http://kariera.mk

Modelja serbe provokon Noizyn

para 3 muajve - Lajmi.net

Pas publikimit të fotos me ‘Ferrari’, modelja serbe e ka provokuar reperin Noizyn. Ditën e djeshme (e martë), Noizy e ka publikuar një foto të re në Instagram pranë të cilës ka pranuar pëlqime e komente...

Modelja serbe provokon Noizyn në Instagram

para 3 muajve - Ina

Reperi shqiptar Noizy është gjithnjë i komentuar për romancat e tij. Noizy është prej emrave më të përfolur në tregun shqiptar dhe në komunitetin e hip hopit. Ai në Instagram prezantoi atë që është “e...

Modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn?!

para 3 muajve - Zhurnal

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta....

Modelja serbe provokon Noizyn në Instagram

para 3 muajve - Telegrafi

Reperi shqiptar Noizy është gjithnjë i komentuar për romancat e tij. Noizy është prej emrave më të përfolur në tregun shqiptar dhe në komunitetin e hip hopit. Ai në Instagram prezantoi atë që është “e...

Nuk duroi dot, modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn

para 3 muajve - Bota Press

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta....

Modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn?!

para 3 muajve - GazetaBlic

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta....

Modelja serbe provokon Noizyn në Instagram

para 3 muajve - Sovrani

Reperi shqiptar Noizy është gjithnjë i komentuar për romancat e tij. Noizy është prej emrave më të përfolur në tregun shqiptar dhe në komunitetin e hip hopit. Ai në Instagram prezantoi atë që është “e...

Modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn[Foto]

para 3 muajve - Fakti Ditor

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta....

Modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn[Foto]

para 3 muajve - AlbPortali

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta....

Nuk duroi dot, modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn

para 3 muajve - Gazeta Express

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta....

Nuk duroi dot, modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn [Foto]

para 3 muajve - Gazeta Observer

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta....

Modelja serbe përgënjeshtron Noizy-n

para 3 muajve - Insajderi

Jenna Jenovichizy është modelja nga Serbia, e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve atë kohë dhe me të cilën u përfol se kishte krijuar një lidhje reperi, e cila u shfaq në videokilpin e tij “Ke ngju për...

Reperi hiqej si single, modelja serbe zbulon lidhjen me Noizyn

para 3 muajve - Albeu

Pak më parë, Noizy prezantoi para të gjithë ndjekësve "të dashurën: e tij, makinën "Ferrari", e cila sipas reperit është e vetmja që i qëndron besnike . "Është besnike prandaj shkoj vetëm me të."- ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK