http://kariera.mk

Përfundon “telenovela”! Wenger i thotë “PO” gjigantit evropian

para 3 muajve - OraInfo

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi u takua me Arsene Wenger në Doha javën e kaluar, thotë L’Equipe. Ish-drejtori i Arsenalit është ende i lidhur me rolin e drejtorit sportiv në gjigantët...

Arsene Wenger pranë rikthimit në futboll

para 3 muajve - GazetaBlic

Arsene Wenger u takua me presidentin e PSG, Nasser al-Khelaifi, në një turne tenisi të mbajtur në Doha, javën e kaluar. Ky takim vjen mes pretendimeve se kampionët francezë janë të pakënaqur me drejtorin...

Arsene Wenger pranë rikthimit, ja ku pritet ta shohim francezin e njohur

para 3 muajve - Infokusi

Arsene Wenger u takua me presidentin e PSG, Nasser al-Khelaifi, në një turne tenisi të mbajtur në Doha, javën e kaluar. Ky takim vjen mes pretendimeve se kampionët francezë janë të pakënaqur me drejtorin...

Wenger takohet me Presidentin e PSG-së

para 3 muajve - Klan Kosova

Ish trajneri i Arsenal, Arsene Wenger, mund të bëhet pjesë e Paris Saint-Germian. Ai mund ta marrë rolin e drejtorit sportiv. Së fundmi Wenger raportohet se ka takuar Presidentin e klubit parisien, Nasser...

Wenger po kalon te gjiganti evropian

para 3 muajve - Lajmi.net

Arsene Wenger është shumë afër të rikthehet në futboll. Pas largimit nga Arsenali, Arsene Wenger po mendon që në verë të rikthehet në futboll. Sipas L’Equipe, trajneri francez është takuar me presidentin...

E BUJSHME/ Arsene Wenger pranë rikthimit, takim sekret me presidentin e kampionëve Europian

para 3 muajve - Newsport

Arsene Wenger nuk ka hequr dorë nga trajnimi. Pasi u largua nga stoli i Arsenalit, tekniku francez është gati të rikthehet në aktivitet dhe Paris Saint Germain e intrigon së tepërmi. 69 vjeçari është i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK