http://kariera.mk

Një delegacion i lartë i NATO-s në Kosovë – priten nga Berisha dhe Rama

para 3 muajve - Klan Kosova

Ministri i Mbrojtjes i Kosovës, Rrustem Berisha dhe komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, gjenerallejtënant Rrahman Rama ka pritur sot një delegacion nga Aleanca Veri-Atlantike – NATO. Në krye të...

Ministri Berisha dhe komandant Rama pritën delegacionin e lartë të NATO-s

para 3 muajve - Telegrafi

Ministri i Mbrojtje, Rrustem Berisha dhe komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), gjenerallejtënant Rrahman Rama pritën sot në Ministrinë e Mbrojtjes një delegacion nga Aleanca Veri-Atlantike(NATO),...

Një delegacionin i NATO-s vizitoi Ministrinë e Mbrojtjes, u bisedua për tranzicionin e FSK-së

para 3 muajve - Koha.net

Ministri i Mbrojtjes, Rrustem Berisha, dhe komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, gjenerallejtënant Rrahman Rama, pritën sot në Ministrinë e Mbrojtjes një delegacion nga NATO, në krye me Jonathan...

Një delegacion i lartë i NATO-s vizitoi Ministrinë e Mbrojtjes

para 3 muajve - Lajmi.net

Ministri i Mbrojtje, Rrustem Berisha dhe komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), gjenerallejtënant Rrahman Rama, kanë pritur sot në takim një delegacion të lartë të NATO-s. Ministri i Mbrojtje,...

Një delegacion i lartë i NATO-s në Kosovë – priten nga Berisha dhe Rama

para 3 muajve - Infokusi

Ministri i Mbrojtjes i Kosovës, Rrustem Berisha dhe komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, gjenerallejtënant Rrahman Rama ka pritur sot një delegacion nga Aleanca Veri-Atlantike – NATO. Në krye të...

Ministri Berisha dhe komandant Rama pritën delegacionin e lartë të NATO-s

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Mbrojtjes Rrustem Berisha dhe komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), gjenerallejtënant Rrahman Rama pritën sot në Ministrinë e Mbrojtjes një delegacion nga Aleanca Veri-Atlantike(NATO),...

Një delegacionin i lartë të NATO-s viziton Ministrinë e Mbrotjes

para 3 muajve - Gazeta e re

Ministri i Mbrojtjes Rrustem Berisha dhe komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës gjenerallejtënant Rrahman Rama pritën sot në Ministrinë e Mbrojtjes një delegacion nga NATO, në krye me Jonathan Parish,...

Ministri Berisha dhe komandant Rama pritën delegacionin e lartë të NATO-s

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Mbrojtjes Rrustem Berisha dhe komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), gjenerallejtënant Rrahman Rama pritën sot në Ministrinë e Mbrojtjes një delegacion nga Aleanca Veri-Atlantike(NATO),...

Një delegacionin i lartë i NATO-s viziton Ministrinë e Mbrotjes

para 3 muajve - Periskopi

Ministri i Mbrojtjes Rrustem Berisha dhe komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës gjenerallejtënant Rrahman Rama pritën sot në Ministrinë e Mbrojtjes një delegacion nga NATO, në krye me Jonathan Parish,...

Një delegacionin i lartë të NATO-s viziton Ministrinë e Mbrotjes

para 3 muajve - KosovaPress

Ministri Berisha dhe gjeneral Rama zhvilluan takime të ndara me delegacionin e NATO-s, në të cilat u bisedua kryesisht për situatën e sigurisë në Kosovë e rajon, zhvillimet rreth tranzicionit të FSK-së,...

Ministri Berisha dhe komandant Rama priten delegacionin e lartë të NATO-s

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ministri i Mbrojtjes Rrustem Berisha dhe komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), gjenerallejtënant Rrahman Rama pritën sot në Ministrinë e Mbrojtjes një delegacion nga Aleanca Veri-Atlantike(NATO),...

Forcohet bashkëpunimi Kosovë-Francë në sektorin e sigurisë

para 3 muajve - Gazeta Express

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani ka zhvilluar një takim me Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres së Armatave, në kryeqytetin e Francës në Paris. Sipas komunikatës për media...

Kosova dhe Franca avancojnë partneritetin për siguri dhe integrimet euro-atlantike

para 3 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 19 shkurt - Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani ka zhvilluar një takim me Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres së Armatave, në kryeqytetin e Francës në Paris....

Kosova dhe Franca avancojnë partneritetin për siguri dhe integrimet euro-atlantike

para 3 muajve - Koha.net

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani ka zhvilluar një takim me Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres së Armatave, në kryeqytetin e Francës në Paris. Sipas komunikatës për media...

Kosova dhe Franca avancojnë partneritetin për integrimet euro-atlantike

para 3 muajve - RTV 21

“Kosova e sheh Francën si partner të rëndësishëm në forcimin e institucioneve” Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani ka zhvilluar një takim me Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres...

Kosova dhe Franca avancojnë partneritetin për siguri dhe integrimet euro-atlantike

para 3 muajve - RTV 21

“Kosova e sheh Francën si partner të rëndësishëm në forcimin e institucioneve” Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani ka zhvilluar një takim me Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres...

Kosova dhe Franca avancojnë partneritetin për siguri dhe integrimet euro-atlantike

para 3 muajve - Lajmi.net

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani u prit nga Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres së Armatave, në kryeqytetin e Francës në Paris. “Ramadani dhe Sekretarja e Shtetit, Darrieusecq,...

Kosova dhe Franca avancojnë partneritetin për siguri dhe integrimet euro-atlantike

para 3 muajve - Telegrafi

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani u prit nga Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres së Armatave, në kryeqytetin e Francës në Paris. “Ramadani dhe Sekretarja e Shtetit, Darrieusecq,...

Kosova dhe Franca avancojnë partneritetin për siguri dhe integrimet euro-atlantike

para 3 muajve - GazetaBlic

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani pritet nga Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres së Armatave, në kryeqytetin e Francës në Paris. Zëvendësministri Ramadani dhe Sekretarja...

Kosova dhe Franca avancojnë partneritetin për siguri dhe integrimet euro-atlantike

para 3 muajve - Klan Kosova

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani pritet nga Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres së Armatave, në kryeqytetin e Francës në Paris. Zëvendësministri Ramadani dhe Sekretarja...

Kosova dhe Franca avancojnë partneritetin për siguri dhe integrimet euro-atlantike

para 3 muajve - GazetaBlic

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani pritet nga Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres së Armatave, në kryeqytetin e Francës në Paris. Zëvendësministri Ramadani dhe Sekretarja...

Kosova dhe Franca avancojnë partneritetin për siguri dhe integrimet euro-atlantike

para 3 muajve - Lajm

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani u prit nga Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres së Armatave, në kryeqytetin e Francës në Paris. “Ramadani dhe Sekretarja e Shtetit, Darrieusecq,...

Kosova dhe Franca thellojnë bashkëpunimin në sektorin e sigurisë

para 3 muajve - Periskopi

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani ka zhvilluar një takim me Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres së Armatave, në kryeqytetin e Francës në Paris. Sipas komunikatës për media...

Kosova dhe Franca avancojnë partneritetin për siguri dhe integrimet euro-atlantike

para 3 muajve - Infokusi

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani pritet nga Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres së Armatave, në kryeqytetin e Francës në Paris. Zëvendësministri Ramadani dhe Sekretarja...

Kosova dhe Franca avancojnë partneritetin për siguri dhe integrimet euroatlantike

para 3 muajve - Epoka e Re

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani pritet nga Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres së Armatave, në kryeqytetin e Francës në Paris. Zëvendësministri Ramadani dhe Sekretarja...

Kosova dhe Franca avancojnë partneritetin për siguri dhe integrimet euro-atlantike

para 3 muajve - KosovaPress

Sipas komunikatës për media nga Ministria e Mbrotjes, gjatë takimit Ramadani dhe Darrieusecq kanë ritheksuar vullnetin dhe gatishmërinë për thellimin dhe avancimin e marrëdhënieve bilaterale midis Kosovës...

Kosova dhe Franca avancojnë partneritetin për siguri dhe integrimet euro-atlantike

para 3 muajve - Arbresh

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani pritet nga Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres së Armatave, në kryeqytetin e Francës në Paris. Zëvendësministri Ramadani dhe Sekretarja...

Kosova dhe Franca avancojnë partneritetin për siguri dhe integrimet euro-atlantike

para 3 muajve - Ekonomia Online

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani pritet nga Geneviève Darrieusecq, sekretare e Shtetit pranë Ministres së Armatave, në kryeqytetin e Francës në Paris. Zëvendësministri Ramadani dhe Sekretarja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK