http://kariera.mk

Befason ambasadori norvegjez: Jo të gjitha partitë politike duhet të jenë pjesë e delegacionin shtetëror

para 3 muajve - GazetaBlic

Ambasadori i Norvegjisë në Kosovë, Strand Sjaastad shpreson se dialogut Kosovë-Serbisë do t’i ipet edhe një shans. Sipas tij, Kosova duhet të ketë konsensus dhe angazhim për dialogun me Serbinë. Kështu...

Befason ambasadori norvegjez: Jo të gjitha partitë politike duhet të jenë pjesë e delegacionin shtetëror

para 3 muajve - Tetova Sot

Ambasadori i Norvegjisë në Kosovë, Strand Sjaastad shpreson se dialogut Kosovë-Serbisë do t’i ipet edhe një shans. Sipas tij, Kosova duhet të ketë konsensus dhe angazhim për dialogun me Serbinë. Kështu...

Ambasadori norvegjez: S’ka nevojë që të përfshihen të gjitha partitë në delegacionin shtetëror

para 3 muajve - Koha.net

Ambasadori i Norvegjisë në Kosovë, Strand Sjaastad, shpreson se dialogut Kosovë-Serbisë do t’i jepet edhe një shans. Sipas tij, Kosova duhet të ketë konsensus dhe angazhim për dialogun me Serbinë. Kështu...

“Jo të gjitha partitë politike duhet të jenë pjesë e delegacionin shtetëror”

para 3 muajve - RTV 21

Sipas ambasadori norvegjez, partitë politike duhet të punojnë në Kuvend Ambasadori i Norvegjisë në Kosovë, Strand Sjaastad shpreson se dialogu Kosovë-Serbisë do t’i ipet edhe një shans. Sipas tij, Kosova...

Ambasadori norvegjez: Një dialog i suksesshëm është në interesin e Kosovës

para 3 muajve - Telegrafi

Ambasadori norvegjez në Kosovë, Per Strand Sjaastad, ka thënë se jo të gjitha partitë politike duhet të jenë pjesë e dialogut shtetëror, por siç tha ai duhet të angazhohen në mënyrë konstruktive. Këtë...

Ambasadori norvegjez: Jo të gjitha partitë politike duhet të jenë pjesë e dialogut shtetëror

para 3 muajve - OraInfo

Ambasadori norvegjez në Kosovë, Per Strand Sjaastad ka thënë se një dialog i suksesshëm është në interesin e Kosovës. Sipas tij, jo të gjitha partitë politike duhet të jenë pjesë e dialogut shtetëror,...

Befason ambasadori norvegjez: Jo të gjitha partitë politike duhet të jenë pjesë e delegacionin shtetëror

para 3 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Ambasadori i Norvegjisë në Kosovë, Strand Sjaastad shpreson se dialogut Kosovë-Serbisë do t’i jepet edhe një shans. Sipas tij, Kosova duhet të ketë konsensus dhe angazhim për dialogun me...

Ambasadori norvegjez: Jo të gjitha partitë politike duhet të jenë pjesë e delegacionin shtetëror

para 3 muajve - Infokusi

Ambasadori i Norvegjisë në Kosovë, Strand Sjaastad shpreson se dialogut Kosovë-Serbisë do t’i ipet edhe një shans, përcjell inFokus. Sipas tij, Kosova duhet të ketë konsensus dhe angazhim për dialogun...

Ambasadori norvegjez: Jo të gjitha partitë politike duhet të jenë pjesë e delegacionit shtetëror

para 3 muajve - Periskopi

Ambasadori i Norvegjisë në Kosovë, Strand Sjaastad shpreson se dialogut Kosovë-Serbisë do t’i ipet edhe një shans. Sipas tij, Kosova duhet të ketë konsensus dhe angazhim për dialogun me Serbinë. Kështu...

Ambasadori norvegjez: Jo të gjitha partitë politike duhet të jenë pjesë e delegacionin shtetëror

para 3 muajve - Periskopi

Ambasadori i Norvegjisë në Kosovë, Strand Sjaastad shpreson se dialogut Kosovë-Serbisë do t’i ipet edhe një shans. Sipas tij, Kosova duhet të ketë konsensus dhe angazhim për dialogun me Serbinë. Kështu...

Ambasadori norvegjez: Jo të gjitha partitë politike duhet të jenë pjesë e delegacionit shtetëror

para 3 muajve - Epoka e Re

Ambasadori i Norvegjisë në Kosovë, Strand Sjaastad shpreson se dialogu Kosovë-Serbisë do t’i jepet edhe një shans. Sipas tij, Kosova duhet të ketë konsensus dhe angazhim për dialogun me Serbinë. Kështu...

Ambasadori norvegjez: Një dialog i suksesshëm është në interesin e Kosovës

para 3 muajve - Sovrani

Ambasadori norvegjez në Kosovë, Per Strand Sjaastad, ka thënë se jo të gjitha partitë politike duhet të jenë pjesë e dialogut shtetëror, por siç tha ai duhet të angazhohen në mënyrë konstruktive. Këtë...

Ambasadori norvegjez: Jo të gjitha partitë politike duhet të jenë pjesë e delegacionin shtetëror

para 3 muajve - Gazeta e re

Ambasadori i Norvegjisë në Kosovë, Strand Sjaastad shpreson se dialogut Kosovë-Serbisë do t’i ipet edhe një shans. Sipas tij, Kosova duhet të ketë konsensus dhe angazhim për dialogun me Serbinë. Kështu...

“Jo të gjitha partitë politike duhet të jenë pjesë e delegacionin shtetëror”

para 3 muajve - Insajderi

Sipas tij, Kosova duhet të ketë konsensus dhe angazhim për dialogun me Serbinë. Kështu tha ai pas hulumtimit “Zëri i popullit rreth ‘Finales së madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë”, ku del se shumica e...

Ambasadori norvegjez: Jo të gjitha partitë politike duhet të jenë pjesë e delegacionin shtetëror

para 3 muajve - KosovaPress

Sipas tij, Kosova duhet të ketë konsensus dhe angazhim për dialogun me Serbinë. Kështu tha ai pas hulumtimit “Zëri i popullit rreth ‘Finales së madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë”, ku del se shumica e...

Ambasadori Norvegjez: Qytetarët e Kosovës duan të vazhdojë dialogu

para 3 muajve - Arbresh

Instituti Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit (RIDEA) ka mbajtur një konferencë me temën “Zëri i Popullit rreth ‘Finales së Madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë”. Në këtë konferencë kanë marrë...

Minxhozi fton konsensus rreth dialogut

para 3 muajve - Klan Kosova

Ambasadori i Shqipërisë në Kosovë Qemajl Minxhozi, ka ftuar partitë politike për koncensus rreth dialogut me Serbinë. Ai tha se Shqipëria nxit në çdo mënyrë që të arrihet një marrëveshje, që ka të bëj me të ardhmen e dy shteteve.

Minxhozi për korrigjimin e kufijve: Shqipëria të mbajë qëndrimin e njëjtë si të Amerikës

para 3 muajve - Lajmi.net

Ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi , ka thënë se dialogu mes Kosovës dhe Serbisë duhet të jetë real e të paraqesë paqe të qendrueshme. Minxhozi ka qenë i ftuar në Emisionin Frontal ku ka...

Ky është qëndrimi përfundimtar i Shqipërisë, për shkëmbimin e territoreve Kosovë- Serbi

para 3 muajve - GazetaBlic

I ftuar në Emisionin Frontal në T7, ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, ka thënë se dialogu në mes Kosovës dhe Serbisë duhet të jetë real dhe të paraqesë paqe të qëndrueshme. “Komuniteti...

Minxhozi për ndryshimin e kufijve: Shqipëria mbështet atë çfarë mbështet Amerika

para 3 muajve - Gazeta Express

I ftuar në Emisionin Frontal në T7, ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, ka thënë se dialogu në mes Kosovës dhe Serbisë duhet të jetë real dhe të paraqesë paqe të qëndrueshme “Komuniteti...

Minxhozi për korrigjimin e kufijve: Shqipëria të mbajë qëndrimin e njëjtë si të Amerikës

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi , ka thënë se dialogu mes Kosovës dhe Serbisë duhet të jetë real e të paraqesë paqe të qendrueshme. Minxhozi ka qenë i ftuar në Emisionin Frontal ku ka...

Minxhozi për korrigjimin e kufijve: Shqipëria të mbajë qëndrimin e njëjtë si të Amerikës

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi , ka thënë se dialogu mes Kosovës dhe Serbisë duhet të jetë real e të paraqesë paqe të qendrueshme. Minxhozi ka qenë i ftuar në Emisionin Frontal ku ka...

Mohohet përfshirja e Ramës në dialogun Kosovë-Serbi

para 3 muajve - GazetaBlic

Raportet mes Kosovës dhe Serbisë duhet të zgjidhet vet ndërmjet dy shteteve, kështu ka deklaruar ambasadori i Shqipërisë në Kosovë Qemal Minxhozi. Ai në T7 ka thënë se Shqipëria është e interesuar që ky...

Minxhozi mohon përfshirjen e Ramës në dialogun Kosovë-Serbi

para 3 muajve - Gazeta Express

Raportet mes Kosovës dhe Serbisë duhet të zgjidhet vet ndërmjet dy shteteve, kështu ka deklaruar ambasadori i Shqipërisë në Kosovë Qemal Minxhozi, në Frontal Live me Arsim Lanin Shqipëria sipas tij është...

Kosovë/ Ambasadori Minxhozi: Shqipëria mbështet SHBA dhe çdo marrëveshje mes Kosovës e Serbisë!

para 3 muajve - Java News

I ftuar në Emisionin Frontal në T7, ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, ka thënë se dialogu në mes Kosovës dhe Serbisë duhet të jetë real dhe të paraqesë paqe të qëndrueshme. “Komuniteti...

Minxhozi mohon përfshirjen e Ramës në dialogun Kosovë-Serbi

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Raportet mes Kosovës dhe Serbisë duhet të zgjidhet vet ndërmjet dy shteteve, kështu ka deklaruar ambasadori i Shqipërisë në Kosovë Qemal Minxhozi, në Frontal Live me Arsim Lanin Shqipëria sipas tij është...

Ambasadori i Shqipërisë tregon nëse Rama është i përfshirë në dialogun Kosovë-Serbi

para 3 muajve - Periskopi

Raportet mes Kosovës dhe Serbisë duhet të zgjidhet vet ndërmjet dy shteteve, kështu ka deklaruar ambasadori i Shqipërisë në Kosovë Qemal Minxhozi, në Frontal Live. Shqipëria sipas tij është e interesuar...

Minxhozi mohon përfshirjen e Ramës në dialogun Kosovë-Serbi

para 3 muajve - Arbresh

Raportet mes Kosovës dhe Serbisë duhet të zgjidhet vet ndërmjet dy shteteve, kështu ka deklaruar ambasadori i Shqipërisë në Kosovë Qemal Minxhozi, në Frontal Live me Arsim Lanin. Shqipëria sipas tij është...

Ambasadori i Shqipërisë deklarohet nëse Edi Rama është i përfshirë në dialogun Kosovë – Serbi

para 3 muajve - Insajderi

Raportet mes Kosovës dhe Serbisë duhet të zgjidhet vet ndërmjet dy shteteve, kështu ka deklaruar ambasadori i Shqipërisë në Kosovë Qemal Minxhozi, në Frontal Live. Shqipëria sipas tij është e interesuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK