http://kariera.mk

MKRS mbështet gjashtë federata me gjysmë milionë

para 3 muajve - Klan Kosova

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka nënshkruar sot memorandume bashkëpunimi me gjashtë federata sportive ku ato përkrahen me mjete financiare në vlerë të gjysmë milionë euro. .Në...

Gjysmë milioni euro u shpërndahen gjashtë federatave të sportit

para 3 muajve - Koha.net

Gjashtë federata sportive përmes memorandumeve kanë marrë gjysmë milioni euro nga Ministria e Sportit. Në bazë të memorandumit, Federata e Xhudos e Kosovës mbështetet financiarisht në vlerë prej 172,400...

Ministria e Sportit ndan më shumë se gjysmë milioni euro për gjashtë Federata sportive

para 3 muajve - Gazeta Express

MKRS nënshkruan memorandume bashkëpunimi me gjashtë federata, në vlerë totale prej më shumë se gjysmë milioni euro Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, në kuadër të mbështetjes financiare...

MKRS mbështet gjashtë federata me gjysmë milionë

para 3 muajve - Infokusi

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka nënshkruar sot memorandume bashkëpunimi me gjashtë federata sportive ku ato përkrahen me mjete financiare në vlerë të gjysmë milionë euro. Në bazë...

MKRS memorandum me 6 federata në vlerë mbi gjysmë milion euro

para 3 muajve - KosovaPress

Në bazë të memorandumit, Federata e Xhudos e Kosovës mbështetet financiarisht në vlerë prej 172,400 eurosh, dokument të cilin për këtë federate e nënshkroi kryetari i Federatës së Xhudos së Kosovës, Agron...

MKRS nënshkruan memorandume bashkëpunimi me gjashtë federata prej më shumë se gjysmë milioni euro

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, në kuadër të mbështetjes financiare për federatat e sportit, ka nënshkruar sot memorandume bashkëpunimi me gjashtë federata. Në bazë të memorandumit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK