http://kariera.mk

Thaçi: Nuk më duhet vota, jam i bindur se Kosova do të dalë fituese

para 3 muajve - Telegrafi

Presidenti Hashim Thaçi deklaroi sot se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA dhe nga të gjitha institucionet e saj pa asnjë dallim. Ai këto komente i bëri në “Women in Energy Scholarship...

Thaçi: Nuk më duhet vota, interesi nacional është mbi vota

para 3 muajve - RTV 21

Thaçi sot mori pjesë në programin e bursave “Gratë në energji’ Presidenti Hashim Thaçi deklaroi sot se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA dhe nga të gjitha institucionet e saj pa asnjë...

Thaçi thotë se interesi nacional është mbi vota

para 3 muajve - Koha.net

Presidenti Hashim Thaçi deklaroi sot se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA dhe nga të gjitha institucionet e saj pa asnjë dallim. Ai këto komente i bëri në "Women in Energy Scholarship...

Thaçi: Nuk më duhet vota

para 3 muajve - RTV 21

Thaçi sot mori pjesë në programin e bursave “Gratë në energji’ Presidenti Hashim Thaçi deklaroi sot se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA dhe nga të gjitha institucionet e saj pa asnjë...

Lluka: Kosova në vitet e ardhshme do të investoj 3 miliard në sektorin e energjisë, na nevojiten ekspert

para 3 muajve - Arbresh

Korporata e Sfidës së Mijëvjeçarit-MCC ka organizuar ngjarjen “Women in Energy Scholarship Program”. Ministri Valdrin Lluka ka thënë se 25 bursa nuk janë shumë. “Por janë 25 ekspert që në të ardhmen mund...

Lluka inkurajon gratë të merren me sektorin e energjisë, 25 do të përfitojnë bursa

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ka inkurajuar gratë të merren me sektorin e energjisë. Kjo është bërë e mundur edhe përmes programit “Women in Energy Scholarship Program”, organizuar nga Korporata...

Thaçi: Interesi nacional është mbi votat

para 3 muajve - Arbresh

Presidenti Thaçi ka marrë pjesë në ngjarjen “Women in Energy Scholarship Program”, organizuar nga Korporata e Sfidës së Mijëvjeçarit – MCC. Thaçi ka thënë se ka papunësi të madhe ndërsa kompanitë ankohen...

Thaçi: Marrëveshja finale me Serbinë do të jetë hap pozitiv për zhvillimin e Kosovës

para 3 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë në ngjarjen “Women in Energy Scholarship Program”, organizuar nga Korporata e Sfidës së Mijëvjeçarit–MCC, raporton Ekonomia Online. Thaçi tha se ndarja...

Thaçi: Nuk më duhet vota, jam i bindur se Kosova do të dalë fituese

para 3 muajve - Periskopi

Presidenti Hashim Thaçi deklaroi sot se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA dhe nga të gjitha institucionet e saj pa asnjë dallim. Ai këto komente i bëri në “Women in Energy Scholarship...

Thaçi: Nuk më duhet vota, jam i bindur se Kosova do të dalë fituese

para 3 muajve - KosovaPress

Ai këto komente i bëri në "Women in Energy Scholarship Program", ku tha se mbështetja amerikane do të arrijë qëllimin nëse Kosova është në paqe me vetveten dhe fqinjët e vet, pasi asnjë investitor nuk...

“Kosova të fokusohet në zhvillim të teknologjisë dhe të energjisë”

para 3 muajve - Lajmi.net

Fondacioni i Mileniumit të Kosovës, do të ndajë 25 bursa për “Gratë në energji, programi i bursave për studime në fushën e energjisë”. Petrit Selimi drejtor ekzekutiv i Fondacionit të Mileniumit të Kosovës,...

“Kosova të fokusohet në zhvillim të teknologjisë dhe të energjisë”

para 3 muajve - Shprehja.com

Petrit Selimi drejtor ekzekutiv i Fondacionit të Mileniumit të Kosovës, tha se duke e pasur se ka disbalancë mes burrave dhe grave të Kosovës është vendosur të ndahen 25 bursa dhe të mundësohet që gratë...

“Kosova të fokusohet në zhvillim të teknologjisë dhe të energjisë”

para 3 muajve - Arbresh

Fondacioni i Mileniumit të Kosovës, do të ndajë 25 bursa për “Gratë në energji, programi i bursave për studime në fushën e energjisë”. Petrit Selimi drejtor ekzekutiv i Fondacionit të Mileniumit të Kosovës,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK