http://kariera.mk

U zhduk prej kohësh! Vajza e Eli Farës kthehet e transformuar

para 3 muajve - Zhurnal

Vajza e këngëtares Eli Fara prejkohësh ka qëndruar larg vëmendjes së medias. Ajo u përfol për një shtatzëni të mundshme pasi dolën pamje nga një vizitë e saj mjekësore. Marina Fara tashmë shfaqet krejtësisht...

"Lamtumirë brune", kështu duket vajza e Eli Farës (FOTO LAJM)

para 3 muajve - Albeu

Vajza e këngëtares shqiptare Eli Fara , Marina Fara , është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjet. Ajo falë bukurisë së saj, ka fituar mijëra ndjekës në Instagram ku shpesh herë i surprizon...

U zhduk prej kohësh! Vajza e Eli Farës kthehet e transformuar

para 3 muajve - Gazeta Express

Vajza e këngëtares Eli Fara prejkohësh ka qëndruar larg vëmendjes së medias. Ajo u përfol për një shtatzëni të mundshme pasi dolën pamje nga një vizitë e saj mjekësore. Marina Fara tashmë shfaqet krejtësisht...

Marina Fara bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM)

para 3 muajve - Albeu

Vajza e këngëtares shqiptare Eli Fara , Marina Fara , ka tërhequr vëmendjen e të gjithë publikut me pamjen e saj dhe është bërë pjesë e showbizit shqiptar, ku jeta e saj private komentohet gjatë. Marina...

Vajza e ish-deputetes feston 20-vjetorin si princeshë

para 3 muajve - Infokusi

Pavarësisht se nëna e saj është një figurë e njohur publike, për shkak se ka qenë deputete e Kuvendit të Shqipërisë me Partinë Demokratike, Ada Deda ka zgjedhur ta fitojë vetë famën pa përdorur të ëmën....

Vajza e deputetit të Shqipërisë, e “djeg rrjetin” për ditëlindje

para 3 muajve - Gazeta Express

Pavarësisht se nëna e saj është një figurë e njohur publike, për shkak se ka qenë deputete e Kuvendit të Shqipërisë me Partinë Demokratike, Ada Deda ka zgjedhur ta fitojë vetë famën pa përdorur të ëmën....

Vajza e ish deputetes së PD “tërbon” rrjetin me fotot joshëse

para 3 muajve - Vizion Plus

Në 20-vjetorin e lindjes së saj, vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda nuk ka nguruar të ekspozojë linjat e saj trupore. Përmes fotove të ndryshme të postuara në rrjetin social ajo shfaqet tejet...

Vajza e ish-deputetes së PD feston 20-vjetorin si princeshë

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Pavarësisht se nëna e saj është një figurë e njohur publike, për shkak se ka qenë deputete e Kuvendit të Shqipërisë me Partinë Demokratike, Ada Deda ka zgjedhur ta fitojë vetë famën pa përdorur të ëmën....

Vajza e ish-deputetes mbush 20-vjeç, i vë flakën rrjetit me foto

para 3 muajve - BalkanWeb

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka festuar 20vjetorin e lindjes. Edhe në ditën e saj të shënuar bukuroshja nuk ka nguruar të ekspozojë linjat e saj trupore. Postimet e fundit të vajzës së...

Vajza e ish deputetes shqiptare feston ditëlindjen, mahnitë me pamjen e saj

para 3 muajve - Zhurnal

Vajza e ish-deputetes demokrate Albina Dedës, është komentuar gjithmonë për format trupore dhe ëmbëlsinë e saj në rrjetet sociale.Ndërsa ditën e sotme modelja feston 20 vjetorin e saj. E veshur më një...

Vajza e ish deputetes shqiptare feston ditëlindjen, mahnitë me pamjen e saj

para 3 muajve - GazetaBlic

Vajza e ish-deputetes demokrate Albina Dedës, është komentuar gjithmonë për format trupore dhe ëmbëlsinë e saj në rrjetet sociale. Ndërsa ditën e sotme modelja feston 20 vjetorin e saj. E veshur më një...

Vajza e ish-deputetes feston 20-vjetorin e lindjes, provokon fansat në mesnatë

para 3 muajve - Java News

Sot është një ditë e veçantë për vajzën e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda. Bukuroshja Ada mbush sot 20 vjeç dhe ka pritur që akrepat e orës të shkojnë 00:00 për t’i uruar vetes ditëlindjen. Me një...

Vajza e ish-deputetes provokon fansat në mesnatë

para 3 muajve - Lexo

Sot është një ditë e veçantë për vajzën e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda. Bukuroshja Ada mbush sot 20 vjeç dhe ka pritur që akrepat e orës të shkojnë 00:00 për t’i uruar vetes ditëlindjen. Me një...

Vajza e deputetes demokrate pret ditëlindjen me fotot provokuese (FOTO LAJM)

para 3 muajve - Albeu

Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Ada Deda vajza e Albina Dedës, deputetes së PD-së, nuk ngurron t'i ekspozojë format trupore...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK