Dyseldorfit, që mbahet prej të premtes deri të dielën. Majlinda, e cila do të garojë të premten në kategorinë e saj deri në 52 kilogramë, është garuesja e vetme...

Majlinda, medalisja e olimpiadave policore

para 3 muajve - Epoka e Re

Majlinda Canolli me sport ka filluar të merret që nga fëmijëria, kurse në vitin 2006 është bërë pjesë e Policisë së Kosovës dhe për një kohë të shkurt ka arritur të regjistron rezultate shumë të mira....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK