http://kariera.mk

Cigarja rrezikon edhe shikimin

para 3 muajve - Bota Press

Përveç zemrës dhe mushkërive, pirja e duhanit më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, sipas zbulimit të universitetit Rutgers. Në këtë studim janë përfshirë 71 persona të shëndetshëm,...

Cigarja rrezikon edhe shikimin

para 3 muajve - Zhurnal

Përveç zemrës dhe mushkërive, pirja e duhanit më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, sipas zbulimit të universitetit Rutgers. Në këtë studim janë përfshirë 71 persona të shëndetshëm,...

Cigarja rrezikon edhe shikimin

para 3 muajve - Gazeta Express

Përveç zemrës dhe mushkërive, pirja e duhanit më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, sipas zbulimit të universitetit Rutgers. Në këtë studim janë përfshirë 71 persona të shëndetshëm,...

Cigarja rrezikon edhe shikimin, sipas një studimi të ri

para 3 muajve - Tetova Sot

Përveç zemrës dhe mushkërive, pirja e duhanit më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, sipas zbulimit të universitetit Rutgers. Në këtë studim janë përfshirë 71 persona të shëndetshëm,...

Cigarja rrezikon edhe shikimin

para 3 muajve - Arbresh

Përveç zemrës dhe mushkërive, pirja e duhanit më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, sipas zbulimit të universitetit Rutgers. Në këtë studim janë përfshirë 71 persona të shëndetshëm,...

Cigarja rrezikon edhe shikimin, sipas një studimi të ri

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Përveç zemrës dhe mushkërive, pirja e duhanit më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, sipas zbulimit të universitetit Rutgers. Në këtë studim janë përfshirë 71 persona të shëndetshëm,...

Cigarja rrezikon edhe shikimin, sipas një studimi të ri

para 3 muajve - Gazeta Express

Përveç zemrës dhe mushkërive, pirja e duhanit më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, sipas zbulimit të universitetit Rutgers. Në këtë studim janë përfshirë 71 persona të shëndetshëm,...

STUDIMI: Cigarja rrezikon tashmë edhe shikimin

para 3 muajve - Gazeta Tema

Përveç zemrës dhe mushkërive, pirja e duhanit më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, sipas zbulimit të universitetit Rutgers. Në këtë studim janë përfshirë 71 persona të shëndetshëm,...

Cigarja rrezikon edhe shikimin, sipas një studimi të ri

para 3 muajve - Insajderi

Përveç zemrës dhe mushkërive, pirja e duhanit më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, sipas zbulimit të universitetit Rutgers. Në këtë studim janë përfshirë 71 persona të shëndetshëm,...

Cigarja rrezikon edhe shikimin, sipas një studimi të ri

para 3 muajve - Gazeta Observer

Përveç zemrës dhe mushkërive, pirja e duhanit më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, sipas zbulimit të universitetit Rutgers. Në këtë studim janë përfshirë 71 persona të shëndetshëm,...

Studimi i fundit, cigarja rrezikon shikimin

para 3 muajve - Lexo

Përveç zemrës dhe mushkërive, pirja e duhanit më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, sipas zbulimit të universitetit Rutgers. Në këtë studim janë përfshirë 71 persona të shëndetshëm,...

Cigarja rrezikon tashmë edhe shikimin

para 3 muajve - BalkanWeb

Përveç zemrës dhe mushkërive, pirja e duhanit më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, sipas zbulimit të universitetit Rutgers. Në këtë studim janë përfshirë 71 persona të shëndetshëm,...

Cigarja rrezikon tashmë edhe shikimin

para 3 muajve - Alsat-M

Përveç zemrës dhe mushkërive, pirja e duhanit më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, sipas zbulimit të universitetit Rutgers. Në këtë studim janë përfshirë 71 persona të shëndetshëm,...

Mos pini më shumë se kaq cigare në ditë, mund të verbëroheni

para 3 muajve - Lajm

Pirja e 20 cigareve në ditë ose më shumë mund të dëmtojë shikimin tuaj dhe aftësinë për të parë ngjyrat, ka zbuluar një studim. Duhanpirësit duket se kanë vështirësi të shohin kontrastin dhe hijezimin...

Kujdes! Duhani tashmë rrezikon edhe shikimin…

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Përveç zemrës dhe mushkërive, pirja e duhanit më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, sipas zbulimit të universitetit Rutgers. Në këtë studim janë përfshirë 71 persona të shëndetshëm,...

Mos pini më shumë se kaq cigare në ditë, mund të verbëroheni

para 3 muajve - Insajderi

Duhanpirësit duket se kanë vështirësi të shohin kontrastin dhe hijezimin në krahasim me jo-duhanpirësit, si dhe kanë një aftësi të reduktuar për të dalluar ngjyrat, transmeton lajmi.net. Gjetjet shtojnë...

Mos pini më shumë se kaq cigare në ditë, mund të verbëroheni

para 3 muajve - Iliria News

Duhanpirësit duket se kanë vështirësi të shohin kontrastin dhe hijezimin në krahasim me jo-duhanpirësit, si dhe kanë një aftësi të reduktuar për të dalluar ngjyrat, transmeton lajmi.net. Gjetjet shtojnë...

Mos pini më shumë se kaq cigare në ditë, mund të verbëroheni

para 3 muajve - Ina

Pirja e 20 cigareve në ditë ose më shumë mund të dëmtojë shikimin tuaj dhe aftësinë për të parë ngjyrat, ka zbuluar një studim. Duhanpirësit duket se kanë vështirësi të shohin kontrastin dhe hijezimin...

Mos pini më shumë se kaq cigare në ditë, mund të verbëroheni

para 3 muajve - Gazeta Observer

Pirja e 20 cigareve në ditë ose më shumë mund të dëmtojë shikimin tuaj dhe aftësinë për të parë ngjyrat, ka zbuluar një studim. Duhanpirësit duket se kanë vështirësi të shohin kontrastin dhe hijezimin...

Mos pini më shumë se kaq cigare në ditë, mund të verbëroheni

para 3 muajve - Lajmi.net

Pirja e 20 cigareve në ditë ose më shumë mund të dëmtojë shikimin tuaj dhe aftësinë për të parë ngjyrat, ka zbuluar një studim. Duhanpirësit duket se kanë vështirësi të shohin kontrastin dhe hijezimin...

Pirja e duhanit mund të ju verbojë

para 3 muajve - Insajderi

Duhanpirësit duket se kanë vështirësi të shohin kontrastin dhe hijezimin në krahasim me jo-duhanpirësit, si dhe kanë një aftësi të reduktuar për të dalluar ngjyrat,. Gjetjet shtojnë se kërkimet pohojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK