http://kariera.mk

A ishte Rugova pro korrigjimit të kufijve? Hoti publikon intervisten e 2004-tës të ish-presidentit

para 3 muajve - Lajmi.net

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, është kundërpërgjigjur ndaj deklaratave të presidentit Thaçi. Thaçi, më herët gjatë ditës deklaroi se ideja për korrigjimin e kufijve ka buruar nga ish-presidenti...

‘Loja e Thaçit’ tash thotë se për korrigjimin e kufijve së pari ka dëgjuar nga Rugova

para 3 muajve - GazetaBlic

Në konferencën e Institutit Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit (RIDEA) me temën “Zëri i Popullit rreth ‘Finales së Madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë”, ka marrë pjesë edhe Presidenti i Kosovës,...

Korigjimi i kufijve, Thaçi zbulon se nga erdhi kjo ide

para 3 muajve - OraInfo

Është zbulur se nga ka ardhur ideja e korigjimit të kufijve. Në konferencën e Institutit Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit (RIDEA) me temën “Zëri i Popullit rreth ‘Finales së Madhe’ ndërmjet...

Thaçi: Idenë për korrigjim e kam marrë nga Rugova, Daci e Haziri

para 3 muajve - Gazeta Express

Në konferencën e Institutit Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit (RIDEA) me temën “Zëri i Popullit rreth ‘Finales së Madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë”, ka marrë pjesë edhe Presidenti i Kosovës,...

Thaçi tregon nga i erdhi ideja për korrigjim të kufirit

para 3 muajve - Lajm

Në konferencën e Institutit Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit (RIDEA) me temën “Zëri i Popullit rreth ‘Finales së Madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë”, ka marrë pjesë edhe Presidenti i Kosovës,...

‘Loja e Thaçit’ tash thotë se për korrigjimin e kufijve së pari ka dëgjuar nga Rugova

para 3 muajve - Sovrani

Në konferencën e Institutit Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit (RIDEA) me temën “Zëri i Popullit rreth ‘Finales së Madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë”, ka marrë pjesë edhe Presidenti i Kosovës,...

Thaçi përmend 3 emra të politikës kosovare kur pyetet se ku e ka marrë idenë për korrigjimin e kufijve

para 3 muajve - Insajderi

Thaçi, është pyetur kryetari i Partisë Demokratike Progresive, Nenad Rashiq, se e kujt ka qenë ideja për korrigjim të kufijve me Serbinë, ndërkaq ai është përgjigjur se këtë ide e ka marrë nga ish-presidenti...

Thaçi: Idenë për korrigjim kufijsh e mora nga Rugova, Daci dhe Haziri

para 3 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thënë se idenë për korrigjim të kufijve me Serbinë e marrë nga ish-presidenti i ndjerë, Ibrahim Rugova, akademik Nexhat Daci dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK