http://kariera.mk

“Ring, Ring” nga Tayna arrin mbi një milion për katër ditë

para 3 muajve - Telegrafi

Tayna publikoi së fundmi videoklipin e saj më të ri. “Ring Ring” titullohet projekti i ri i publikuar nga Tayna me videoklip. Për këtë projekt, reperja tha se është projekt personal. Muzika është punuar...

“Ring, Ring” nga Tayna arrin mbi një milion për katër ditë

para 3 muajve - Lexo

  Tayna publikoi së fundmi videoklipin e saj më të ri. “Ring Ring” titullohet projekti i ri i publikuar nga Tayna me videoklip. Për këtë projekt, reperja tha se është projekt personal. Muzika është punuar...

“Ring, Ring” nga Tayna arrin mbi një milion për katër ditë

para 3 muajve - Lajm

Tayna publikoi së fundmi videoklipin e saj më të ri. “Ring Ring” titullohet projekti i ri i publikuar nga Tayna me videoklip. Për këtë projekt, reperja tha se është projekt personal. Muzika është punuar...

Vazhdon suksesi i Taynës, reperja e dokumenton me foto

para 3 muajve - Prive

“Ring Ring” po vazhdon të ketë sukses edhe pse ka vetëm një javë që është lëshuar. Reperja ka bërë me dije se projekti i saj i ri po qëndron në numrin 1 në vend për tri ditë rresht dhe këtë e ka dokumentuar...

Përveç karrierës muzikore, Tayna e përkushtuar edhe në…

para 3 muajve - Lajmi.net

Në karrierën muzikore është shumë e suksesshme. Reperja nga Prizreni, Tayna ka ‘pushtuar’ skenën muzikore me projektet që ka sjellë deri më tani, shkruan lajmi.net. Por, përveç karrierës muzikore, Doruntina...

Me çka tjetër pos muzikës merret Tayna?

para 3 muajve - Lajm

Këngëtarja Tayna dita ditës po bëhet personi më i përfolur i mediave rozë. Çka edhe po dëshmon epitetin e saj “ Personazhi i vitit 2018”, shkruan Kosovarja. Këngëtarja prizrenase shpejt arriti ti kapë...

Këngë dashurie? Jo faleminderit, më mirë po i këndoj vetes!

para 3 muajve - Blitz

Tashmë jemi mësuar të dëgjojmë ti këndohet dashurisë, lekut, jetës luksoze apo vështirësive dhe sapo publikohet një këngë e re jemi gjithë sy e veshë për të dëgjuar e për të parë se kujt do ti dedikohet....

Tayna bëhet bashkë me Shkurte Gashin, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen

para 3 muajve - Zhurnal

Rep-artistja, Doruntina Shala e njohur me emrin artistik Tayna për një kohë të shkurtër u bë emri që po pushton të gjitha mediat rozë. Menjëherë pasi publikoi këngën e parë, ajo fitoi shumë fansa dhe tani...

Tayna bëhet bashkë me Shkurte Gashin, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen

para 3 muajve - OraInfo

Rep-artistja, Doruntina Shala e njohur me emrin artistik Tayna për një kohë të shkurtër u bë emri që po pushton të gjitha mediat rozë. Menjëherë pasi publikoi këngën e parë, ajo fitoi shumë fansa dhe tani...

Tayna publikoi fotografi me këtë këngëtare të njohur

para 3 muajve - RTV 21

Artistet më të dashura për publikun Rep-artistja e mirënjohur, Doruntina Shala – Tayna para pak ditësh ka sjellë projektin e saj më të ri të titulluar “Ring Ring”. Siç ka treguar artistja, për të kjo këngë...

Tayna feston suksesin e parë me këngën e re: Të drejtin një ushtri s’e rrëzon

para 3 muajve - Zhurnal

Tayna ka arritur një sukses me projektin e ri. Tayna po shijon suksesin e projektit të saj të ri me titull “Ring Ring”, e cila është personale, shkruan lajmi.net.Reperja ka arritur 1 milion klikime me...

Tayna feston suksesin e parë me këngën e re: Të drejtin një ushtri s’e rrëzon

para 3 muajve - Lajmi.net

Tayna ka arritur një sukses me projektin e ri. Tayna po shijon suksesin e projektit të saj të ri me titull “Ring Ring”, e cila është personale, shkruan lajmi.net. Reperja ka arritur 1 milion klikime me...

Festë për Taynën – reperja arrin suksesin e parë me këngën e re

para 3 muajve - Prive

Para pak ditësh, Tayna publikoi këngën e re “Ring Ring”. Ende pa u bërë një javë, projekti ka arritur më shumë se 1 milion klikime në youtube dhe këtij lajmi iu gëzua edhe reperja. Ajo hyri në Instagram...

Tayna publikon këngën e re “Ring Ring”

para 3 muajve - Koha.net

Reperja e njohur kosovare, Tayna, ka publikuar këngën e saj më të re. Kënga titullohet “Ring Ring”, ku tekstin e saj e ka shkruar vetë këngëtarja ndërsa muzikën dhe produksionin e ka realizuar “Cricket”,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK