http://kariera.mk

Lufta ndaj krimeve kibernetike Britanisë së Madhe i kushon 27 miliardë funte në vit

para 3 muajve - Koha.net

Krimi kibernetik i kushton ekonomisë së Britanisë së Madhe 27 miliardë funte në vit, njoftoi sot qeveria në Londër. Të dhënat, të lëshuara për herë të parë, janë një vlerësim i mesëm, që do të thotë se...

Krimi kibernetik i kushton Britanisë së Madhe 27 miliardë funte në vit

para 3 muajve - Infokusi

Krimi kibernetik i kushton ekonomisë së Britanisë së Madhe 27 miliardë funte në vit, njoftoi sot qeveria në Londër. Të dhënat, të lëshuara për herë të parë, janë një vlerësim i mesëm, që do të thotë se...

Krimi kibernetik i kushton Britanisë së Madhe 27 miliardë funte në vit

para 3 muajve - Insajderi

Të dhënat, të lëshuara për herë të parë, janë një vlerësim i mesëm, që do të thotë se shpenzimet aktuale mund të jenë shumë më të larta, transmeton BBC. Shuma e përgjithshëm e dëmeve nga krimi kibernetik...

Krimi kibernetik i kushton Britanisë së Madhe 27 miliardë funte në vit

para 3 muajve - Gazeta e re

Krimi kibernetik i kushton ekonomisë së Britanisë së Madhe 27 miliardë funte në vit, njoftoi sot qeveria në Londër. Të dhënat, të lëshuara për herë të parë, janë një vlerësim i mesëm, që do të thotë se...

Krimi kibernetik i kushton Britanisë së Madhe 27 miliardë funte në vit

para 3 muajve - KosovaPress

Të dhënat, të lëshuara për herë të parë, janë një vlerësim i mesëm, që do të thotë se shpenzimet aktuale mund të jenë shumë më të larta, transmeton BBC. Shuma e përgjithshëm e dëmeve nga krimi kibernetik...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK