http://kariera.mk

E motra "konkurron" denjësisht Enca Haxhian

para 3 muajve - Zhurnal

Këngëtarja Enca Haxhia ka “pushtuar” gjithmonë faqet e para të mediave rozë, pasi çdo postim i saj në Instagram është provokues. Por, një konkurrente e denjë ka dalë në skenë për këngëtaren me forma bombastike...

E motra ‘konkurron’ denjësisht Enca Haxhian

para 3 muajve - Ina

Këngëtarja Enca Haxhia ka “pushtuar” gjithmonë faqet e para të mediave rozë, pasi çdo postim i saj në Instagram është provokues. Por, një konkurrente e denjë ka dalë në skenë për këngëtaren me forma bombastike...

E motra ‘konkurron’ denjësisht Enca Haxhian

para 3 muajve - Infokusi

Këngëtarja Enca Haxhia ka “pushtuar” gjithmonë faqet e para të mediave rozë, pasi çdo postim i saj në Instagram është provokues. Por, një konkurrente e denjë ka dalë në skenë për këngëtaren me forma bombastike...

E motra ‘konkurron’ denjësisht Enca Haxhian

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Këngëtarja Enca Haxhia ka “pushtuar” gjithmonë faqet e para të mediave rozë, pasi çdo postim i saj në Instagram është provokues. Por, një konkurrente e denjë ka dalë në skenë për këngëtaren me forma bombastike...

Uindi Haxhia i habit të gjithë me look-un e ri

para 3 muajve - Tetova Sot

Motra e këngëtares shqiptare Enca Haxhia bëhet shpesh pjesë e mediave rozë për shkak të fotove provokuese si dhe për lookun e saj. Uindi ka një numër të madh fansash në rrjete sociale ku është shumë aktive...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK