http://kariera.mk

​Piatek e komenton ndikimin që e ka pasur në Milan

para 3 muajve - Gazeta Express

​​Krzysztof Piatek shpreson se do ta kthejë Milanin edhe një herë në nivelin më të lartë të futbollit botëror, pasi e ka shijuar një fillim të mrekullueshëm të karrierës së tij në San Siro. 23-vjeçari...

Piatek tregohet modest: Nuk më pëlqen të jem në qëndër të vëmendjes

para 3 muajve - Albeu

6 gola në 5 takime kanë bërë të harrohet shumë shpejt Higuain. Impakti i polakut Piatek tek kuqezinjtë po rezulton gjithnjë e më shpërthyes. Ish-“bomberi” i Genoas mund të krahasohet tashmë lehtësisht...

Piatek “qon peshë” Rossonerët, i papritur reagimi i tij

para 3 muajve - OraInfo

Të gjithë po flasin për një futbollist, ai është ylli i Milanit, Piatek. 6 gola në 5 takime kanë bërë të harrohet shumë shpejt Higuain. Impakti i polakut Piatek tek kuqezinjtë po rezulton gjithnjë e më...

Piatek, modest: S’më pëlqen që kam pushtuar kopertinat, nuk jam…

para 3 muajve - SuperSport

6 gola në 5 takime kanë bërë të harrohet shumë shpejt Higuain. Impakti i polakut Piatek tek kuqezinjtë po rezulton gjithnjë e më shpërthyes. Ish-“bomberi” i Genoas mund të krahasohet tashmë lehtësisht...

Piatek: Mos e ekzagjeroni, nuk jam shumë i fortë, por kam ardhur këtu për ta rikthyer Milanin e madh!

para 3 muajve - GazetaBlic

Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek është një nga lojtarët më në formë në Evropë. Lojtari polak i Milanit, Piatek thekson se ai dëshiron të rikthejë Milanin në majat e Evropës, shkruan GazetaBlic. Piatek...

Piatek: Nuk më pëlqen të jem në qëndër të vëmendjes

para 3 muajve - KosovaPress

Impakti i polakut Piatek tek kuqezinjtë po rezulton gjithnjë e më shpërthyes. Ish-“bomberi” i Genoas mund të krahasohet tashmë lehtësisht me sulmuesit më të mirë në historinë e klubit milanez, por polaku...

Piatek: Çfarë dysheje unë dhe Levandovski! Elozhet? Gazetat po e teprojnë me mua

para 3 muajve - Shprehja.com

Kristof Piatek është fenomeni më i ri i futbollit europian. Sulmuesi polak është shndërruar në gjashtë muaj nga një emër krejtësisht i panjohur në idhullin e miliona personave anembanë globit. Në një intervistë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK