http://kariera.mk

BISEDË ME LAPSIN

para 3 muajve - Shprehja.com

Punuesi i lapsave ndanë njërin laps në një anë dhe para se ta fusë në kuti, i thotë: Para se të shes dua që t’i mbash në mend pesë gjëra shumë të vlefshme. Pra, nëse dëshiron të jesh laps i mirë këto pesë...

Horoskopi: këshilla për të mos i zemëruar 12 shenjat

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Peshorja e qetë nuk mund të durojë argumentet e të tjerëve, kurse me Dashin nuk ka shpresë: ai shpërthen… për çdo gjë. Shumë herë, në marrëdhëniet tona të dashurisë, miqësisë apo njohjeve të thjeshta habitemi...

Horoskopi ditor, 20 shkurt 2019

para 3 muajve - Iliria News

Dashi Më shumë se fantazinë gjatë kësaj dite duhet të ushqeni logjikën tuaj. Reflektoni më mirë ndaj asaj që ju rrethon, si dhe analizoni kërcënimet e mundshme, sidomos në sferën profesionale. Në dashuri...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 shkurt 2019

para 3 muajve - Koha Jone

Dashi Përshtatja me mënyrat e reja të bërjes së gjërave zakonisht është e lehtë për ju, por sot mund të ndiheni pak të tronditur nga gjërat e shpejta që po zhvillohen dhe ndryshohen. Mos prisni që të bëheni...

Horoskopi 20 Shkurt 2019

para 3 muajve - Opinion

Dashi Përshtatja me mënyrat e reja të bërjes së gjërave zakonisht është e lehtë për ju, por sot mund të ndiheni pak të tronditur nga gjërat e shpejta që po zhvillohen dhe ndryshohen. Mos prisni që të bëheni...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 20 shkurt 2019!

para 3 muajve - Vizion Plus

Dashi Më shumë se fantazinë gjatë kësaj dite duhet të ushqeni logjikën tuaj. Reflektoni më mirë ndaj asaj që ju rrethon, si dhe analizoni kërcënimet e mundshme, sidomos në sferën profesionale. Në dashuri...

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

para 3 muajve - Lajmi.net

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Më shumë se fantazinë gjatë kësaj dite duhet të ushqeni logjikën tuaj. Reflektoni më mirë...

Horoskopi ditor, e mërkurë 20 shkurt 2019

para 3 muajve - Shekulli

Dashi Më shumë se fantazinë gjatë kësaj dite duhet të ushqeni logjikën tuaj. Reflektoni më mirë ndaj asaj që ju rrethon, si dhe analizoni kërcënimet e mundshme, sidomos në sferën profesionale. Në dashuri...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 shkurt 2019

para 3 muajve - BalkanWeb

Përshtatja me mënyrat e reja të bërjes së gjërave zakonisht është e lehtë për ju, por sot mund të ndiheni pak të tronditur nga gjërat e shpejta që po zhvillohen dhe ndryshohen. Mos prisni që të bëheni...

Çka kanë përgatitur yjet për ju sot? Lexoni horoskopin e ditës

para 3 muajve - Gazeta Express

Horoskopi i ditës së sotme, 20 shkurt 2019 DASHI21. mars - 20. prill Më shumë se fantazinë gjatë kësaj dite duhet të ushqeni logjikën tuaj. Reflektoni më mirë ndaj asaj që ju rrethon, si dhe analizoni...

Horoskopi – 20 shkurt 2019

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Marrëdhëniet tuaja mund të përparojnë nëse ka një harmoni në çift. Dita është e mirë për të studiuar nevojat e partnerëve dhe bashkëpunëtorëve tuaj. Nevojat tuaja të brendshme do të kenë shumë rëndësi...

Për mirë a për keq, Hëna e plot ndikon tek çdo shenjë sot. Horoskopi ditor, 20 shkurt 2019

para 3 muajve - Bota.al

Dashi Do bëni të pamundurën gjatë kësaj dite për të ulur tensionet  dhe për të pasur një ditë sa më të këndshme. Nëse keni një lidhje duhet të mundoheni të gjeni shkaqet e problemeve që keni me njëri-tjetrin....

Cilat gjëra në lidhjen tuaj po ua harxhojnë energjinë?

para 3 muajve - InfoMagazin

Të gjithë duam të kemi një marrëdhënie pozitive. Por, ndonjëherë ju mund të vëreni se se diçka po e zbraz energjinë derisa të jeni shumë të lodhur për të menduar për këtë. Marrëdhëniet nuk janë aspak të...

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 20 shkurt 2019. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Më shumë se fantazinë gjatë kësaj...

Horoskopi ditor/ Lajme të këqija! Tre nga shenjat e horoskopit, ditën e sotme do të kenë…

para 3 muajve - Sovrani

Dashi Entuziazmi juaj është një gëzim që duhet mbajtur. Vazhdoni drejt përpara dhe bëni më të mirën prej ditës suaj. Pothuajse gjithçka që ju bëni funksionon në mënyrën e dëshiruar. Demi Një person është...

Horoskopi, 20 shkurt 2019

para 3 muajve - Arbresh

Dashi Entuziazmi juaj është një gëzim që duhet mbajtur. Vazhdoni drejt përpara dhe bëni më të mirën prej ditës suaj. Pothuajse gjithçka që ju bëni funksionon në mënyrën e dëshiruar. Demi Një person është...

Horoskopi sot

para 3 muajve - PortaliOnline

Dashi Marrëdhëniet tuaja mund të përparojnë nëse ka një harmoni në çift. Dita është e mirë për të studiuar nevojat e partnerëve dhe bashkëpunëtorëve tuaj. Nevojat tuaja të brendshme do të kenë shumë rëndësi...

HOROSKOPI/ Një situatë e vështirë po vjen për këtë shenjë

para 3 muajve - Albeu

Dashi Më shumë se fantazinë gjatë kësaj dite duhet të ushqeni logjikën tuaj. Reflektoni më mirë ndaj asaj që ju rrethon, si dhe analizoni kërcënimet e mundshme, sidomos në sferën profesionale. Në dashuri...

Horoskopi i të mërkurës/ Më në fund lajme të mira për …

para 3 muajve - Koha Jone

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 20 shkurt 2019. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Më shumë se fantazinë gjatë kësaj...

FATI YT SOT, 20 SHKURT 2019

para 3 muajve - Lexo

DASHI Janë ditë kur po e rimerrni veten ngadalë, me 24 orët e ardhshme që sjellin një energji pozitive, edhe pse javën e filluat në mënyrë të rëndë. Pranvera pritet me optimizëm, zakonisht kyjo stinë së...

7 cilësitë e njerëzve të respektuar

para 3 muajve - Ekonomia Online

Respekti është diçka i cili nuk jepet automatikisht. Duhet të fitohet. Kur jeni në pozitë udhëheqëse, është e rëndësishme që njerëzit me të cilët punoni të ju respektojnë. Ata mund të respektojnë shprehitë...

Nëntë sekrete për të pasur një lidhje të suksesshme

para 3 muajve - Tetova Sot

Miqtë janë të mirë praktikisht në dy gjëra; inkurajojnë për të mbajtur dietë dhe të japin këshilla rreth marrëdhënies suaj Por për një ndryshim të mirë, këtu janë disa këshilla rreth marrëdhënies nga ekspertët...

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e mërkurë, 20 SHKURT 2019

para 3 muajve - Bota.al

DASHI Janë ditë kur po e rimerrni veten ngadalë, me 24 orët e ardhshme që sjellin një energji pozitive, edhe pse javën e filluat në mënyrë të rëndë. Pranvera pritet me optimizëm, zakonisht kyjo stinë së...

9 sekrete për të pasur një lidhje të suksesshme

para 3 muajve - InfoMagazin

Miqtë janë të mirë praktikisht në dy gjëra; inkurajojnë për të mbajtur dietë dhe të japin këshilla rreth marrëdhënies suaj Por për një ndryshim të mirë, këtu janë disa këshilla rreth marrëdhënies nga ekspertët...

4 shenjat e horoskopit që japin këshillat më të mira

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

1. Demi Miqtë dema ju këshillojnë si duhet në lidhje me shëndetin, por mbi të gjitha do jenë të ndershëm gjithmonë me ju. Sipas intv.al ata nuk bëjnë dot kompromise dhe do jua thonë të vërtetën. Gjërat...

Horoskopi ditor, e mërkurë 20 shkurt 2019

para 3 muajve - Portalb

Dashi Më shumë se fantazinë gjatë kësaj dite duhet të ushqeni logjikën tuaj. Reflektoni më mirë ndaj asaj që ju rrethon, si dhe analizoni kërcënimet e mundshme, sidomos në sferën profesionale. Në dashuri...

3 gjërat që çiftet e lumtura bëjnë çdo ditë!

para 3 muajve - Lajm

Të jesh i, e lumtur duket shpeshherë utopike, e pamundur, e megjithatë shumë çifte ia dalin që pavarësisht kohës së gjatë të kaluar së bashku, sfidave dhe vështirësive të ndryshme t’ia dalin të jenë të...

Sekrete për të pasur një lidhje të suksesshme

para 3 muajve - Insajderi

Por për një ndryshim të mirë, këtu janë disa këshilla rreth marrëdhënies nga ekspertët të cilët ju orientojnë drejt nj martese të lumtur. Ndonjëherë gjërat janë marrin më shumë ngjyresa se sa ç’janë në...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 20 Shkurt 2019

para 3 muajve - Java News

Dashi Më shumë se fantazinë gjatë kësaj dite duhet të ushqeni logjikën tuaj. Reflektoni më mirë ndaj asaj që ju rrethon, si dhe analizoni kërcënimet e mundshme, sidomos në sferën profesionale. Në dashuri...

Horoskopi: këshilla për të mos i zemëruar 12 shenjat

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Peshorja e qetë nuk mund të durojë argumentet e të tjerëve, kurse me Dashin nuk ka shpresë: ai shpërthen… për çdo gjë. Shumë herë, në marrëdhëniet tona të dashurisë, miqësisë apo njohjeve të thjeshta habitemi...

Horoskopi ditor, e martë 19 shkurt 2019

para 3 muajve - Iliria News

Dashi Gjatë kësaj dite Venusi do ju shoqërojë me një sharm të pazakontë, me anë të të cilit do të bëni për vete shumë persona. Njeriu juaj i zemrës do jetë i mahnitur totalisht nga hijeshia juaj. Takime...

Horoskopi, dy shenjat më me fat për ditën e sotme

para 3 muajve - Lexo

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot? VIRGJERESHA Falë diellit sot do dini çfarë fushe të privilegjoni de do keni më shumë siguri në vetvete. Nëse keni një lidhje mundohuni të largoni rutinën nga jeta...

Horoskopi për ditën e martë, 19 shkurt 2019!

para 3 muajve - Vizion Plus

Dashi Gjatë kësaj dite Venusi do ju shoqërojë me një sharm të pazakontë, me anë të të cilit do të bëni për vete shumë persona. Njeriu juaj i zemrës do jetë i mahnitur totalisht nga hijeshia juaj. Takime...

Horoskopi ditor, e martë 19 shkurt 2019

para 3 muajve - Shekulli

Dashi Gjatë kësaj dite Venusi do ju shoqërojë me një sharm të pazakontë, me anë të të cilit do të bëni për vete shumë persona. Njeriu juaj i zemrës do jetë i mahnitur totalisht nga hijeshia juaj. Takime...

Horoskopi – 19 shkurt 2019

para 3 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Nëse keni pasur dëshirë të jepni mësim, sot është dita për ta filluar atë. Gjithashtu po të doni të nisni një projekt për dikë, realizojeni. Shumë ide mund të kalojnë në mendjen tuaj. DEMI Do të...

Horoskopi, 19 shkurt 2019, zbuloni shenjat me fat për ditën e sotme

para 3 muajve - Opinion

Gjatë ditës së sotme Venusi do ju shoqërojë me një sharm të pazakontë, me anë të të cilit do të bëni për vete shumë persona. Njeriu juaj i zemrës do jetë i mahnitur totalisht nga hijeshia juaj. Takime...

Horoskopi sot

para 3 muajve - PortaliOnline

DASHI21. mars – 20. prill Gjatë kësaj dite Venusi do ju shoqërojë me një sharm të pazakontë, me anë të të cilit do të bëni për vete shumë persona. Njeriu juaj i zemrës do jetë i mahnitur totalisht nga...

Njihuni me dy shenjat më me fat për ditën e sotme, e martë 19 shkurt 2019

para 3 muajve - Java News

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot? VIRGJERESHA Falë diellit sot do dini çfarë fushe të privilegjoni de do keni më shumë siguri në vetvete. Nëse keni një lidhje mundohuni të largoni rutinën nga jeta...

HOROSKOPI/ Përpiquni më shumë, dashuria juaj po lë për të dëshiruar

para 3 muajve - Albeu

Dashi Gjatë kësaj dite Venusi do ju shoqërojë me një sharm të pazakontë, me anë të të cilit do të bëni për vete shumë persona. Njeriu juaj i zemrës do jetë i mahnitur totalisht nga hijeshia juaj. Takime...

E shkëlqyer dita e Demit, optimiste e Luanit, plot energji Akrepi. Horoskopi i sotëm, 19 shkurt 2019

para 3 muajve - Bota.al

Dashi Duke u shprehur pa dorashka mund të thoni edhe gjëra të gabuara që mund të lëndojnë. bëni shumë kujdes. Nëse keni një lidhje mësoni edhe të falni. Të gjithë bëjnë gabime, por lum ata që i kuptojnë...

Nëntë sekrete për të pasur një lidhje të suksesshme

para 3 muajve - Telegrafi

Miqtë janë të mirë praktikisht në dy gjëra; inkurajojnë për të mbajtur dietë dhe të japin këshilla rreth marrëdhënies suaj Por për një ndryshim të mirë, këtu janë disa këshilla rreth marrëdhënies nga ekspertët...

Horoskopi ditor, e martë 19 shkurt 2019

para 3 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj dite Venusi do ju shoqërojë me një sharm të pazakontë, me anë të të cilit do...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 19 SHKURT 2019

para 3 muajve - Lexo

DASHI Hëna është e favorshme, por java fillon me një farë konflikti. Ju po përpiqeni të rikuperoni pak qetësi, edhe pse nuk është e lehtë, sepse në marrëdhëniet me të tjerët ka gjithmonë disa probleme...

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e martë, 19 SHKURT 2019

para 3 muajve - Bota.al

DASHI Hëna është e favorshme, por java fillon me një farë konflikti. Ju po përpiqeni të rikuperoni pak qetësi, edhe pse nuk është e lehtë, sepse në marrëdhëniet me të tjerët ka gjithmonë disa probleme...

Për ty një këshillë nga letrat. Zgjidh njërën

para 3 muajve - Lexo

Letra e parë Ju do të përjetoni një periudhë bezdie. Forca juaj fizike dhe shpirtërore do të bëhet më e madhe në këtë proces, prandaj pranoni sfidat dhe veproni në një mënyrë të pjekur. Vini re se nuk...

Largohuni nga një mashkull që ju bën të vuani për këto gjëra…

para 3 muajve - Tetova Sot

] Nëse largoheni, kjo ndodh për shkak se nuk keni pranuar një mashkull me këto zakone që herët a vonë do ta çonte martesën tuaj drejt fundit. Dhe një marrëdhënie është shumë më ndryshe nga një takim, prandaj ...

Horoskopi ditor, e martë 19 shkurt 2019

para 3 muajve - Portalb

Dashi Gjatë kësaj dite Venusi do ju shoqërojë me një sharm të pazakontë, me anë të të cilit do të bëni për vete shumë persona. Njeriu juaj i zemrës do jetë i mahnitur totalisht nga hijeshia juaj. Takime...

Horoskopi javor: 18 – 24 shkurt 2019

para 3 muajve - Lexo

Dashi- Do ta filloni javën me energji të reja, por aty nga dita e mërkurë do ta kuptoni se duhet ta ulni disi vrullin. Nuk do t’ju mungojnë vullneti dhe dëshira për të vepruar dhe më datë 22 dhe 23 do...

Parashikimi javor i horoskopit, ja shenjat më me fat

para 3 muajve - Shekulli

Dashi Do ta filloni javën me energji të reja, por aty nga dita e mërkurë do ta kuptoni se duhet ta ulni disi vrullin. Nuk do t’ju mungojnë vullneti dhe dëshira për të vepruar dhe më datë 22 dhe 23 do të...

3 gjërat që çiftet e lumtura bëjnë çdo ditë

para 3 muajve - Arbresh

Të jesh i, e lumtur duket shpeshherë utopike, e pamundur, e megjithatë shumë çifte ia dalin që pavarësisht kohës së gjatë të kaluar së bashku, sfidave dhe vështirësive të ndryshme t’ia dalin të jenë të...

Horoskopi ditor, e Martë 19 Shkurt 2019

para 3 muajve - Java News

Dashi Gjatë kësaj dite Venusi do ju shoqërojë me një sharm të pazakontë, me anë të të cilit do të bëni për vete shumë persona. Njeriu juaj i zemrës do jetë i mahnitur totalisht nga hijeshia juaj. Takime...

Si do të jetë kjo javë, sipas HOROSKOPIT TË PAOLO FOX, 18-24 SHKURT 2019

para 3 muajve - Bota.al

Dashi Disa konflikte për Dashin, të lindurit në këtë shenjë absolutisht duan të dinë të vërtetën në marrëdhëniet e tyre familjare dhe në marrëdhëniet e dashurisë. Kjo mund të shkaktojë momente të tensionit,...

Shfaqeni personalitetin në një intervistë pune

para 3 muajve - Ekonomia Online

Të gjithë e kemi dëgjuar këshillën ” të jesh vetvetja dhe me vetëbesim” në një intervistë pune dhe duket se profesionistët e rekrutimit të punonjësve bien gjithashtu dakord me këtë shprehje. Ja disa këshilla...

Parashikimi i yjeve për sot 18 Shkurt 2019

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Bëni kujdes pasi mund të përfshiheni në një konflikt me kolegët ose shefat tuaj. Shkak për irritimin mund të jetë një mosmarrëveshje në familje. Flisni me miqtë dhe shprehni problemet tuaja, pasi...

Çka të bëni kur e urreni punën tuaj

para 3 muajve - Ekonomia Online

Shumica e presin me padurim fundjavën pas një jave të gjatë dhe të lodhshme pune. Mirëpo nëse të dielën në darkë ju mbërthen një ndjenjë e tmerrshme nervozizmi dhe dëshire për të mos shkuar në punë, atëherë...

9 sekrete për të pasur një lidhje të suksesshme

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Miqtë janë të mirë praktikisht në dy gjëra; inkurajojnë për të mbajtur dietë dhe të japin këshilla rreth marrëdhënies suaj. Por për një ndryshim të mitë, këtu janë disa këshilla rreth marrëdhënies nga...

Çfarë sjell kjo javë te ju? Parashikimi nga astrologu Jorgo Pulla

para 3 muajve - BalkanWeb

Si nis kjo javë për ju dhe cfarw tw papriturash do tw sjellw ajo ? Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe? Keni lënë pezull një çështje të rëndësishme, apo prisni një ofertë...

Horoskopi, 18 shkurt 2019

para 3 muajve - Opinion

Dashi Bëni kujdes pasi mund të përfshiheni në një konflikt me kolegët ose shefat tuaj. Shkak për irritimin mund të jetë një mosmarrëveshje në familje. Flisni me miqtë dhe shprehni problemet tuaja, pasi...

Horoskopi për ditën e sotme, 18 shkurt 2019

para 3 muajve - BalkanWeb

Bëni kujdes pasi mund të përfshiheni në një konflikt me kolegët ose shefat tuaj. Shkak për irritimin mund të jetë një mosmarrëveshje në familje. Flisni me miqtë dhe shprehni problemet tuaja, pasi do t’ju...

Horoskopi ditor: Mësoni se kë do t’a përcjellë fati në punë e dashuri

para 3 muajve - Sovrani

Parashikimi i yjeve për ditën e sotme. Dashi Bëni kujdes pasi mund të përfshiheni në një konflikt me kolegët ose shefat tuaj. Shkak për irritimin mund të jetë një mosmarrëveshje në familje. Flisni me miqtë...

HOROSKOPI/ Shmangni stresin në punë dhe përplasjet me kolegët

para 3 muajve - Albeu

Dashi Dashuria : Mundohuni të gjeni paqen e brendshme që ju mungon për një kohë: nëse dashuria nuk shkon siç duhet, pjesërisht është edhe faji juaj, sepse nuk dini si të merrni zgjidhjet e duhura. Një...

Zgjidhni një nga vendet ku dëshironi të shkoni me pushime dhe gjeni se çfarë ju mungon më së shumti

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Le të përpiqemi t’ju ndihmojmë. Vetëm zgjidhni imazhin që syri kapi së pari dhe zbuloni se çfarë ju mungon! Qëndrimi në një park Nëse keni zgjedhur opsionin e parë, ju mungon kontaktin me dikë. Ju mund...

Horoskopi ditor, e hënë 18 shkurt 2019

para 3 muajve - Portalb

Dashi Dashuria: Mundohuni të gjeni paqen e brendshme që ju mungon për një kohë: nëse dashuria nuk shkon siç duhet, pjesërisht është edhe faji juaj, sepse nuk dini si të merrni zgjidhjet e duhura. Një ditë...

Horoskopi ditor, e Hënë 18 Shkurt 2019

para 3 muajve - Java News

Dashi Dashuria: Mundohuni të gjeni paqen e brendshme që ju mungon për një kohë: nëse dashuria nuk shkon siç duhet, pjesërisht është edhe faji juaj, sepse nuk dini si të merrni zgjidhjet e duhura. Një ditë...

Fjalimi i fundit madhështor i Gjergj Kastriotit

para 3 muajve - Koha.mk

Fjalimi i më poshtëm është marrë nga libri i autorit Stephan Zannowich, me titullin « Le Grand Castriotto d’Albanie, Histoire ». Teksti prej 131 faqesh është botuar në vitin 1779 nga shtëpia botuese J.J.Kesler,...

Ky është horoskopi për ditën e sotme, 17 shkurt 2019

para 3 muajve - Java News

Dashi Ju duhet të përballeni me faktet dhe të zgjidhni problemet sa më shpejt që mundeni. Kjo është mënyra e vetme që ju mund t’i tejkaloni ato. Injorimi i realitetit të situatës nuk do t’ju ndihmojë....

Horoskopi, 17 shkurt 2019

para 3 muajve - Opinion

Dashi Ju duhet të përballeni me faktet dhe të zgjidhni problemet sa më shpejt që mundeni. Kjo është mënyra e vetme që ju mund t’i tejkaloni ato. Injorimi i realitetit të situatës nuk do t’ju ndihmojë....

Horoskopi për ditën e sotme, 17 shkurt 2019

para 3 muajve - BalkanWeb

Ju duhet të përballeni me faktet dhe të zgjidhni problemet sa më shpejt që mundeni. Kjo është mënyra e vetme që ju mund t’i tejkaloni ato. Injorimi i realitetit të situatës nuk do t’ju ndihmojë. Sot mund...

Horoskopi ditor, e diel 17 shkurt 2019

para 3 muajve - Shekulli

Dashi Do ju mungojë gjallëria dhe kjo mbyllje në veten tuaj, nuk do ju lejojë që të jetoni siç duhet sferën sentimentale. Mundohuni që të rizgjoni entuziazmin e zakonshëm, duke ndryshuar tërësisht ditën...

Horoskopi për ditën e sotme, 17 janar 2019

para 3 muajve - BalkanWeb

Ju duhet të përballeni me faktet dhe të zgjidhni problemet sa më shpejt që mundeni. Kjo është mënyra e vetme që ju mund t’i tejkaloni ato. Injorimi i realitetit të situatës nuk do t’ju ndihmojë. Sot mund...

Horoskopi – 17 janar 2019

para 3 muajve - Gazeta Shqip

DEMI Në ambientin e punës, do të jeni të përqendruar mirë në atë që do të bëni. Në dashuri, duhet të jeni më i ëmbël dhe i kujdesshëm! BINJAKET Në ambientin e punës, duhet të reagoni, ndaj kolegëve që...

Horoskopi ditor, e diel 17 shkurt

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ky është horoskopi për ditën e diel, 17 shkurt 2019. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do ju mungojë gjallëria dhe… Dashi...

Horoskopi ditor, e diel 17 shkurt 2019

para 3 muajve - Sovrani

Dashi Do ju mungojë gjallëria dhe kjo mbyllje në veten tuaj, nuk do ju lejojë që të jetoni siç duhet sferën sentimentale. Mundohuni që të rizgjoni entuziazmin e zakonshëm, duke ndryshuar tërësisht ditën...

HOROSKOPI/ Personit që i kishit vënë syrin, do t?ju ktheje dashurinë

para 3 muajve - Albeu

Ky është horoskopi për ditën e diel, 17 shkurt 2019. Dashi Do ju mungojë gjallëria dhe kjo mbyllje në veten tuaj, nuk do ju lejojë që të jetoni siç duhet sferën sentimentale. Mundohuni që të rizgjoni entuziazmin...

Këshilla për çiftet që e kanë gjetur dashurinë e jetës online

para 3 muajve - Klan Kosova

A mund të jetë një partner perfekt? Në këtë botë nuk ka njerëz perfekt, mirëpo në sytë e dikujt, edhe ju ju jeni të tillë. Në ditët që po jetojmë është më e lehtë të njohësh njerëz të rinjë, pasi rrjetet...

Horoskopi i datës 17 shkurt 2019

para 3 muajve - RTV 21

Dashi Gjatë kësaj dite do jeni mjaft të vendosur dhe kurajoze. As optimizmi nuk do iu mungojë, por duhet të bëni kujdes nga siguria e tepërt në vetvete. Për ju të dashuruarit do jetë ditë e kënaqshme dhe...

Vajzat më joshëse të horoskopit janë këto, zbulojini tani!

para 3 muajve - Lexo

Në shtrat, e kanë të vështirë të përshtaten shenjat e zjarrit, të tokës, të ajrit dhe të ujit. Shenjat e tokës, kurrë nuk marrin iniciativë, ndryshe nga ato të ujit që udhëhiqen nga emocionet. Ja cilat...

Do habiteni, ja çfarë tregon mënyra se si mbani telefonin tuaj

para 3 muajve - Tetova Sot

] Edhe mënyra se si mbani telefonin tuaj tregon shumë për karakterin tuaj. Nëse ju e mbani telefonin tuaj me një dorë, kjo gjë tregon se jeni të aftë të bëni disa veprime në të njëjtën kohë dhe se keni...

Shpresa, dashuria, forca, mirësia, begatia dhe ëndrrat: Zgjidh letrën tënde të preferuar

para 3 muajve - Lexo

Letra e shpresës Kjo letër vjen në jetën tuaj për t’ju kujtuar se, pavarësisht nga rrethanat, kur e dini se çfarë doni dhe punoni për ta arritur atë, i gjithë universi punon në mënyrë që në jetën tuaj...

Test i psikologjisë emocionale, zgjidhni një peizazh

para 3 muajve - Lexo

Sipas psikologjisë emocionale, karakteristikat parësore të pejsazhit tuaj të preferuar mund të zbulojnë aspekte të mrekullueshme të jetës dhe personalitetit tuaj. 1.Energjikë dhe optimistë: Ju karakterizoheni...

Do habiteni, ja çfarë tregon mënyra se si mbani telefonin tuaj

para 3 muajve - Lajmi.net

Edhe mënyra se si mbani telefonin tuaj tregon shumë për karakterin tuaj. Nëse ju e mbani telefonin tuaj me një dorë, kjo gjë tregon se jeni të aftë të bëni disa veprime në të njëjtën kohë dhe se keni shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK